Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Ale ja bym wolała jednak żebyś Ty...wiesz popatrzyłabym sobie na Twój tyłeczek. Może nawet klejnoty mi migną blaskiem :D A na ból głowy najlepszy jest orgazm to się tak nie broń przed tym gwałtem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu dałem się wciągnąć...:( Żadne takie! ja jestem porządnym facetem;) Tym razem już definitywne dobranoc!:) Bez odbioru Over😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Andrzej pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Andrzej od religi gmnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek miał okienko szafarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku jak szkoła? Twoi gimbazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w gimnazjum i dziś mam rele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doooobry :D Odkopałam :D Aż mi się saperka zużyła. To teraz mam przerwę. Do końca dnia :P Bo już mi się nie chce :D A co wyspania, to jedna z tych rzeczy której się nie da zrobić na zapas. Wyseksiś, wyspać... szkoda, że nie nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, a co z telefonami? Poza tym akurat mam biurko na wprost wejścia i każdy kto otworzy drzwi, od razu zobaczy, że próbowałem się tam zaszyć (swoją drogą, tam jest bardzo wąsko, nie wlezę chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba wypiąć kabelek ;) A żeby nie było widać zabarykaduj się krzesłem :D jak ktoś się zainteresuje powiesz, że zemdlałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku jak mój syn na religi się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Albo że soczewki szukasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby szukać soczewki to trzeba mieć wadę wzroku. Więc u mnie odpada :( A wiesz Czwóreczko, że mężczyźni z wada wzroku są szczególnie cenieni? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czemu odpada? Gdybyś szukała okularów, to mogłoby się wydać dziwne, ale soczewki...przecież nikt nie musi wiedzieć, że żadnej wady nie masz:-D A dlaczego mężczyźni z wadą wyroku są szczególnie cenni, to nie mam pojęcia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
mozna miec kolorowe soczewki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, można mieć kolorowe. Tylko po co? :D Ja chce utonąć w męskich oczach a nie w soczewkach. To tak samo jak przytulić się do balonika z ciepła woda zamiast do kobiecej piersi. x Czwóreczko, to właściwie twierdzenie mojej przyjaciółki ale się z nim zgadzam... szepnę Ci na uszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja noszę okulary :P Soczewki, to chyba faktycznie, mógłbym tak jak Poes pisze, żeby sobie zmienić kolor oczu... tylko po co? uważam że piękny jest ten który jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przemycona sprytnie reklama :D teraz będziemy chciały ujrzeć te cudne oczyska :D Hmmm ale nie jesteś Bazyliszkiem? to nie jest podpucha? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazylem chyba nie :) ale uprzedzam, że mam rentgen w oczach :classic_cool: jak dziewczyna patrzy w moje, to widzę jaki ma kolor majtek ... i czy w ogóle ma je na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×