Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Posprzątałam, umyłam okna, uporządkowałam szafę... nie mogę wyjść z domu 😭 A chciałabym na imprezę. Może impreza przyjdzie do mnie? :D W sumie jedzenie jest :D Picie (prócz piwa :P i słodkiego wina :( ) też się znajdzie. To co? Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino i piwo to ja bym nawet przyniosla :) ale dzisiaj ja robie za kopciuszka... i cholera zadna wrozka nie pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz sukienki? Nie szkodzi :)Zrobimy bieliznaparty :D Jeśli jednak nie masz karety to nie dam rady nic wyczarować :( Do głowy przychodzi mi jedynie maluszek Pusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabierz powietrza w płuca, chuchnij , dmuchnij a popiół sam się rozwieje a groch zostanie ;) Albo zagoń kocury do pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakims dziwnym trafem jak trzeba cos zrobic to kocury znikaja :P :D a tak prawde powiedziawszy to jak to bylo? kopciuszek wybieral gorczyce z popiolu czy groch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groch z popiołu ;) "Teraz jeszcze schowam mydło, Niech wygląda jak straszydło! W popiół nasypię grochu, Niech go wybiera po trochu". Szkoda, że nie mam czarodziejskiej różdżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale znajac twoj charakter (choc troszke :) ) i przewrotnosc az sie boje co bys co poniektorym 'poczarowala' a meskie rozdzki sa tak proste w obsludze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie czarowałabym wszystkim cudowne orgazmy :D Albo tym wybranym. Myślisz, ze kobietom tak łatwo wyczarować orgazm? To pewnie zależy od kobiety. Pewnym jest, że bym się starała :classic_cool: Aaaa takie tam gdybanie. Nie mam i dobrze mi z tym ;) tęskniłabym chyba za nie swoim wkładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdybym tak mogła na chwilę.. zobaczyć jak to jest i wyczarować Ci co tam chcesz :D to w sumie chętnie. Na jeden dzień i noc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jeszcze raz przeczytałam swój post. To zabrzmiało chyba jak tani podryw 💤 Cholera :D Tak nie miało zabrzmieć :D Chciałabym zobaczyć jak to jest powyrywać laski w klubie na bajerę i przeżyć orgazm wytryskając. Bredzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Och impreza! u mnie najlepsza;-)są balony, konfetti, serpentyny, trąbki, czapeczki...tylko szampan "nie ten teges":-D zapraszam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A campari z wodą sodową macie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest campari orange, lub martini ze spritem, tudziesz wino... btw lk, wykorzystalas juz ta czerwona kwasnice? potrzebuje do marynaty dziczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to miało być bieliznaparty to jak to tak bez? :D Nie żeby mi przeszkadzało oczywiście. Martwię się jedynie, że Ci zimno być może może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×