Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Witamy Was nasze forumowe cioteczki :) cc odbylo sie w wedlug plamu w sobote o godz 10.50 maly juz byl na świecie :) Samo cc nir ma tragefii. Oczywiście emocje byly straszne. Powiem Wam, ze bardzo się cieszę, że podjelismy taka decyzję o cc bo się okazalo, ze maly byl 4 razy owiniety pepowina w okół szyi i jeszcze sobie jakis wezel zrobil , dr mowil ze czeegod takiego nie widzial jeszcze. Przy porodzie sn moglibyśmy się umeczyc a tez nie wiadomo jakby to się skonczylo. Oskatek utodzil się 3200g i 57vm dostal 9 punktów za ta pepowine. Ale jest wszystko oki i mamy sliczneho malego blondynka, typiwy blond :) Od razu po cc jak mnie przew i ezli na sale pooperacyjna przystawiono mi go fo piersi i od tamtej pory jestesmy razem. Ssani e mu idzie suprr od pierwszej chwili az mnie juz brodawki bola, ze lzy stajs w oczach ale czego sie ni e zrobi dla takirgo szcxescia :) Obecnie jesteśmy juz na sali ogolnej.maly dpi po jedzonku a ja mam okazje się zdrzemnac bo od soboty sen na wage zlota :) Jak wszystko będzie ok yo jutro wyjdziemy do domku.chyba ze zoltaczka sie pojawi to nas zatrzymaja. Tayus szaleje na punkcie synka :) Będziemy sie starac co jakiś czas sie do Was odzywac.no czytac to na bierzavo czytamy :) Bajanka Gratuluje serduszka. Pozdrawiam wszystkich i zycze wam wszystkim takiego widoku jak u mnie w w tej chwili :) Szczegolne pozdrowienia dla bubu ;) Kochana dasz rade, wykorzystaj te 3 szanse.moze ty o elasnie ta udana befzie.czego ci Życzę z Całego ♥♥♥ Buziaki cioteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwójny post i za bledy, mam nadzieję, że mnie zrozumialyscie w miare czytelnie :) Dodam jeszcze ze ten upal za oknem dsje się więcej we znaki niz dolegliwości po cc :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwójny post i za bledy, mam nadzieję, że mnie zrozumialyscie w miare czytelnie :) Dodam jeszcze ze ten upal za oknem dsje się więcej we znaki niz dolegliwości po cc :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ale super :-) Co chwilkę zaglądałam czy się już coś odezwałaś Gratuluje Wam z całego serca !!! Malutki jest na pewno przecudowny i zuch jak tak ładnie ssie. Ściskam Was bardzo mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia i ja gratuluje Kochana, cieszcie się swoim malenstwem , to są wasze cudowne chwile ! :) Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia aż łezka w oku się zakrecila z waszego szczęścia :-) gratuluję! I współczuję tych upałów ja ledwo to znoszę a co dopiero wy w szpitalu :-) buziaki dla malutkiego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flossy13
Sylwia, ale super :) gratulacje !!! Ja od środy leżę w szpitalu, akurat obok sali, gdzie robią cesarki - cały cas słyszymy nowonarodzone maluchy - aż się łza w oku kręci. Dużo jest też niestety sytuacji tragicznych, szczególnie przy ciążach bliźniaczych, dlatego cały ten pobyt w szpitalu bardzo mnie zdołował :( na szczęście dzisiaj na badaniu dowiedziałam się, że sytuacja się ustabilizowała i wypuszczają mnie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, cudownie!!!! :D E! Będę trzymać kciuki za małą!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
