Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Aga, Skarbi_k ja mam nadzieje, ze te objawy swiadcza o ciazy :) niestety dopoki nie zrobicie testu nie bedziecie o tym wiedziec, ale ja jestem dobrej mysli i oczywiscie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj koleżanki porywają mnie do kina wiec popoludnie zleci, jutro wpada moja siostra z corciami zapełnić mi czas :-) a test sikany zrobie we wtorek to bedzie 10dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
dziewczynki trzymajcie jutro kciuki , zeby polipa nie było.... napisze pozno, jak wrocimy, z telefonu czesto nie wchodza mi wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaciskam mocniutko ! daj znac wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Lillalu - u mnie 3 razy zdarzylo sie tak,ze beta byla pozytywna a pozniej przyrosty nie byly prawidlowe i szczescie szybko sie konczylo.Nigdy niestety nie doczekalam sie chwili zeby zobaczyc bijace serduszko, tak wiec ciaze byly biochem.Lilallu czy Wy robiliscie immunologie czy to byla Sylwia?Tyle dziewczyn pisalo na tym naszym forum,ze juz nie kojarze wszystkich faktow.Czy w ogole dr Wam zlecal immuno?Jak tam samopoczucie kochana,przestalas sie juz trzasc;)Dopiero maz dostal prezent na Walentynki! Kinga - tak, torbiel na cale szczescie zeszla wraz z pojawieniem sie @,bo w 1dc mialam usg w N(myslalam,ze sie pod ziemie zapadne,bo ja mam 1dnia mocne krwawienie,ale nie bylo wyjscia).Z tego co piszesz to trzeba przyjac ze ok 9 dni trwa ta cala stymulka.Tak wiec za ponad tydzien bede miala pick up jesli Bog da! Ollaluna - super,ze u Was wszystko sie uklada i dzidzia rosnie jak nalezy.Co do plci to uwazam,ze nie jest istotna.Tak czy inaczej jak tylko zobaczysz bobasa na swiecie,zakochasz sie do konca zycia:) Dort - podobno plamienia na pocztku ciazy to norma nawet w naturalnej sie czesto zdarzaja.Mysle,ze skoro mialas badanie to ono bylo powodem plamienia wiec nie ma co sie martwic.Jednak odpoczywaj jak najwiecej,bo w naszym przypadku trzeba dmuchac na zimne i dbac o siebie sto razy bardziej. Dandm - 25 luty to juz tak blisko,mysle ze bedzie wszystko ok,bo w sumie czemu mialoby byc inaczej,prawda:) Aga - klucia baaardzo dobrze wróżą,powodzenia! Skarbik - no to do wtorku,zycze dwoch pieknych i tlusciutkich kreseczek! Orchidea - trzymaj sie i wracaj do nas z dobrymi wiesciami. Lato - kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea trzymamy! Kinga, Aga, skarbik tez!!! ☺ ja jutro powtarzam betę, progesteron i tarczycowe.. mdli mnie trochę, trochę koluje w glowie i zasypiam na stojąco. Nie sądziłam ze objawy przyjdą tak szybko... w pierwszej ciąży z znosiłam koszmarnie ale zaczęło się później bo beta była dużo dużo nizsza... juz trochę ochłonelam ale mimo moich przejść jestem nad wyraz spokojna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu z tego co kojarzę to kotek miała immuno i to ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LILLALU super wieści ,cuda się zdażają a my musimy wieżyc ze to właśnie nasza kolej SKARBIK I KINGA mam nadzieje ze dołączycie do zafasolkowanych .DANDAM zycze ci żebys 25- ego dostała najpiekniejszy prezent urodzinowy BUBU u nas dzieci nie brakuje a wszczególnosci u meża ,ja mam dziś 4 dzień czyli transfer koniec lutego może początek marca możliwe ze będziemy się mijac ja wizyte mam teraz w czwartek,odnosnie immunologii to ja mam przebadana kompletnie i u Malinowskiego i Dubrawskiego jak cos to pytaj jak będę wiedziała to podpowiem ,choć nie jestem dobrym przykładem ale mamy chyba ten sam problem nasze ciaze koncza się na tym samym etapie ,pozdrawiam kotek1975.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igrek
Cześć dziewczyny ! Muszę się cofnąć i przeczytać, co u Was słychać. Chciałam kilka razy coś napisać na tamtym forum ,no ale niestety się nie dało. Nasza Mała ma już 14,5 miesiąca. Od piątku zaczęła sama chodzić. Już duża z Niej panna. Myślę o Was, modlę się za Was. Zastanawiam się często co u Lato, Bu-bu, Sylvia i tych, co znam z mojego czasu, jak pisałam Pozdrawiam Was serdecznie i pamiętajcie, by się nigdy nie poddać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny krew oddana, ale cóż z tego jak dzisiaj prawdopodobnie wyniku nie będzie !!! Robiłam w diagnostyce to myślałam, że oni mają już lepsze laboratoria ale powiedzieli, że to jest badanie wysyłkowe. Porażka jak mi to powiedzieli a nie miałam siły żeby jeździć po mieście i szukać innego laboratorium. Od dzisiaj wróciłam też do pracy. Narazie to siedzę i mi się płakać dosłownie chce. Dort jak się czujesz kochana? Lillalu, dandm trzymam mocno kciuki za bijące jak dzwon serduszka :-) B_ubu, kotek teraz czekamy na Wasze szczęśliwe transfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nie dało się z nimi jakoś zagadać? Kurcze fatalnie. Ale napewno cała sytuacja zakończy się pozytywnymi wiadomościami. A jak się czujesz? Podziwiam Was że jestescie w stanie wrócić do pracy, ja siedzę jeszcze ten tydzień w domu, nie umiałabym się skupić na niczym. Mąż nie chce mnie jutro zawieźć na krew a ja bez prawka sama nie dam rady :-) skubany nie chce robić testów przed