Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Gość b_ubu
Kinga - nie było mnie na naszym forum bardzo długo,to był trudny czas,bo bardzo ciężko mi było pogodzić się z kolejnym niepowodzeniem.Ale jeszcze nie zrezygnowałam:)Planujemy adopcję komórki skoro nasze jakoś nie chcą się ładnie łączyć i mam nadzieję,że wreszcie się uda.Muszę tylko odebrać wyniki nasienia M, bo miał jakąś bakterię,a kolejna próba w takiej sytuacji to nieporozumienie.Wiec czekamy na zielone światło od urologa i umawiamy się do Novum.Z tego co widzę to działacie dziewczyny na pełnych obrotach:)Gratuluję zaciąźonym a staraczkom mocno kibicuje!Mam pytanie - czy to ja wybieram liczbę kom.jaj.do adopcji czy oni sami decydują?A co w sytuacji jeśli komórki się nie zapłodnią lub zarodki przestaną rozwijać,pewnie wszystko co robimy,robimy na własne ryzyko a pieniądze trzeba zapłacić tak czy inaczej?Mam masę pytań, ale bardzo chcę podejść do tej adopcji bo życie bez dzieci to zdecydowanie nie moja bajka:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Transfer jutro w południe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu kciukasy jutro będą zaciśnięte :) Tak z ciekawości, kto to będzie robił transfer? & Andzia kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Lillalu, mocno trzymam kciuki. Jak takie dni co napisałaś, to na pewno się uda, same szczęśliwe, więc nie może być inaczej :). Bierzecie jednego maluszka? Joahnaaa, pewnie że pamiętam , jak razem toczyłyśmy walkę. Jejku ten czas tak szybko leci. 15 miesiecy duży chłopak :D. Najważniejsze , że w końcu się uśmiecha szczęście do nas :) Dziewczyny dziękuję za kciuki B_ubu kochana , za Ciebie mocno trzymam kcuki, niewyobrażalne ile już też przeszliście, ale cieszę się że się nie poddajacie :). Jeśli chodzi o twoje pytania. Liczbę komórek wybiera klinika. Przynajmniej u nas tak było. Niby że w ustawie jest napisane, że dwie można , ale nam 3 zaoferowali. Myślę, że wszystko niestety jest na własne ryzyko. Teraz bez programu, płaci się za wszystko niestety. Bajanka chyba jutro sikańca zrobię :).A w środę bete :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak andzia jeden bo tylko jeden pozostał. To blastka ale jedynka. Zobaczymy... ciekawe co u danym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu kciuki zaciskam cały czas od wczoraj :D. ostatni to szczęśliwy :D Dziewczyny u mnie test pozytywny, bardzo cienka blada kreska, ale widoczna gołym okiem, zobaczymy, jutro idę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! 2 ostatnie transfery o 2 ciążę!!!! Andzia... który to dzień po transferze? To była blastocusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu od rana zaciskam za Was kciuki! U nas jeszcze dwa mrozaczki i tak już okres przyszedł. Teraz czekanie na wizytę i chcę do Was testujących jak najszybciej dołączyć! Andziu gratulacje!!! Ale pięknie! Nie zapeszając ! Cudownie. To pewnie w większości dzięki Twojemu optymizmowi. Beta będzie piękna jak w tak wczesnym dniu już "sikaniec" wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajanka bardzo ciesze się że u malutkiej operacja tak dobrze poszła. Zuch maleństwo! Niech teraz wraca sobie do pełni sił! Faktycznie z pytaniem trafiłam w dobry moment :-) B_ubu tak trzymać! Walczymy dalej! Trzymam kciuki za dobre wyniki u Twojego męża. B_ubu, Justyna nie możemy przerwać tak dobrej passy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Kinga! Teraz wasza kolej. U nas się zobaczy... to była blastocysta 1 i po rozmrozeniu wykazywał a oznaki życia ale nie rozwinęła się do następnego etapu. Dalej co się wydarzy to się okaże. Ale biorąc pod uwagę stan zarodków przy naszych