Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
a dokladniej w sklepie w krakowie, moze wy wiecie o co to chodzi na czym ma polegac i jaka ma byc z tego kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze zmienic konto bo widzę, że w pko bp zawsze szybciej jest wypłata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bp jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doradcy żadnej kasy nie ma!!! U nas tez to było testowanie i była porażka.masz wciskać ludziom dodatkowe produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piep/sze . Zmieniać konto tylko dlatego zeby kasa była o 10 a nie o 18 to trzeba mieć zryty beret!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:18 i co specjalnie bedziesz zminieala konto zeby miec kase pare godzin wczesniej ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram 13:39 trzeba naprawde miec zryty beret :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 35 godzinny odpoczynek,ale w ciagu i tak tygodnia przepracowałam ponad 50 godz. Wydaje mi się, że jeżeli przy ustalaniu grafiku system pozwolił na tyle godz. to mozna i tyle zachrzaniać. A co do wolnego za sobotę to wolałabym chyba dostać pieniądze za nadgodziny a KS niech się tłumaczy, przecież dostaje za to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, dlaczego już trzeci miesiąc asystentki robią grafik a kierowniczka tylko przychodzi coś powykładać? Podobno teraz asystentki mają robić grafik? To zaczyna być chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, dlaczego już trzeci miesiąc asystentki robią grafik a kierowniczka tylko przychodzi coś powykładać? Podobno teraz asystentki mają robić grafik? To zaczyna być chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie w mBanku juz premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas od zawsze grafik układają też asystentki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz grafik na cały miesiąc i sprawdziłaś, że masz mniej G niż pracujących dni weekendowych? bo to, że nie masz w tym samym tygodniu nic nie musi oznaczać bo odbiór możesz dostać przed lub po a układając grafik w PEPie dokładnie widać czy odbiorów jest za dużo lub za mało i wątpię żeby osoby funkcyjne to przeoczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej macie premie w mbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resztę premi przyjdzie w kuwetach antywłamaniowych z dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czort tołku nie dojdzie z grafikiem ,grafik zmienia się nawet do kilku razy dziennie od widzi misie pani kierownik ty dzisiaj idziesz wczesniej do domu w ostatniej chwili zerwie cie z kasy i biegiem rozliczaj kasetke bo zostały 2 minuty do wylogowania a w twoje miejsce tamta zostanie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakreski nadrukuje kartek a na koniec miesiąca dopasowuje , kompletuje kartki aby grały z pepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko czy ks może nie wydać godzin do wysokości etetu, wydaje mi sie że raczej ma obowiązwk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ks może mi nie wydać godzin do wysokości etetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wały w pepie są i będą, bo jest duży nacisk na wydajność, więc pod koniec m-ca zaczynają się kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć tyle godziń minimalnie ile wynosi Twój wymiar pracy. Ewentualnie, za Twoją zgodą mogą Ci te brakujące godziny zabrać z urlopu, ale jak już napisałam musisz się na to zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, powiedzcie mi dziewczyny jak to jest z l4 będąc w ciąży i jak jest na macierzyńskim ile kasy się dostaje? Czy będąc na L4 gdy obliczam średnią z 12 os, miesięcy czy wliczają mi się wszystkie wartości jakie mam na pasku tzn, premia uznaniowa, czy te kwartalne nagrody inwentaryzacyjne i czy zaapomoga grudniowa która jest na pasku styczniowym też? bo słyszałam różne wersje? A na macierzyńskim co jest brane pod uwagę do obliczenia wypłaty? Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkie dostałyście premię inwentaryzacyjną? Czy jakiś bank zaspał? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje widzę że miałam racje chciałam się upewnić , jak to możliwe że ks która od lat piastuje stanowisko ma takie braki w wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1253
Osoby posiadające konto na Rossmann, bardzo zachęcam do obejrzenia filmiku pt. Flash mob by ZagoGrabsy kl. Id, oraz do oddania dla nich głosu :) Proszę wejść w link: http://www.rossnet.pl/1000wakacji/galeria oraz zjechać na dół w poszukiwaniu naszego filmiku:Flash mob by ZagoGrabsy Kl. Id Duczki :) bardzo się staraliśmy i za każdy głos na nas oddany bardzo dziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ogladam flash mob na rosswijajace wakacje,te dzieciaki sa niesamowite.Mozemy ich nagrodzic oddajac jeden glos.Zmobilizujmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Kasia1253 Kobieto, wynocha z tego forum ! Co ty myslisz ze pojedziesz na wakacje za pieniadze rossmanna dzieki naszej pomocy ??? Czy ty wiesz ze my pracujemy za 900zl pensji, ze czesto kasjerki sa zmuszane do darmowej pracy ??? Nas nie stac nawet na kupno jedzenia, o wakacjach mozemy tylko pomarzyc i jeszcze musimy tyrac na ciebie zebys pojechala na wypasione wakacje z jakimis bachorami.... A bujaj sie, nikt nie bedzie na ciebie glosowac ! Masz frajde ze glodne kasjerki pracuja na twoje wakacje ??? Cieszy cie to ze my musimy pracowac za darmo bo firmy nie stac zeby nam uczciwie zaplacic, za to firme stac zeby ci postawic wakacje ??? Kobieto, nie masz zadnego sumienia, won z tego forum i zapamietaj sobie ze rossmann to bandycka firma ktora zyje z wyzysku kasjerek, powiedz to tez swoim gimnazjalistom, niech oni tez wiedza ze to glodne kasjerki pracowaly na wasze wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny super pomysł rossmanna aby pokazać jaki ross jest extra- niezły marketing, gimbaza częściej przyjdzie coś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi jak jest liczona premia inwentaryzacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×