Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 15:08 . Dostaniesz dużo $ za nadgodziny a KS zabiorą premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Mój okres wypowiedzenia to na pewno 3 miesiace. Aktualnie i tak nie chodzę do pracy, jestem na chorobowym i boję się ze po złości będzie mi robiła pod górę z tym okresem wypowiedzenia mimo iż wie, ze w takim wypadku ja dalej dam jej l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioski o pożyczkę można składać 2razy w roku,na wiosnę i na jesien.o ile pamiętam to do końca października mozesz złożyć wniosek a w styczniu są pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do kadrowej anonimowo powiedz jaki sklep i że macie g wstawione w święto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt na siłę w pracy trzymać Cię w Rossmannie nie będzie, także bez obaw. ... A jeżeli chodzi o odbiory 15 sierpnia to raczej niemożliwe. Może ks nie wie jak zaznaczyć święto 15 i zaznacza w ten sposób? Wszystkie macie odbiór zaznaczony jako G? A może macie o 1 odbiór więcej? (bo tak zaznaczyła ks święto?) miałybyście nadgodziny ponad etat jest 176 h w sierpniu a miesiąc długi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj ze twoim wolnym dniem czyli również odbiorem jest dzień po nocce, czyli mając nocke we wtorek,środa to twoje G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego po dostawie ide do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć 11 godz odpoczynku coś nie halo na tym waszym sklepie odbioru w swieta zastanawiam się jak ks to zrobiła a logujesz się normalnie po dostawie jak masz być w pracy. 1 rozwiązanie to zadzw do kadr -wziąść numer i zadzw nie podając kto żebyś nie narobila sobie problemu bo pewnie ks Ci tego nie wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie dostał premii to trzeba zadzw do kadr i problem się rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz nocke do 24 to na drugi dzień możesz przyjść na 11. Odbiór to jak masz np. na 22 do 6.00 to dzień przed i po masz wolny. 15 jest dniem wolnym od pracy i nie można wstawić G, co innego Wigilia która jest dniem pracującym i w tym dniu można wstawić G tak samo w Sylwestra Chyba coś źle zobaczyłaś . Z tego co kojarzy to w Pepie ten dzień zaznaczony jest na czerwono. Jeśli jest tak jak napisałeś to zadzwoń do KR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie ma odbiorow po nockach, nie praktykujemy tego. nocka to nocka i po niej mamy wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dalej nie dostałam tej premi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy chrzanicie ze po nocce dzien to tez odbiór,pierwsze słyszę!!!po nocy to po nocy!!przecież do którejś godziny rano jestes w pracy .to jaki to niby odbiór jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Go 20.14.nie mamy jednego odbioru więcej.wszystkie mamy G wstawione s swięto.nie licząc dni po nocce to w sierpniu mam 6dni wolnych.mam 3dni weekendowe a odbiory 2 w tym jedno G wstawione właśnie w święto.w pepie często komus swieci sie w podsumowaniu błedów "rozliczenie soboty"lub "niedzieli"czyli ks daje za mało wolnego i mimo tego grafik przechodzi?jak to jest z tymi nsdgodzinami?jak mam właśnie za mało tego G to naliczają sie jakieś nadgodziny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien po nocce to tez odbiór???od kiedy?jak wychozedze rano o 7 czy 8 to widnieje ze byłam w pracy tego dnia więc jaki to odbiór?