transfer ach to szanse są raczej małe. Ale czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, fantastycznie!! Ze spokojem czekałam na twoją wiadomość bo byłam pewna, że ci się uda. Szybko dojechało do celu to twoje małe ferrari :) Beta jutro i za 2 dni, a potem już tylko dobrze je garażuj :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, super super!!! Jak jest blada kreska na teście to musi być dobrze, daj znać proszę jak beta, może masz już wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dziękuję wam za kciuki i miłe słowa. Lillalu, ja wierzę mocno, że jak testowanie w dniu urodzin synka to nie ma innej opcji , tylko ciąża będzie murowana :D Czekam na wyniki będą ok.16.00 na pewno dam wam znać. Trzęsę się z nerwów, ale z drugiej strony wiem , ze musi być dobrze, jak wczoraj wyszedł test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 83
Andzia Wow Wow super :)))) Gratuluję :) Lillalu Trzymam kciuki :) Bubu Super, że się odezwałaś. Nie poddajemy się !!! Pozdrawiam Dziewczyny za wszystkie trzymam mocno kciuki. Super, że forum o żyło :) Tez bardzo chce do Was dołączyć ale pewnie najwcześniej na wiosnę. U nas leci 14mc. Maly jest juz taki "duzy" i bystry no i jeszcze na cycusiu :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia GRATULACJE!! Trzymam kciuki żeby beta pięknie rosła!!! Bajanka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Troszkę mnie tu nie było i jestem bardzo mile zaskoczona, że forum na nowo ożyło i tyle w nim pozytywnych akcji!!! Andzia, Kochana BARDZO się cieszę!!!!!! :-) Trzymaj się zdrowo, dbaj o siebie, a tak naprawdę to już o WAS!!! Trzymam kciuki BARDZO MOCNO żeby już było tylko dobrze! To Twój czas! Jesteś mi bardzo bliska z tego względu, że startowałyśmy w Novum w podobnym czasie, tak samo jak Kinga. Za którą również nieustająco trzymam kciuki i wierzę, że i ona doczeka się dwóch kresek na teście już niedługo, tuż po Tobie i razem będziecie przeżywały swoje upragnione ciąże!!! Co u nas? Dziękuję, że pytasz o tatę... sprawy się normują... tata jest na chemii, którą ma łagodną, dobrze ją znosi i dobrze się czuje. Ja lada dzień wracam do pracy. Moja niunia zostanie na zmianę z babciami. Niebawem będzie mieć 14 m-cy i jest już bardzo komunikatywna i w ogóle jest cudowna. Jest jak perszing, szybka, energiczna i ma już swoje zdanie i swoją koncepcję co i jak robić w danej chwili. No i jest uparta ;-) Ale jest fajną iskierką wokół której wszystko się kręci. Już nie pamiętam co my robiliśmy jak jej nie było... chyba mieliśmy dużo czasu dla siebie... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i trzymam kciuki za kolejne sukcesy, kolejne ciąże i zdrowie Waszych maleństw. Andzia - za moment wznoszę toast winkiem za Twoje zdrówko! Buźka DORT14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Dziewczyny, na biegu przeczytałam, super wiadomości. Obiecuję, że coś więcej napiszę od siebie później. Tymczasem trzymam kciukasy bardzo mocno, ja też miałam transfer 6 listopada. Teraz dziewczynki mają 27 miesięcy. Andzia - moja pierwsza beta to 55 w 8dpt, następna była 212, i to była beta na bliźniaki ;) Lillalu, Kinga, Justyna - super czas przed Wami ;) Bajanka - operacja to wielki stres dla dziecka i rodziców, tak po tygodniu powinno być już dużo spokojniej u Was. Moje Panny mówią jak nakręcone, ciszy to ja w domu nie mam ;) Kłócą się, biją, bawią razem ale zazwyczaj tą samą zabawką. Są pełne energii, mieliśmy też w sierpniu ciężki czas, bo jedna miała drugą operację na oczka, zniosła ją fatalnie, ale dobrze, że dziecko szybko zapomina, a później nie będzie pamiętało tego co wydarzyło się przed 3 