Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

I słusznie. Bo ja nie lubię z pojemnika. Wiesz, jak trzeba to się zmuszę i zliżę z fajnego męskiego ciała :D ale generalnie wolę naturalną :P :D Tylko nie wiem dlaczego mojej siostrze skąpisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam windy:( mówiłem,że się rozmarzyłem;) Z bananem też bym nie ryzykował,kobiety mają różne upodobania (sam widziałem!) a jak mi któraś usiądzie na twarzy?! tzn. na bananie? strach się bać😭 Za którym rogiem będziesz się czaić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję, że chce mi się spać ;) Kotka z Czwóreczką już pewnie w tej saunie się wygrzały na wszelkie możliwe sposoby ;) a ja malibu nie doniosłam :P Może lepiej, że śpią :D Lecę mili Państwo :) Dobranoc! i dzięki za dobre chęci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie siostrzyczki zlizujące śmietankę z...,marzenie niejednego faceta;) czy już się muszę zacząć bać?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się wrócę :D Jak nie masz windy... krąg podejrzanych spada jeszcze bardziej :D Za prawym :) Lubię na prawym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem! znowu Cię zanudziłem? wiedziałem,że nie powinienem dać się wciągnąć w rozmowę... :( Dobranoc wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci kiedyś za ten dramat nakopię do tyłka :P Trzeba było przyjść wcześniej a nie marudzisz jak... jak Pusz :P Taki mały miły akcent na koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Errata: spray'u (dziękuję Ironio:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za komplement na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałem,że zaspałem:D Witaj Ironio:) eLKa😘🌻:) Miłej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę:( obiecałem,a u mnie słowo droższe pieniędzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotko smacznego mleczka:) Szkoda tylko Ironio,że dzisiaj dobro zbyt łatwo kojarzy się z naiwnością:(ale nic to! wolę być naiwny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak złoto jest synonimem pieniędzy:( Cieszyć się? szkoda mi tych "innych":( Muszę już uciekać Jeszcze raz miłej niedzieli:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ooo koleżanki na spytki wzięły Tajemnicę ;) Chociaż raz nie będzie na mnie :D Poszukuję wysokiej osoby (najchętniej płci przeciwnej ;) ), która mi zegar z szafy przestawi na czas zimowy. Sama nie sięgnę :( Znacie kogoś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×