Sylwunia super że u was wszystko ok.Oskarek na pewno jest słodki i nie zmęczony to na pewno większość czasu śpi poza karmieniem.Ja bardzo się cieszę że tak wirtualnie zostałam ciocią.Fajnie by było tak się kiedyś spotkać w naszym forumowym gronie jakby się nam wszystkim udało ale już z maluszkami.Trzymajcie się mocno leweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, super, że wszystko odbyło się zgodnie z planem i że z Oskarkiem i mamą wszystko dobrze :) , GRATULACJE!! & Flossy bidulko, ciąże mnogie podobno właśnie takie są, podwyższonego ryzyka, tym bardziej dbaj mocno o siebie i bobasy! Fajnie, że już wypisują Was do domu, w domu zawsze humor lepszy, bo w tych naszych szpitalach niestety doła można złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia serdecznie gratuluje!!! :-) Trzymajcie sie zdrowo! Ja dzis po wizycie dostalam skierowanie do szpitala :-( Szyjka sie skrocila i wzieli mnie na obserwacje. Ja nic nie czuje, czuje sie zupelnie normalnie. Szpital i ten upal mnie wykancza :-( Chcialabym juz byc w domu... Pozdrawiam, ciocia DORT14 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Sylvia wielkie gratulacje!!! Maluszek napewno jest śliczny a Ty jak się czujesz? Wszystko boli po cc czy da się przeżyć. Cieszę się że Oskarek dzielnie je z cycusia ;-) silny chłopak rośnie. Flossy extra że Was wypisują, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej, dbaj o siebie i dzieciaczki, mam nadzieje że to ostatni pobyt w szpitalu przed porodem, na kiedy masz termin? DORT raju.... może to przez ten upał wszystko się sypie? Kurcze mam nadzieje że tak jak u Dandm to będzie tylko chwilowe zawirowanie i że szybciochem wrócisz do domu. U mnie weekend minął pod znakiem wyjazdu na Podlasie, było bardzo fajnie, dużo zwiedzaliśmy, jeździliśmy na rowerkach. Dzisiaj napisałam CV, znalazłam 24 ogłoszenia na które odpowiem, jutro rano zrobię gdzieś zdjęcie i wysyłam. Dostałam też dzisiaj okresu więc od jutra Gonal F, wizytę mam w piątek o 11:30 zobaczymy co tam w środku się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Dort daj znać co u Was Może tylko Wasz lekarz jest ostrożny i chciał żeby Cie poobserwowali Widziałaś buzialka córci? Macie już imię? Flossy Wy też trzymajcie się zdrowo i wracaj szczęśliwie do domciu! Dandm co tak mało się do nas odzywasz? Skarbik ty to na tyłku chyba nie umiesz usiedzieć :-) Ciągle gdzieś podróżujecie Fajnie Wam Życzę Ci żebyś mogła przebierać w propozycjach pracy a jeszcze bardziej pięknie rosnących pęcherzyków! Andziu u kogo masz startową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas wszystko jest ok, od trzech tygodni mamy remont , ktory w chwili obecnej przeobrazil sie w plac budowy :) wiec na nic nie mam czasu, caly czas Was podczytuje, ale nie za bardzo mam co pisac, mam wrazenie, ze rosne w oczach, glownie brzuch oczywiscie i wcale mi to nie przeszkadza, troche slabo jedynie znosze te upaly, caly czas trzymam za Was wszystkie kciuki, Skarbik przykro mi z powodu twojej pracy, ale wierze, ze wkrotce los Ci to wszysko wynagrodzi, trzymajcie sie kochane , pozdrawiam Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze macie jakieś wskazówki lub rady co do piersi w trakcie pologu...chodzi mi co mogloby mi pomoc na podraznione i poranione brodawki?Oskarek ma dobry uscisk i moc ssania az mnie poprostu wykreca w druga stronę z bólu . Smaruje zelem purelan madela praktycznie po każdym karmieniu i nie widze poprawy :/ Macie jakis leprzy specygik? Podejrzewam, że po prostu muszę przez to przejsc i kiedyś minie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Niech mąż leci szybko do apteki po nakladki sylikonowe na sutki. Moja koleżanka po porodzie tez tak miała ze za każdym karmieniem płakać się chciało i polozna doradzila jej te nakładki i jak ręką odjal. Nie martw się ze mały się przyzwyczai tak jak do butelki bo one są tak cienkie a jednak pomagają mama i później jak podleczyla sutki zaczęła normalnie karmić i jej mała normalnie dalej cyca pieknie