Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
W końcu coś się musi ruszyć w tej sprawie, bo z miesiąca na miesiąc jest coraz to gorzej. Kiedyś się chciało przychodzić do pracy, a teraz szkoda słów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do przepełnionego magazynu, towaru w socjalnym itp. to popieram. Natomiast jeśli chodzi o czas pracy, to kodeks pozwala na pracę 12 h, więc nie jest to niezgodne. Pracując cały tydzień po 10 h automatycznie zmniejsza godziny na następny tydzień, bo przecież więcej niż cały etat nie pracujesz. A że wydajność pracownika w takim tygodniu to masakra - to już inna całkiem niedobra historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiadajcie się o wszystkich sklepach negatywnie. bo nie którzy wola robić 12h i po tem miec wolne....a magazyn jak sobie utrzymujecie w porządku to tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za tym ,zeby ludzie ,ktorzy przychodzą do nas na zakupy dowiedzieli sie calej prawdy jak jesteśmy traktowane jakie nam warunki stwarzaja do pracy i jak to napisala kolezanka powyzej ,ze odechciewa sie isc do takiej pracy ,chociaz ja naprawde lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi wszyscy znajomi i rodzina doskonale wiedzą jakie są warunki co to za gazetka w kujawsko-pomorskim? chętnie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa 2 - 3 razy w tygodniu a oni w jednej dostawie naślą tyle nadstanów co by przynajmniej na 2 tygodnie starczyło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni jezeli chodzi o towar na dostawie to sie chyba kurrr znecaja nad nami to ludzkie pojecie przechodzi a potem po 30 kuwet nadstanow i gdzie sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , wiecie może czy w kwietniu wypłata bedzie szybciej ze wzgledu na święta , czy standardowo tak jak zawsze ? Jeszcze jedno pytanie czy dostaniemy coś na święta , jakąś premie czy coś ? Niedawno zaczełam prace i nic nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata będzie do 10 (piątek) sądzę, że najwcześniej 9 (czwartek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram ze też prędzej o tym nie pomyślałam są lokalne gazety tylko fotki i dawać im niech publikują ten towar na stole w socjalu i te drzwi ewakuacyjne zastawione -DOKŁADNIE TAK JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammmmmm
jestem pewien, że tutaj znajdziecie coś dla siebie - rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z ofertami pracy dla Ciebie! Spróbuj, na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela pracuje w Biedrze i srednio zarabia 1,9-2,2 tysia.Zaznacze,ze mieszkamy w miejscowosci niewiele ponad 10 tysia mieszkancow,a kolezanka ma umowe na pelen etat!!Szczeka mi opadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi opadła szczęka ze ty widząc jak to pięknie jest w Biedronce dalej pracujesz w Rossmannie !nie szkoda ci tracić czasu na gorzkie żale? ja na twoim miejscu JUŻ bym tam była !Jutro może być za późno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.05,w ktorym momencie mojego wpisu widzisz,a raczej czytasz zale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna napisała prawdę, jak żenujące są pensje w Ross a ty już jadem plujesz. Wszyscy się z biedry śmieją, o oni przynajmniej potrafią docenić pracę człowieka a nie upokarzać 10-tego każdego miesiąca jałmużną. Chcą mieć dobrych pracowników, niech dobrze zapłacą. Oczekują od nas coraz więcej a płacą coraz mniej. Ludzie mają to w d...e, niedługo tylko ks z-ca będą zasuwać, bo tylko im płacą a nam udają, że płacą. To my będziemy udawać, że pracujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nic czlowiek tu nie moze powiedziec bo jakas zmija od razu pluje jadem nie podoba ci sie to wypad z forum tyle ile ludzi tyle wypowiedzi i opini nie kazdy kocha tj ty ta nazistowska firme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrawię hejterów
