Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość gość
no dobrze to lecę zrywać winogrona na szampana...,też za późno?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po orgazmie to ja preferuję inne rzeczy :D Przed poproszę. Tylko duuużo posadź! Żeby wystarczyło na każde przed :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szampana tez za pozno.... moze jeszcze zdazysz na zbiory winogrona na to biale niemieckie wino, one sa zbierane dopiero po pierwszysch przymrozkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po każde będzie słodkie:) Kotka masz plantacje?;) Wieczorne orgazmy są niezdrowe podobno...,tak słyszałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to "rzeczy" preferujesz? może czegoś nie wiem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne orgazmy :classic_cool: A wieczorami są najlepsze :) Chociaż... właściwie niczym nie ustępują tym popołudniowym. Rano nie mam czasu :D Śpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,od orgazmu lepsze są... dwa orgazmy!:D Rano też jest fajnie,ale o tym możesz się przekonać dopiero gdy się obudzisz i dowiesz się co się wydarzyło;) Właśnie mamy wieczór... wiec?;) Wy to chyba jesteście trojaczkami! wszystkie macie takie same preferencje:) a gdzie Ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka też rano śpisz? :D ;) Czwóreczka to Sis, więc na 99% ma podobnie do mnie Orgazmy majaczące w gorączce? eee dziś sobie odpuszczę. Jeszcze sobie z rozedrgania coś naderwę :D i będzie klops :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To orgazm nie pomaga na przeziębienie?:( Ile stopni masz?może jakieś zabiegi by Ci pomogły?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No! i to rozumiem! tak myślałem,że z Was trzech jedna wyszłaby całkiem niezła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczka :D więc w tym przypadku jesteś moim uzupełnieniem :D Niby nie dużo ale za dużo tych stopni nienaukowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile! może będzie okazja żeby Cię reanimować?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no chcesz mnie uśmiercić by wskrzeszać? :D Takie to ma być namiętne a ja mam być wdzięczna? :P :D Zdecydowanie wolałabym bez momentu ustania czynności życiowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reanimacja usta-usta niekoniecznie musi się odbywać w momencie ustania wszystkich czynności życiowych,ale gdyby z wrażenia stanęło Ci na chwilę serduszko to zabiegi resuscytacyjne można przeprowadzać niekoniecznie usta-...usta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio! idealnym ideałem!:D to może zamiast łączyć w jedną wziąć wszystkie trzy?hmmm... niech pomyślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że tam tez trzeba będzie reanimować? :D Z moich obserwacji wynika, że jest całkiem żywo :D nieustannie :O co bywa kłopotliwe ;) A teraz przepraszam, wracam do łóżka. Obawiam się kary :D I że nikt nie zdąży z reanimacją :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAM to jest jeden ze sposobów reanimacji:) Kobiety mają taki tajemny guziczek,który jak się go przyciśnie,a najlepiej pomasuje,a najlepiej języczkiem,to daje takie efekty,że kobieta dostaje takiego tętna,że niewiele brakuje do nadczynności serca:) także zastanów się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanudziłem...:( Dobranoc😘🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:-) miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×