ciągnęła. Ja juz kupiłam te nakładki i na pewno spakuje do wyprawki szpitalnej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia, cudowne informacje:) Gratuluję Wam serdecznie i życzę wielu pięknych chwil z maleństwem. Niech rośnie zdrowo i każdego dnia wzbudza uśmiech na Twojej twarzy.Jednak cc było mądrą decyzją. Trzymaj się kochana! Ból skutków minie, a Ty już niedługo będziesz się cieszyła w pełni macierzyństwem. Pozdrawiam ciężaroweczki i staraczki dążące do upragnionej ciąży z uporem maniaka! Przykład Sylwii pokazuje, że często nasze starania są wynagradzane mimo że czekać trzeba dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia z całego serca Gratulację z okazji narodzin Oskarka :). Ale musieliście mieć emocji. Coraz częściej się teraz mówi o cc jako lepszym wyjściem, i w niektórych przypadkach jak wasz całkowicie się to sprawdziło. Ale mały miał pomysł na zabawę w brzuchu Mamy no. Całe szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie :). No to teraz radujcie się waszym małym szczęściem i trzymajcie kciuki za nas :)Dużo sił wam życzę i zdrówka :) Leweczek mam nadzieję, że 3 to będzie nasza szczęśliwa liczba :) Joahnaaa to u Ciebie jeszcze miesiąc już niedługo i przywitamy na świecie maluszka :) Doramaar, super że masz taką możliwość wyjechania na łono natury :). Teraz musisz dużo odpoczywać. Widzę, że objawy dają znaki o sobie, ale wszystko da się przejść, w porównaniu do starań to nic :). Daj znać po usg :) bubu kochana nie poddawaj się proszę. Zobacz Sylvia 8 lat się starała. Nie trać nadziei :). Będę trzymała kciuki, żebyś podjeła dobrą decyzję i jednak się zdecydowała wykorzystać tę próbę. Orchidea, ale ten czas leci juz połówka :). No tak z objawami musisz się zmierzyć, ale potem wszystko Ci sie wynagrodzi :) Aga super że u was wszystko dobrze, o to będzie długonoga dziewczynka :). Kciuki się przydadzą każdej z nas :) Kinga tak na szczęście o miejsce na stymulację nie muszę się martwić, ale się mocno zaniepokoiłam jak przeczytałam posta od Skarbik. Na szczęście wyjaśnione :). My cały czas jesteśmy u dr. W :). Ale teraz przy transferze może nie będę się tak upierać jak za pierwszym razem, żeby koniecznie go dr zrobił. Może ktoś inny będzie miał szczęśliwa ręke :) Dandm powodzenia w remoncie i szybkim zakończeniu :). Już niedługo ochłodzenie na szczęście :) Czarna trzymam kciuki mocno za udany criotransfer. Super może tearz będzie braciszek dla 2 córeczek :). To nie fajna u was sytuacja ze zdrowiem. Aby się wszystko ułożyło :) Bajanka, ale super wiadomości :). Jest serduszko ale się cieszę. Teraz dużo odpoczywajcie i dbajcie o siebie :) E kochana będę ściskać kciuki z całych sił za waszą córeczkę. na pewno wszystko zakończy się pozytywnie zobaczysz :). Życzę wam dużo zdrówka szczególnie dla Jubilatek :) Dort kochana, oj zasmuciłaś mnie tą wieścią o szpitalu. Mam nadzieję, ze wszystko okaże sie ok i szybciutko wrócicie do domku. Skarbik, fajnie że sobie odpoczeliście, na pewno po ostatnich stresach to korzystne było.Mocno trzymam kciuki, żeby szybko się znalazła jakaś nowa, fajna praca z której będziesz zadowolona. Oczywiście za wizytę też. Koniecznie daj znać w piątek :). Flossy domyślam się, ze to trudne, ale niestety właśnie tak to jest z ciążami mnogimi zawsze jest większe ryzyko :(. Ale u was na pewno będzie wszystko dobrze, zobaczysz :), Dobrze , ze już jesteście w domku. Staraj się nie wychodzić w te upały, na szczęście już się kończą :) Justyna dzwoniłaś się zapisać już na wizytę? Mam nadzieję, ze się udało. Dziewczyny mam pytanie, kupiłam sobie teraz tran, ale przeczytałam, ze w lato nie powinno się go pić, żeby nie przedawkować witaminy D, której w lato mamy sporo od słońca.Ja teraz przez dłuższy czas brałam witaminę D w dużej dawce 2000,ale odstawiałam jakiś tydzień temu, bo kupiłam ten tran. Macie jakieś doświadczenia z piciem tranu w lato? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura 13