czasem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, a na cito nie mogłaś, dopłaca się 5zł i masz po 3-4 godzinach? Gdzie robiłaś? Skarbik - to wytłumacz mu że to nie jest przed czasem :) Ja natomiast nie mogę się dodzwonić żeby wyjęli kartę na konsultację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to mała mieścinka i chyba nic się nie dało przyspieszyć bo mało, że jej się nie pobeczałam przy tym okienku to powiedziała, że nic mi nie poradzi i że na dzisiaj to raczej ich nie będzie. Poszłam do apteki po test i pewnie jutro rano zrobię jak nie będzie dzisiaj tych wyników. A tak to nic kompletnie mnie nie boli tylko nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Kinga, ja wogole nie mam sily na nic, dzisiaj rano wyszlam pozalatwiac kilka spraw, to wszedzie musialam siadac bo bylo mi slabo , mialam zawroty glowy, dziewczyny ja wiem, ze czasami beta moze wyjsc nieco pozniej, ale zazwyczaj jak ma byc pozytywna to jest dosc szybko widoczna ta druga kreska, a z krwi to juz wogole, ja nie lubie zyc zludzeniami, wiec wole zrobic wczesniej i wiedziec na czym stoje, ale kazdy ma prawo myslec inaczej, niezaleznie od tego kiedy zrobicie badanie trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!!! Beta 653,3 :) prog. 28,46 (nie za niski? chyba ok) Wiem, że jeszcze za wcześnie na pełnię szczęścia, ale rokuje super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillau super!!! Coś czuję że koniec roku będzie obfitował w kolejki po wózki dziecięce. Pięknie!! Kiedy masz wizytę w NOVUM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Lillalu :) ! chodzisz do pracy czy jestes na zwolnieniu? wyniki bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy!? Do pracy... jestem w pracy i nie wiem co robię :) Tylko w pon po transferze nie poszłam, i może to była dobra decyzja :) Chyba za bardzo szaleję... ale taki wynik! Powtórzę jeszcze w czwartek dla pewności i przed wizytą 27... Wizyta jest dość wcześnie ale to będzie koniec 6 tygodnia, także nie przekładam, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, jak to 27 bedziesz miala koniec 6 tygodnia, jak ja 25 bede miala ostatni dzien 6 tygodnia? wedlug moich obliczen bedziesz miala koniec 5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś źle liczysz :) Dzień spodziewanej miesiączki to pierwszy dzień 5 tygodnia :) Przelicz jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeczytalam na stronie novum , ze cio na naturalnym liczy sie tygodnie tak jak przy naturalnej ciazy przyjmujac pierwszy dzien okresu, i kalkulatory w internecie mi pokazuja ze teraz jestem w 5 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobnie wychodzi :), jak by nie patrzec jestem teraz w 5 tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, może jesteś dziś w piątym ale jutro będziesz w 6 :) Jak ustawisz na kalbi ze miałaś dzień wcześniej okres. A transfer miałaś tydzień przede mną. Ja teraz zaczynam 5 z ty kończysz :) więc za tydzień będziesz w 7 to już u ciebie serducho będzie na pewno... chociaż ja po cichu liczę że może też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, twoj zarodek rosnie jak na drozdzach , wiec jak dalej bedzie tak rosl to 27 bedzie juz wszystko widac :) mysle, ze to dobry termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wlozony zarodek w18 dc, nie wiem czy to ma wplyw na zarodek, ale na liczenie tygogni ciazy ma, wedlug kalkulatorow 6 tydzien zaczne w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kinga - jak tez zawsze robie w diagnostyce,ale mam karte i konto wiec moge sobie zawsze sprawdzic na necie czy sa wyniki.Choc roznie to bywa,raz wstawiaja wyniki tego samego dnia tak po 17/18 a innym znowu trzeba czekac na nastepny dzien.Wyobrazam sobie jak sie czujesz,to czekanie jest najgorsze.Ale juz blizej niz dalej wiec nabierz sil,bo jak @ nie ma to sukces jest w zasiegu dloni:) Lillalu - Ty zawsze bylas pozytywna osoba na tym forum i ten Twoj zarodeczek tez ma chyba mnostwo energii po mamie,ze tak ladnie sie rozwija:)Czy bedziesz musiala robic jeszcze trzecia bete dla porownania wynikow czy juz nie trzeba jesli przyrost jest taki ladny? Kotek - masz chyba racje z tym,ze u nas problem jest podobny.Dr powiedzial,ze jesli tym razem znowu bedzie bioch.to bez immuno.nie idziemy dalej.Tylko,ze ja troche nie ufam tym badaniom patrzac na rozne przypadki w necie.Kobiety,ktore poddaly sie takiemu leczeniu,ale same zachodzily tylko mialy problem z donoszeniem,chwala sobie immuno.Ale jakie jest prawdopodobienstwo sukcesu dla takich przypadkow jak my,sama widzisz.No nic,trzeba miec nadzieje,ze bedzie ok,bo idzie zwariowac.Sciskam Cie mocno.Mysle,ze razem bedziemy testowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu - niby nie trzeba ale chyba zrobię dla świętego spokoju, no i potem przed wizytą... tak dla pewności... i potem już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu a robilas genetyczne na wrodzona trombofilie? ja robilam po obumarlej ciazy bo to tez ma takie wlasnie skutki, pomimo ze z krwi na trombofilie wychodzi zle , to mozna miec uszkodzony gen za to odpowiadajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×