Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

a ja mam kominek i nawet sie w nil pali ;) a te pantalony to takie seksowne jak wieki temu z rozcieciem w kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka, czy Ty widzisz to co ja? Czwóreczka najbardziej pragnie ściągać :D Znaczy pantaloniki a nie na klasówce. Taka rozrywkowa! :D Pij, pij, nie żałuj swojej d***e - jak mawiała moja babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie pozory? Widmo zimna skłoniło Cię do ubrania ;) A teraz aż się trzęsiesz by się móc ich pozbyć. Mogłam od razu zrobić imprezę w saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :D A podobno chciałaś tych... jak im było? pozory? A może to miały być ozory? Taka literóweczka? :D Na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gin z tonickiem i 2 plasterkami cytryny. Bez lodu żeby było zdrowo :D ;) A dla Ciebie mogę poszukać jakiegoś podajnika do bitej śmietany :P i możesz dostać malibu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻:) Spokojnej nocy:) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam:) co Ci podać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rączkę :) Do podajnika znaczy. Czwóreczka potrzebuje śmietany do malibu :) No chyba, ze od razu jesteś w stanie wyprodukować mleko kondensowane. To by nawet lepiej było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj rzucam! złapiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laktacje,z tego co pamiętam miałem już dosyć dawno temu...;) a co do śmietanki to potrzebowałbym pomocniczki do produkcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laktację miałeś? Że z piersi mleczko? ;) To chyba nie jest możliwe :D Złapie. Ale wolałabym być podał :) grzecznie :P Wiesz trzeba dbać by nic się nie uszczerbiło, nie obiło, nie odpadło (broń Boże! :O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! kilka razy rodziłem to i różnych cieczy się ulało:) Nie wiem czy to bezpieczne,właśnie wyszedłem z wanny,a spacer przez osiedle może skutkować jakimś choróbskiem albo i gwałtem nie daj Boże...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamienie chyba :D To jak Ty tak? Najpierw się kapiesz a później pojawiasz? Hmm no niby słusznie. Świeżo tak. Ale tym razem to Ci nie pykło :( Wiem! Zakorkuj tyłek i przebiegnij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko...,pomysły,opinie,marzenia...,różne rzeczy rodzą się w głowie...:) To kobiety teraz w tyłek gwałcą?! no popatrz ! tylko trzy godziny w wannie przesiedziałem a ile się zmieniło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie gwałciłam to nie wiem. No dooobra może mi się raz czy dwa zdarzyło ale to był gwałt kontrolowany i się nie liczy Takiego się boisz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko, wracaj! Jestem na dobrej drodze pozyskania mleczka do malibu :) Tajemnicy się coś urodzi w głowie i przejdzie laktację a ja zbiorę do kubeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontrolowany przez kobietę?! broń Boże! jak to tak żeby facet z gołą babą... w windzie...,rozmarzyłem się...:)no dooobra! w drodze wyjątku,raz... no może dwa razy dałbym się zgwałcić...,ale tylko sąsiadce!😴 ale potem ta trauma...,no nieeee wiem...,no chyba,że mnie przekonasz...😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam windy :( A Ty masz? Hmm to troszkę zawęża krąg podejrzanych bloków ;) I jaka trauma? Chyba banan na ustach przy każdym wspomnieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop,hop! nie rozpędzaj się tak! laktację to miałem dawno temu:D dla Ironii mam śmietankę w sprey'u,tą samą co do kawy :) Dla Ciebie może być śmietanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×