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nocka była do 24 to na drugi dzien możesz przyjść do pracy ale najwcześniej na 11 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba wiem bo robie grafik. Nie ma znaczenia czy nocka trwa do 6 czy do 8 rano, czynności które w tych godzinach wykonujesz zaliczane są do dnia poprzedniego. Wystarczy spojrzeć na rcp. W dniu po nocy jest luka. A ze niektórzy mówią ze to odbiór nocny, to tylko ich wymysł. Pozdrawiam nie znające kodeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień po nocce to nie jest odbiór, dziwne praktyki mają niektórzy. A odbiór w święto możliwy jest do zaplanowania jeśli kierownik jest niedouczony i nie zaznaczy w Pepie wszystkich świąt. Tak jak ktos pisał, możliwy jest odbiór 24 czy 31 grudnia, bo to są robocze zwykłe dni, ale nie w święto! Poza tym, jeśli to przejdzie jakimś cudem, na bank będzie mieć telefon z kadr z prośbą o wyjaśnienie, bo to nie jest zgodne z KP. I przychylam się do jednej z opinii przedstawionej wyżej, dzwońcie do kadr i pytajcie, tam pracują w sumie fajne babki i na pewno pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Mam pytanie odnośnie wniosku urlopowego od 15 do 27 sierpnia. Powinnam mieć 10 dni nieprzerwanego urlopu a 15 to święto. Święto nie podlega pod dzień urlopu więc mam 9 dni urlopu. Jak to się rozwiązuje na innych sklepach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak chyba rok temu. Po prostu zamiast 10 dni masz 9 dni, zapłacą normalnie. Za to masz dodatkowy dzień do wykorzystania urlopu wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale dziewczyna chyba nie dostanie dodatku urlopowego przez to? Bo trzeba miec 10 dni urlopu a ona będzie miała 9? Ktoś się zna i wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jak ma sie urlop w między czasie z 15sierpnia to ma sie jeszcze jeden dzień dany wolny który jest 10dniem urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie wiem juz jak to jest,zgłupiałam.jak liczycie dni wolne w ramówce?Np na sierpień ma byc 9dni wolnych to liczycie tez ten dzień po nocy. jako wolny?czy tylkoG i puste pola w ramówce(Np wekend i powinno byc święto jako puste pole A U NAS JESTG).w pozycji PŚ-Od na końcu tabeli powinno byc 0 wtedy mamy prawidłową ilosc odbiorów (tak mi tłumaczyła kolezanka-ks innego sklepu-robi grafiki to chyba wie) czyli przykladowo mam 3dni wekdndowe przepracowane to powinno być 3G.u nas jest w tej pozycji Pś-Od wartosc zero przewaznie lub 1 ale jedno G jest w święto .jakbym w ten 15 sierpnia wstawiła po prostu puste pole jak powinno byc to wartosc w tym polu sie zmieni(0 na 1s ci co mają 1 to zmieni sie na 2 czyli JEST ZA MAŁO WOLNEGO DANE.mojej ks nie zapytam jak to jest bo jest wredna ale moja kolezanka ks tak mi tłumaczyła.nie mówiła nic ze po nocce dzien-w ramówce C jest odbiorem za sobotę lub niedziele.odbiór to G!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho ho ,jakbym miała liczyć C w ramówce jako dzieen wolny to bym miała ich chyba naście czyli teoretycznie miałam bym za duzo niby wolnego bo powinno byc 9.u nas liczy sie jako wolne puste pola i G i tak jak osoba wyżej pisze Pś-od w ramówce powinno byc na zero i wtedy mamy prawidłową ilosc odbiorów.kiedys mi tak mówił nasz kierownik regionalny kontrolując grafik naszej nieudolnej kierowniczki,którą zresztą wywalił.jezeli w tej pozycji w tabeli są inne wartości niż zero to jest za mało wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PŚ - Odb to ilosc dni przepracowanych w święta minus ilosc dni odebranych ,jakby ktoś nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też nie ma odbiorów po nocce, idę np w poniedziałek na 23 do 8 i w grafiku mam dwie ciągle linie, a w środę dopiero np odbiór G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są wymogi żeby dostać tą premię za inwentaryzację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Jaki jest okres karencji w warcie za urodzenie sie dziecka? Jesli pobrali mi kase w lutym a od 1marca jestem ubezpieczona to od kiedy jest po okresie karencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.20 w sierpniu jest 22 dni pracujące, czyli najwięcej możesz być w pracy 22 dni. Jeśli masz 3 dni weekendu to w tygodniu przed lub po weekendzie pracującym powinnaś mieć odbiór. Oczywiście odbiór nie może być w święta. A nadgodziny są wyszczególnione na pasku, który jeśli chcesz możesz sobie wydrukować dostępny w teta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś już plecaki, tj. wyprawkę dla dziecka do 1 klasy ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×