Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jak nie daja zarobic to po co tam pracowac? Do pracy idzie sie zarobic pieniadze zeby zyc, w domu tez duzo jest nieplatnej roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey czy to prawda że rossmann jest zydem?bo takie chodzą sluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszny ten pomysł z wakacjami dla gimnazjalistów.juz w szkole chcą zyskac potencjalnych klientów a moze przyszłych pracowników.żenujuące!!!a dzieci uwierzą jaki Rossmann jest wspaniały!!!!!jej jest taki wspaniały to prawnikom niech daje kase na wakacje!!kolezanka wyżej na racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja, my harujemy za grosze i co miesiac musimy pozyczac kase od znajomych zeby starczylo do wyplaty a tu jakas bezczelna lalunia nas prosi zebysmy jej pomgly wygrac wakacje !!! No to juz jest szczyt chamstwa, nas na nic nie stac a musimy tyrac na jakis gnojow z gimnazjum... Co do premii inwent (20:31) to jest liczona srednia wyplat z ostatnich 3 miesiecy i z tej sredniej dostajesz 1/3. Tylko to jest srednia bez premii i dodatkow, czyli jesli zarabialas 900zl, to nie dostaniesz 300zl, tylko ok. 250zl. Kasjerki i asystentki dostaja 1/3 pensji, zks 2/3, a ks 3/3 (czyli 100%)... Taka sprawiedliwosc w tej nazistowskiej firmie, nie dosc ze ks zarabiaja najwiecej to jeszcze dostaja najwieksze premie... Krew czlowieka zalewa jak sobie pomysli jak ci nazisci traktuja kasjerki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej chyba mniej niz 250, jak niedawno pracowalam w SS to zarabialam wlasnie 900zl, i o ile pamietam to mi wychodzilo tej premii z 220 zl... akurat tyle zeby oddac pieniadze ktore musialam pozyczac od kolezanki bo mi nigdy nie starczalo do wyplaty... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym sklepie to już taka jest propaganda ze słów brakuje na to hamstwo co się szerzy ostatnio i warunki jak w obozie nam wprowadzają! tylko czek czek, obroty wzrost paragonów na kolorówce weżcie się ludzie ogarnijcie ja mam zmuszać do kupowania ponadto a każdy z kartką i kupuje tyle co musi nie więcej bo go nie stać! ci do góry co to wszystko wymyślają niech się zamienia z takimi szarakami jak my jak jest cieżko nie mamy pensji po 5tys tak jak wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 5 tys to zarabia kierownik, w Wawie za siedzenie w biurze, Ci na gorze zarabiaja o wiele wiexej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda00
dopiero sprawdziłam, ale w historii widzę, że premia już w piatek była na koncie w iPKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.narzekalysci na premie to w kwietniu nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na macierzyńskim jeżeli idziesz na cały rok dostajesz 80% średniej pensji.Srednia liczona jest z wszystkimi premiami na święta inwentaryzacyjnymi itp.Jeżeli na pół roku to 100 %.Oczywiście jeżeli jesteś w ciąży to na l4 100% morał taki :będąc w ciąży od razu iść na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie kiedy centaur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znow jest ten centaur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza zorganizowana tylko dla kierownikow wkoncu caly rok sie tak napracuja to musza sie odprezyc nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Ile wynosi premia uznaniowa dla asystenta przyznana przez kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centaur jest 10-12 maj w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z ta wydajnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku miesiaca kr podaje jaki obrot macie zrobic,ile godzin do dyspozycji i wlasnie podaje WYDAJNOSC.Nie robicie obrotu,spada wydajnosc i wtedy sa ciete godziny.Jesli zakonczycie miesiac z niewykonana wydajnoscia,tzn.ponizej jej wartosci konsekwencje sa takie,ze zmniejszaja wam wartosc premii inwentaryzacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowanaaaaaa
