Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

No tak, jak potrzebny to nie ma żadnego :( Ale może i lepiej, że nie ma kocura. Później jeszcze byś miała żal może ;) że Ci podebrałam. Że mu coś ubyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa no chyba, że tak ;) Ale cóż mi po tym? Kocury są i tak Twoje. Nie biorę tego co nie moje ;) a zegar nadal godzinę do przodu biegnie :D Za to na śniadanie są naleśniki z domową konfiturą malinową i to jest póki co najlepsza wiadomość poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk, to cho idziemy razem do tego lozka... tez mam takie nastawienie ;) ale ta lista z " to do" jest przytlaczajaca.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieszczot? Zawsze :D Ale może niekoniecznie kopanie uważam za pieszczotę :D A poza tym to miałaś mnie zniechęcać a nie kusić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ta osoba okreslila: " pali sie w tobie ogien, ktorego nikt nie moze ugasic, a ten kto bedzie probowal, spali sie w nim " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się teraz zgubiłam :D Kredka, nad całością czuwasz? :D Czy praca nad całością była? Właściwie to jedno nie wyklucza drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nad caloscia ;) kazdy ma taka kredek jaka wyobraznie bo czyms w koncu trzeba malowac to co marzenia I zmysly wykrzykuja w podswiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredek, jak będziesz taki poetycki to zaraz też zostaniesz zagoniony przez Kociczkę Ryzykancie :P :D No chyba, że taki jest cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry ;) Tylko wizja jutrzejszej pracy mnie przytłacza. Jak znam siebie odkopię tylko klawiaturę i skrawek biurka by położyć na nim kanapki a reszta sobie poczeka na lepsze czasy :P do wtorku co najmniej :D Co na kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻:) Spokojnej nocy:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po kolacji Poza tym nie dam się dzisiaj naciągnąć na żadne wycieczki,gwałty itp...,poza tym głowa mnie boli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zegar już przestawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że nie zgubiłeś klejnotów po drodze? ;) Nie dasz się namówić? :D Gwałcicielka z założenia nie pyta o zgodę tylko bierze :D A tak w ogóle to jadłeś i mnie nie zawołałeś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przestawiłam. Nie sięgam :( A moje występy na krześle są tak taneczne, że mogę je zaprezentować w "Mam talent" :D więc wolę nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż sprawdziłem! ufff... nie,nie zgubiłem,wszystko leży jak leżało w szkatułce:P Gwałcicielka będzie mogła wziąć jak pozwolę:P Załóż miniówkę to Cię podsadzę żebyś mogła sobie ten zegar przestawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×