Sylwia wielkie gratulacje witaj Lekarki na świecie!!! A na szkole rodzenia mówili nam o silokonowych nakładach na piersi i brodawki może to by ci pomogło i np. Maltan masc można smarowac i nie trzeba myć przed karmieniem. Powodzenia cieszę się twoim szczęściem i życzę szybkiego powrotu do domu!!! Za wszystkie staraczki kciuki zaciskami non stop, gratuluje Bajanka serduszka i trzymam kciuki za wizyty ciazowego i połówkowe !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza,chyba przez tą pogodę :(. Teraz było u mnie straszne oberwanie chmury i wichura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
To ja wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Próbowalam pisać do Was z komórki, ale nie wchodziły mi wpisy...brr Bylismy z mężem 3 dni nad jeziorem odpocząć....takie krótkie wakacje sobie zrobilismy...:) 1 dnia zestresowałam się bardzo, bo wieczorem wyszło mi uczulenie jakies na brzuchu, kupilam wapno i stwierdzilam, ze jak do rana nie zejdzie, bedziemy wracac...ale zeszlo;)))) maluszek juz fika coraz wyraźniej :) Sylwia, juz mamuska z Ciebie pelną para!!! teraz czekamy na kolejne.... pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, przede wszystkim zobacz, czy mały ssie pierś prawidlowo tzn czy nie ssie przypadkiem tylko koncowki brodawki. Pierś powinna byc wepchnieta dosc gleboko. Tez mialam taki problem z bolem, ale wizyta u doradcy laktacyjnego dopiero go rozwiazala. Poproś moze w szpitalu np. polozną aby zobaczyla czy prawidlowo karmisz - choc z pewnoscia lepszy byłby taki doradca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Dziewczyny sa i nakladki ale maly nie chcial ich nawet dotknac. Na szczęście dzis juz karmienie przebiega bez moich lez i mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie już tylko lepiej:) Synek jest grzeczny i kochany. Bardzo czesto by chcial jesc albo raczej spac przy cycu ;) Ssac to raczej ssie dobrze az mu mlekiem po policzkach leci :) czasem sobie próbuje cmokac ale mu zabieram :) bardzo się cieszę, że juz jesteśmy w domku.dzis moje urodziny. To najpiękniejszy prezent jski mogłem sobie wymarzyc ♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Twoje najważniejsze marzenie i tak się już spełniło :) także zdrowia życzę Tobie i całej Twojej rodzinie. Cieszcie się swoim szczęściem, w pełni na to zasłużyliście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia! Zycze Ci zdrowia i radosci z synka! bo marzenie to chyba sie juz spełnilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuki
Hej dziewczyny niestety ciąży brak. Usg pokazało owulacja była niestety zrobił się torbiel na jajniku i to zatrzymało @ . Jedyny plus że owulacja była ktorej u mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia najlepszego z okazji Twojego święta!!! Spełnienia kolejnych marzeń i dużo zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia uff zdążyłam przed północą. Wszystkiego Najlepszego kochana i pięknego czasu Ci teraz życzę :) Dziewczyny ponawiam pytanie o picie tranu w lato? Zuki przykro mi, ale wiadomość o owulacji jest jet dobra :) Orchidea fajnie, że sobie odpoczeliście, teraz powinnaś dużo odpoczywać :) Dort kochana wyszłaś już ze szpitala?.Mam nadzieję, ze tak i czujecie się już lepiej :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×