Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Pisiorki wrócą do afery tasmowej jak pogonia mafie z PO .nie bój nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydmuszka bez znaczenia ? Nielegalny dodruk pieniędzy przez bank centralny ? Posada dla kolesia z milionowa odprawa za kilka miesięcy ? Wydmuszka ? Ciekawe bardzo ciekawe .Okreslenie przez ministra od tajnej policji że kraj właściwie nie istnieje wydmuszka ? Urzad powolany do rozwoju przemyslu z miliardami zlotych to hu...du...i kupa kamieni to wydmuszka ? To prywatne rozmowy ? Ty nie jesteś normalny .To nie możliwe .Nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielegalny dodruk pieniędzy przez bank centralny ? xxNo to wskaż jakiekolwiek dowody, informacje czy co tam chcesz, że coś takiego sie odbyło...I wtedy zobaczymy czy to ma znaczenie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to omam pewnie .Bylo na tasmach .Taki jestes bardzo poinformowany wklejacz to wklej sobie rozmowe niejakiego Belki z niejakim Sienkiewiczem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic takiego się w praktyce nie zdarzyło a co sobie jeden pan do drugiego gada przy obiedzie to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przy obiedzie jeden pan z drugim panem planują sobie zg****ic mała dziewczynke.Nic takiego gadaja sobie prywatnie przy obiedzie (obiad za kilka tysięcy zaplacili podatnicy ) .To nic takiego .wydmuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) Piszmy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1PLN
Tego tematu nie zgłoszę. Niech będzie pomnikiem poległego towarzysza Shatyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może niech skasują tematy o Jezusie co ??? Dziwne że tego nie skasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak zgłosiłam do usunięcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To własnie tacy ludzie dojdą do władzy jak pisiory zaczną rządzić i takiego właśnie mamy następnego prezydenta...Nic dodac, nic ując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to popatrz czy blokuje inne tematy w których ja nie piszę?Wg mnie nie blokuje...Typowo prawicowa robota. Oni są zdolni, podobnie do duchowych braci komuchów, robić takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolnośc słowa to dla nich zagrożenie "namber łan".Oni jak kk itp wolności słowa nie są w stanie przełknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też poleciał...Oszołomy po prostu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że masz jakieś info... Ale logicznie masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znikam bo mam trochę roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że to będzie działało jak powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze na topach politycznych siedza ludzie z okreslonymi juz pogladami i dyskusja z owymi jest wyjatkowo trudna,jak mozg lub doswiadczenie podpowiada inaczej..xxJakby ktoś miał określone poglądy to nie byłoby tyrudno.Trudno dyskutuje się z kimś takim którego poglądy opierają się na twierdzeniu : "bo tak" i w żaden ludzki sposób nie potrafi uargumentowac swoich poglądów czy ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Ty jednak masz ciężki uraz kafeteryjny mitomanie xxJak wiesz w mojej pracy ważne są dokonania a więc przechowuję te druki które zawierają moje zdjęcia.Chcesz postawić pieniadze na własne słowa? Bo ja postawię np 15 tysiaków bez problemu...No jak? Odważna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tym się cieszę.Ale nienawidze jak ktoś, to co mam, usiłuje zniszczyć opowiadając bzdury jak np Iftar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy zbudowali „Solidarność”, doprowadzili do tego, że Polska wyszła zza żelaznej kurtyny, stała się państwem suwerennym i niepodległym – tak mniej więcej powiedział w Gdańsku prezydent Duda podczas świętowania 35-lecia Solidarności. Coś emocjonalnie niestabilny ten Duda jednak.xxParę tygodni temu pan Duduś z powagą wieścił, iż Polska w niewoli jest, a suwerenność to słowo, które niektórzy tylko znają ze słowników. Ci czytaci tylko, bo reszta z winy PO to wtórni analfabeci.xA tu nagle taka wolta!xJest niepodległość i jest suwerenność! A wszystko w niecały miesiąc. To skarb nie prezydent. Popatrzcie, ledwie doszedł do władzy, od niechcenia jedynie tupnął nóżką, tak jak niegdyś nóżką tupał jego mentor, a natychmiast stał się cud. Ojczyzna nie dość, że już raczej nie jest w ruinie, to na dodatek odzyskała wolność, suwerenność i niepodległość.xxCałość: http://tnij.org/5nrmxcs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd...xPanie prezydencie kochany, ci co zbudowali tę Solidarność, od dawna już nie mają z nią nic wspólnego, albo w ogóle już ich nie ma. Zostali przez was (także przez pana formację), zmieszani z błotem, skopani i nazwani najgorszymi epitetami z możliwych.xTen związek, który dziś tak ochoczo wystawia pierś po medale i zaszczyty, nie ma kompletnie nic wspólnego z tamtą prawdziwą Solidarnością, pramatką zmian, dzięki którym tacy jak Andrzej Duda mogli zostać dziś prezydentem, a tacy jak Piotr Duda mogą bezkarnie uprawiać polityczna hochsztaplerkę pod związkową przykrywką.xWięc wy wszyscy razem i do kupy, Dudy takie srakie i owakie, jak już świętujecie, to błagam, lepiej nic nie mówcie. Dzisiejsza wasza Solidarność, to w skrócie mówiąc, chuj, dupa i kamieni kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Ifke radze ci zostawic w spokoju. Dla swego dobra w sumie.Nie radze ci tej osoby "dotykac".xxBądź powazna i przestań mnie straszyć bo ja się nie boję.JA Iftar nie tykam. Tylko odpowiadam na jej posty.Już kiedyś proponowałem (ona też) "zawieszenie broni" czyli olewanie się nawzajem.Ale ona woli mnie obrażac a więc odpowiadam jej tak jak mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi? Powiedziała czy nie to wasza sprawa.Ale obrażanie mnie tutaj to zupełnie inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tak samo czytelnikiem GW jak ND czy Polityki, Rzeczpospolitej, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do ciebie pewien szacunek,ktory powinienes docenic..xxI po co robisz sobie jaja? To nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×