rokiem. ;) Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Dziewczyny ja też napisze więcej później. Beta z dzisiaj 152.5 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Andzia - idziesz jak burza!Piękny przyrost,musi być juz teraz tylko dobrze.Mysl pozytywnie i delektuj się tym pięknym stanem,niech trwa tluste 9 miesięcy. U nas badanie wyszło ok,nie ma żadnej bakterii u M.wiec w następnym tyg.dzwonię do N.umowić się na wizytę.Jaki rodzaj wizyty mam umówić skoro chcemy adopcję komórki?Napiszcie mi proszę czy długo Wam zeszło z całą procedurą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia100
Cześć dziewczyny :) U nas chyba będą bliźniaki beta z dzisiaj czyli 11 dpt 621 Dort : Tak podchodziłyśmy prawie razem, pamiętam jak spotkaliśmy się pod zabiegowym, ja po punkcji byłam :) Cieszę się że u Taty już lepiej :). Mam nadzieję, ze szybko dojdzie już do całkowitego zdrowia. A z pracą nie martw się , fajnie że babcie zostają , to korzystne dla wszystkich stron :). A w pracy trochę jest odpoczynku od obowiązków domowych. Więc też dobrze. Tak szybko rośnie malutka, że jestem w szoku. Już ponad rok ma :). Dziękuje za toast :) Gość E oj zalałabym Cię pytaniami, ale to może po potwierdzeniu na usg dwóch serduszek :). Szykuję się na to że będę miała glośno w domu jak piszesz :). Ale twoje niunie już duże ;). Ja Cię mocno podziwiam , że dajesz radę z tyloma rzeczami. I operacja straszne to. Ale trzeba dać radę. Dobrze, że już po wszystkim :) Bubu dziękuję, no przyrost , aż za bardzo dobry :) Już się nie mogę doczekać twojej wizyty. Wydaję mi się , że musicie się umówić na normalną wizytę i wtdy z lekarzem rozmawiać o adopcji komórki. Ale może jak powiecie przy zapisie to, wtedy wpisze w kartę jaki cel wizyty będzie. U nas to trochę trwało sporo ponad miesiąc, ponieważ długo czekaliśmy na komórkę, nie mogli znaleść dla nas, bo fenotyp nie mogli dopasować. Więc wszystko zależy od fenotypu :) Lillalu jak sie czujesz ? :) Za 3 dni testujesz , już się nie mogę doczekać i myślę o was cały czas, zeby się udało :). Kinga co u was? I pozostałe dziewczyny coś się nie odzywają. Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia100 ja w 12 dniu miałam betę 622 i bedą dwie lele .... :-)))) także na 99% wróżę Ci bliźniaki ! Super!Gratulacje! ja dziś w 24 tyg i ledwo sie turlam hi hi hi a po zabiegu in vitro już nie wróciłam do pracy, oszczędzałam się cały czas i mój lekarz( rewelacyjny człowiek tylko za bardzo przystojny :-)) cały czas powtarza oszczędny tryb życia,zaczęłam kompletować wyprawkę i powiem Ci że wybór wózka -MASAKRA...Zero wyboru i jak cos fajne to ceny koszmar ale wszystko kupujesz podwójnie :-) Jeszcze raz Gratki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona kilka razy miałam o tobie wspomnieć, i ciągle mi uciekałaś z pamięci :). A czytalam twój wpis o bliźniakach :) Powiem Ci , że czytam caly czas i tak są indywidualne przypadki tej bety , że nie wiem. Nawet wyczytałam że dziewczyna tam w 12 czy ktorymś dniu miała bete 1000 i była ciąża pojedyńcza :D No wlaśnie my się boimy tej ciąży podwójnej, ze względu na ryzyko szpitala albo coś :) Ale jak widzę, nie wszyscy w ciąży bliźniaczej trafiają i leżą poł ciąży w szpitalu :). Dla mnie chyba by było najważniejsze, zeby wozek był lekki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia najważniejsze, że beta pięknie rośnie. Faktycznie jest bardzo wysoka i z tego co ja wiem, to może oznaczać zarówno jeden piękny, silny zarodek, jak i bliźniaki. Jeszcze chwilkę cierpliwości i usg wszystko wyjaśni. Jedno jest pewne: wreszcie będziesz mamą ☺ Lilalu co u ciebie? Kiedy testujesz? Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×