Dziewczyny, jak zrobić, żeby kierowniczka drukowala grafik na cały miesiąc? No k...., ona sobie drukuje, wie co zaplanować i jak, może w każdej chwili zmienić a my mamy tylko na tydzień drukowany i umawiaj się tu do lekarza, na wizyty itp.... Nic. A jak jej powiesz ze masz wizytę to mówi ze gafik juz jest na cały miesiąc i nie będzie go zmieniac. A jak wydajność skacze to my też chodzimy jak marionetki do pracy... Przecież lepiej dla wsyztskich byłoby, gdybyśmy orientacyjnie widzialy jak pracujemy. Wtedy automatycznie w grafiku byłoby mniej zmian - dogadywalysmy byśmy się między sobą. No wkurza mnie to bo nawet za 3 tyg się nie mogę umówić do lekarza bo nie znam grafiku... A nie mowie już o tym, że nawet nie wiem jak pracuje w następnym tygodniu... Porażka. Wiem ze są zeszyty żeby wpisywać dni wolne, ale to tylko do 15 dnia miesiąca. No a jak jest np 28 dzień miesiąca i chce umowic wizyte to ni chu.... Bo grafik na następny miesiąc juz w systemie jest. Ale jado niego ku... nie mam dostępu. Grrrr!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że wydajność musi być, ale ks nie potrafią z nią pracować i to tworzy patolę. Nasza tak się boi, że jej nie zrobi, że my co miesiąc na koniec wychodzimy na plusie od kilkudziesięciu do nawet ponad stu godzin. Przecież to jest dodatkowy pracownik w miesiącu albo te godziny, które się marnują, można rozdysponować na ludzi. Ile lżej z tymi godzinami by się pracowało, ale po co, lepiej dokręcić jeszcze bardziej śrubkę. Tylko ten gwint kiedyś się zerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu kiedyś napisał, że patologia jest jednostkowa, dotyczy pojedynczych sklepów. Jednak jak się czytam posty na tym forum, mam wrażenie, że czytam o swoim sklepie, wiele z nas ma takie wrażenie - przypadek???????? Myślę, że jednak nie, bo za dużo tych przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał, że patola na sklepach jest jednostkowa. Tylko, dlaczego jak czytam to forum to mam wrażenie, że czytam o swoim sklepie i to nie tylko moje wrażenie - to nie może być przypadek. Zaniżają poziom pracowników z ks na czele, w końcu ciemnotą łatwiej sterować. KS ma nie myśleć, tylko uciskać, wywierać presje, kontrolować - smutne. Tylko taki ubogi intelektualnie kierownik dodaje jeszcze od siebie, a że nic mądrego do dodania nie ma, to jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprubój login rossmann hasło rossmann to zajrzysz do pepu i zobaczysz grafik :) albo niech ci asystent pokaże korona mu chyba z głowy nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie KS tez pilnuje wydajnosci,asystenci...Ale nie konczymy miesiaca z nadwyzka godzin powyzej 100, raz tak bylo i KR wkroczyla do akcji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy znow jakas premia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za obrot i dynamike z wyplata 10 czerwca a pozniej premia inwentaryzacyjna ok 20 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak odejmuja godz za wydajnosc to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucinaja m.in.Tobie godziny.Mniej godzin,mniejsza pensyjka wiec zdecydowanie NIEDOBRZE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma tą premię za dynamikę lub dodatek obrotowy? Na pasku z lutego nic wyszczególnionego u mnie nie ma, a miała być przecież razem z wypłatą. Przynajmniej tak nam mówiła KS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo moze nas wyc****li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanie przyszło pismo że poszukują osób do pracy do pomocy w sklepach w okresie letnim w Międzyzdrojach i Świnoujściu, czy ktoś z was już był w poprzednich latach? jestem ciekawa czy opłaca się taki wyjazd (finansowo) i jak się pracuje (godzinowo, i jaki jest zapieprz) ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×