Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
^ dobrze mówi polać jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra pragnie aby wszystkie sklepy były wysoko obrotowe, przynosiły krocie przez aktywną sprzedaż dąży do celu.zapominając ze oprócz tego jest cała masa innych narzuconych obowiązków których nie można zaniedbać bo za byle co można stracić premie albo pracę.więc po co w większych miastach jest tyle sklepów co główniejsza ulica to sklep ile ci ludzie moga kupowac kremów , toników,szamponów itp itd,do czego to wszystko dąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z małego miasta jest u nas jeden ross i co widze setka klientek z tych czterystu przychodzi codziennie po to tylko aby poszwędać sie między regałami jak panią zagadniesz to zaczynasz słuchać o jej problemach ze zdrowiem albo jeszcze z innej beczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradoks codzienne raportowanie sprzedaży krzykasówki i ilości klienta, gdzie jeden klient jest liczony jako 3 ,np pani robi zakupy na kartę rossne i dzieli to co przyniosła w koszu na trzy paragony bo regulamin wymaga i tu według statystyki jest przyrost klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No doslownie a latanie za nimi wszystkimi i pytanie w czym pomoc ich totalnie wkurrr i spiep/rzaja i to gadanie naciaganie wrecz przy kasie to juz calkiem sami to mowia ze maja dosyc tego, wiedza co maja kupic i maja ograniczony limit w portfelu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy premia za inwenture?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć do 20 wypłacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety urlop mam w czerwcu ;/ bo u mnie kierowniczki a asystentki maja w wakacje ;/ wg stazu jest urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas na dostawie same dygamy boksy nie pomaga nam chlopak zawozic na miejsce i nawet osoba funkcyjna robi wszystko zeby ani jednego nie rozladowac nawet podlogi nie umyje razem z druga po dostawie tylko udaje ze w biurze cos drukuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BHP w roSSmanie... buhahahaha !!!!! Ale się uśmiałam... U nas BHP jest tylko na papierze, w rzeczywistości żeby się wyrobić ze wszystkim na dostawie to trzeba narażać swoje zdrowie... Poza tym te wszystkie kuwety, kartony są przeładowane towarem, chłopak do pomocy po dwóch godz. idzie do domu a my musimy się męczyć z resztą towaru... Ludzie, w każdym normalnym kraju ta nazistwska mafia już dawno by miała zakaz prowadzenia działalności, a cały zarząd z prezesem na czele odsiadywałby wieloletnie wyroki za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą, bo roSSmann to nie firma, tylko mafia... Nie tylko BHP jest nagminnie łamane, ale Kodeks Pracy też... ehh.. długo by tu można pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu1
Może jakiś protest zorganizować :) Jak górnicy i rolnicy mogli to my też możemy. Wyjdźmy w końcu na ulice, porzućmy białe fartuchy, siekiery i widły w dłonie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysl inni moga to my tez wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie premie na koncie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka premie? Przeciez ktos wyzej napisał, ze za inwentaryzacje bedzie kolo 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10,45 -odrzuć tę amfetaminę bo się wykończysz-życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za inwenture w grudniu była 16,a teraz trochę się obijają. W sumie mają 2 dni na przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż aktywna. Rzygać się chce. Jestem Asystentka, prowadzę zmianę, mam dziewczyna na kasie głównej która kasuje klientów i logiczne ze między kasowaniem niewiele mi może pomagać. Druga mam na perfumerii i ta nie może się stamtąd ruszyć bo musi nagabywać ludzi, zaczepiac ich i broń Boże nie zostawiać perfumeri. JA mam kasę nr 2 i ogarniam cały sklep oczywiście kasuje klientów jak 1 nie wyrabia. P********ilo kogoś!!!! Jestem praktycznie sama na sklepie robie zikisriki, zera, dokładam, mech i jeszcze mam zaczepiac ludzi pytając czy w czymś im nie pomóc. Dobre pytanie zadał ktoś wyżej, co zarząd chce osiagnac? Jak chcą żeby tak opiekować się klientem, zaczepiac go, doradzać, poświęcać czas to niech zatrudnia w godzinach szczytu na każdym sklepie osobę, której praca nie będzie liczyła się do wydajności i niech ta osoba kwitnie sobie na perfumerii i doradza klientom. Sama bym to z chęcią robiła, rozmawiała, doradzala, prowadzila za raczke- jeśli nic innego by mnie nie obchodziło. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo oni nie myślą, a wystarczyłoby faktycznie zadbać o większą ilość godzin czy dodatkowego pracownika bo w naszych warunkach nie jesteśmy w stanie zrobić podstaw nie wspominając o chodzeniu i zaczepianiu (co swoją drogą ludzi odrzuca i drażni, reakcje są naprawdę niemiłe, na perfumerii głównie "tak proszę mi pokazać ten zapach" oczywiście drogich którego testera nie mamy i tłumacz, że nie ma i pretensje, że po co w takim razie oferujesz pomoc skoro nie pomagasz) wydawało się, że po SOKu AMOKu skończą te debilne pomysły a tu coraz gorzej... promocja co tydzień, żałosne zmiany półek w końcu frajda zmieniać 20 - 30 półek co tydzień, nieważne że jeden produkt jest przez 3 promocje z rzędu w tej samej cenie trzeba fiszkę zdjąć włożyć nową (taką samą) tracić czas na bzdety i głupoty, jak chcą dorównać Douglasowi to niech nas szkolą dają produkty jak im i niech nam nie dają żadnej pracy ponad stanie i zaczepianie nie te progi... owszem można wszystko ale z głową i sensem a nie bezmyślnie jak w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia bedzie dopiero w poniedziałek, taka uslyszałam odpowiedz dzwoniac do kadr. takze zapomnijmy ze dzis badż ze jutro bedziemy ja miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktos premie w PKO BP czy czekają do ostatniego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze to bardzo nie dobrze :( ze premia tak późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczynki,mam pytanko,czy ktoras z was wygrala wycieczke w konkursie rossmakuj swiat??Mam kilka pytan i prosilabym o szczegolowe odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z niskoobrotowego sklepu, do 11-12 jesteśmy we dwie K1 i osoba prowadząca zmianę,która lata z kasetką jak K1 zadzwoni; stojąc na Kp nie mogę oczywiście ani zajmować się promocją, ani towarować, z godzinami też lipa, bo nawet jak wydajność pozwala,to nie można pracować więcej niż 8 dziennie, oczywiście przed promocją nakładki mamy zakładać i zdejmować po zamknięciu, gondole też po zamknięciu mamy robić i najlepiej zdązyć z całą promo w 2 godziny, cóż ...Jak się zatrudniałam kilka lat temu było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygralam a gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 1511
Hej to jest ta premia wkoncu czy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma premii i w tym tygodniu raczej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men1511
Musi byc bo jest wyraznie napisane do 20tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam pytanie, przepracowałam z okresu rozliczeniowego na umowę o pracę 2,5 miesiąca (umowa od połowy grudnia), mam szansę na premię, 2 próg wynik inwentury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest tak napisane? to czemu niejednokrotnie były po 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×