Jedno mnie dziwi: najpierw płaczecie, ze mało godzin, że niepełne etaty, że ucinają ze względu na wydajność. Za chwilę bluzgacie, że jesteście po 11godzin w pracy. A bałagan na magazynie? Kur*czy, nik z zewnątrz nie przyszedł wam naroz*pier*niczac. Jak dbacie, tak macie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby mieć pełen etat wystarczy pracować po 8 godzin dziennie - jestem za i pełnym etatem i ośmioma godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O brawo po 8 godzin zaczyna wam odbijać, co nam z 8 godzin jak pracujemy w sklepie galeryjnym i nawet jak przyjdziesz na 8 h. to wychodzisz wieczorem, w naszym sklepie wszyscy wolą dwunastki ale przez takie właśnie narzekaczki które nie wiedzą czego chcą wszyscy ponoszą konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma kumpela Biedrona
Nie narzekalam na maratony,tzn.zmiany 12 godzinne.Ilosc godzin w danym miesiacu warunkuje wartosc mojej pensji.Moja pensja moja egzystencja.Bylam poprostu bardzo zaskoczona i zdziwiona,gdy uslyszalam ile kasjerka w Biedronce zarabia.Podzielic sie swoja opinia na tym forum gwarantuje hejtowaniem wiec najlepiej zagladac tu,kiedy sie ma zly dzien,popluc jadem,kwasem,zjechac kogos itp.itd.Tylko na dluzsza mete forum to nie lekarstwo na frustracje.Lepiej poukladac sobie rzeczywistosc w glowie,wybrac cel i darzyc do niego.Jak sie chce to mozna wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała pracować na całym etacie po 8 godzin dziennie i mieć płace min. 1500 zł+ premię , a nie co miesiąc 1100 lub 1200 z premią żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma kumpela Biedrona
Nie narzekalam na maratony,tzn.zmiany 12 godzinne.Ilosc godzin w danym miesiacu warunkuje wartosc mojej pensji.Moja pensja moja egzystencja.Bylam poprostu bardzo zaskoczona i zdziwiona,gdy uslyszalam ile kasjerka w Biedronce zarabia.Podzielic sie swoja opinia na tym forum gwarantuje hejtowaniem wiec najlepiej zagladac tu,kiedy sie ma zly dzien,popluc jadem,kwasem,zjechac kogos itp.itd.Tylko na dluzsza mete forum to nie lekarstwo na frustracje.Lepiej poukladac sobie rzeczywistosc w glowie,wybrac cel i darzyc do niego.Jak sie chce to mozna wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zamykacie sklep to jak długo zostajecie poza czasem pracy (za darmo)? U nas zostawanie 40 minut to norma a ostatnio zostaje nawet do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo pracuje w sklepie,od otwarcia kilka lat temu,nikt nigdy nie zostal za darmo w pracy bez logowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz sobie wylogowujesz się z rcp i dalej pracujesz u nas takie praktyki są niedopuszczalne, sprzatamy ubieramy się i wtedy wylogowujemy z pracy. I na ten temat tyle każdy ma zapłacone za każdą minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy hejlować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego że zostajecie dłużej, napiszcie smsa do rewizji o ile regionalna może na to pozwolić to rewizja się cykać nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na magazynie jest burdel nie dlatego że my nie sprzątamy, tylko dlatego że jest tyle towaru że nie ma co sprzątać, nieważne jak dobrze wszystko poukładamy i tak bedzie bałagan bo magazyn jest za mały a dostawy za duże i dlatego w socjalnym stoją kartony... Inna sprawa że jest za mało ludzi na sklepie i zwyczjnie nie ma czasu na porządkowanie magazynu, a ja po godzinach za darmo pracować nie będe... A propos pracy za darmo, to w SS jest standard... Dziewczyny za darmo otwierają i zamykają sklepy, wieszają promocję, liczą towar na inwenturze itp... Milion razy to było opisywane na forum, wiec koleżanka która o to pyta chyba jest nowa. SS to po prostu nazistowska mafia żyjąca z wyzysku kasjerek i tyle, żadne zgłaszanie do rewizji nic nie da, bo mafia ma w d... kodeks pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej zawsze w rossmannie było pracowanie za darmo i będzie, wszystkiemu winna WYDAJNOŚĆ, nie pracujesz za darmo - nie ma wydajności, a co za tym idzie wasza kr nie dostanie premii i dlatego jest ciśnienie żeby na sklepach jak najwięcej robić poza logowaniem... wstyd, niby taka firma dbająca o pracowników a co chwile temat darmowej pracy pojawia się na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze zapomniałam dodać że nawet jak nie chcecie za darmo robić, to i tak ks/kr często robią machlojki w PEP, żeby wszystko sie zgadzało, ale wypłaty i tak dostaniecie okantowane, czyli możecie pracować cały czas zalogowane, ale nie dostaniecie wypłaty za wszystkie przepracowane godziny... sorry, taka jest prawda, w PEPie różne rzeczy można robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×