Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość gość
prącie bardzo,zawsze do usług:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę udostępnić biurko :D co prawda zawalone papierami... ale jak zrzucicie, to po prostu podnieście i z powrotem połóżcie na kupkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemaskowana przez brak ogonka
doktorek marny jestes, gdzie jest moj kochany Smofik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zauważyć, że ładnie uśmiechasz się teraz Czwóreczko ;) Wiec jest podstawa do wypożyczenia stołu :D Nota bene ja mogę Ci wypożyczyć duuuże biurko. Niech się nie marnuje. I tak do końca tygodnia nie ma właścicielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho wyczuwam spełnienie-jak to leciało?''jak sobie odbiorę te godzinki to będę was denerwować pozdrowieniami w południe z łóżka":-P coś w ten deseń chyba:-D Ooo jak miło Doktorku:-) a tak dla pewności...w opcji "na ładne oczy" trzeba trzepotać rzęsami? :-P Kurczę;-) to teraz mam dylemat. Zawsze tak jest-jak nie ma to nie ma, a jak jest okazja to trzeba wybierać:-D nooo nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Cię proszę! Jesteś rozczarowana, ze ja jestem chora? :D Tego to się nie spodziewałam Liczyłam na więcej empatii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale smofik twierdzi, ze masz ladniejszy tylek to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dobry wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smofik twierdzi... może on i nie jest wiarygodny ale gust ma :D Oczywiście, że Czwóreczka ma najładniejszy tyłek :D I wiele ma ładnych części. Nadgodziny odbiorę zimą ;) x Dobry wieczór Kotko o pięknych nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera! z Was można by złożyć niezłą laskę!:D Jeszcze tylko poproszę o przedstawienie preferencji seksualnych żeby dopełnić ideał;) Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie tę nieznajomą każącą wylizać stopy po randce z innym? :D Preferencje... podobno wszystkie kobiety są w pewnym stopniu biseksualne :D Właśnie, stereotyp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję,że nie tą! :D Wy to chyba musicie być triseksualne...,każda inna;) to by był dopiero koktajl!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl to mi się kojarzy jak owocki są rozdrobnione i zanurzone w mleku. Że zanurzone to jeszcze ok. Ale nie dam ich pokroić :D Już lepiej pozostać w całości nawet w niedoskonałości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLka już widzę tą szklaneczkę przy Twoich ustach i wisienkę między zębami w lekko rozwartych ustach...,hmmm... rozmarzyłem się:) Nie powiem nie jeśli wyobrażenia odpowiadają rzeczywistości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiesz "nie" w zawiązku z tym, że mam to wypić? Czy piszesz o czym innym? :D Koktajl wolę truskawkowy :) Więc zamieńmy wiśnię na truskawkę. Jeśli chcesz mi zrobić dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bo mu jak jednoosobowa trojca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem nie jeśli ta "całkowita niedoskonałość" odpowiada moim wyobrażeniom i wcale nie chciałbym jej dzielić:) O niczym bardziej nie marzę:) i w sumie wolę truskawki od wiśni...,najlepiej z szampanem...,zaraz po orgazmie...,co Ty na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok! przed,między i po... może być?;) Lecę sadzić truskawki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×