Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość gośćCWLK
Czwóreczko u mnie też pada:-( pozdrawiam Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam pogoda ducha się liczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w czwartkowy poranek! ;) Jak się spało Łamaczkom i Łamaczom? U mnie też pada ale póki nie moknę to niech leje nawet :D Mleczny start na śniadanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kredeczko. Gdzie żeś Ty bywał czarny bar... a nie ;) to nie ta bajka. Gdzie byłeś jak Cię nie było i dlaczego tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednej z Łamaczek spało się kiepsko Moja pogoda ducha niestety silnie łączy się z pogodą na zewnątrz:-P Kredek! Nie poznaję Cię...zapomniałeś o kawie:-D Lubię:-) jak się czujesz? Zdrowiejesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czwóreczko :) A dziękuję, lepiej jest zdecydowanie chociaż oszczędzę Ci szczegółów ;) Moja pogoda ducha jest znacznie lepsza niż ta na zewnątrz. Chociaż i tam jakby ładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie mam nadzieje ze szybciej sie regenerujesz niz przytepiona kredka:) zycze duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
wycisnelam z niego siodme poty ... przynajmniej jestem nasycona ;) ... na razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem od tego, żeby Ci doradzać :D chociaż, nasuwałoby się spostrzeżenie, że w tej sytuacji ewentualne zwiększenie liczby kocurów nie powinno stanowić żadnego problemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kredeczko. Ty tak nie pisz o przytępieniu bi jeszcze ktoś się zaoferuje by zaostrzyć :D x A kocurka to najlepiej ze schroniska ;) Właściwie to znam kogoś kto ma jednego na zbyciu. Słodziak taki bo cały biały i nawet oczy ma niebieskie. Tylko nie wiem jak się odnajdzie w takim stadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
mmmmmm, w sumie tak by bylo najlepiej 😴 ale niestety nie mam zamiaru codziennie zmieniac poscieli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
nie...... bo ja jestem bardzo wymagajaca pod tym wzgledem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki, któremu zależy, sprosta wymaganiom pościelowym:P Wiecie co jest najlepsze na tak paskudną pogodę? Czekoladki...duuużo czekoladek:D matkooooo jakie pyszne:) moje kubki smakowe osiągają właśnie orgazm:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
Slonko, przeciez czekolada jest jednym z najmocniejszych afrodyzjakow :) ja natomiast swoje podniebienie dopieszcze u giovanni'ego :D w koncu jak byc rozpustnica to na calego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻:) Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry wieczór ;) Ja niestety nie mam Giovaniego ani czekolady :( i muszę zaspokoić kubeczki smakowe jajecznicą na szynce. Ale, ze wyszła mi całkiem niezła ;) z braku powyższych nie rozpaczam :D Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smacznego:) mogę Ci podrzucić bombonierkę po sąsiedzku;) Jak się czujesz? I obiecuję więcej się nie wydurniać,wygłupiać,robić z siebie debila i zanudzać (wszystko właściwe,nic nie skreślać) Nic poza standardowe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ale, że dlaczego? Lubiękiedy się wydurniasz, gadasz, piszesz, sadzisz truskawki :) Czuję się dużo lepiej chociaż mnie jeszcze troszkę boli. Ale to normalne, ze wieczorem się nasila. Do jajecznicy lepszy sok pomarańczowy niż bombonierka ale i tą nie pogardzę. Trafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ta bajka...,gośćCWLK umarł już dawno temu(podszywy mogą sobie darować), Chętnie wycisnąłbym Ci świeży sok z pomarańczy gdyby to coś pomogło...:) może kogel-mogel na gardło?ciepły okład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×