Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
No dawajcie piszcie po kolei regiony w których pracujecie za darmo bez logowania, a co do machlojek co miesiąc podpisujesz swój rcp, który każda ma obowiązek sprawdzić i podpisać albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz podpisać rcp z prawidłową ilością godzin, ale i tak nie za wszystkie godz. ci zapłacą... to co podpisujesz, a to co idzie do centrali to dwie różne rzeczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wyplaty nie zgadzaly dwa ostatnie miesiace nawet dodajac premie poza wyplata bylo ponad stowe mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ktore zawsze pracuja zalogowane czesto pisza o nieprawidlowych pensjach, na pasku niby wszystko sie zgadza - ilosc godzin, stawka za godzine itp., tylko jedno sie nie zgadza - kasa na koncie... moim zdaniem nie tylko ks i kr robia przekrety, ale w centrali tez maja polecenie od prezesa zeby zle naliczac nasze pensje... w sumie to nie ma co sie dziwic, co tu oczekiwac od firmy ktora zatrudnia na pol etatu i placi 900zl pensji, wiadomo ze taka firma jest nieuczciwa i ma w d... swoich pracownikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytałam o to pracowanie po za czasem logowania, u nas to nawet wtedy same sie nie wylogowujemy tylko przełożona nas wylogowuje. nie mogę sie doczekać aż znajde normalną prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie jestem sama mi sie wyplaty roznily ostatnio po ponad 200zl mialam za malo na koncie i co tak nas robia w chuuu pol etatu tu taka premia tu za to inaczej licza i badz tu madra ja pierrr...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasza kierowniczka tez jest taka pusta i jak ma zly humor to wsiadzie na was i kuzwa za nic to jest juz mobbing to co ona robi zreszta tyle tego jest ze szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na prawdę żadna z nas nie wie jak się nalicza pensje, wiec mogą sobie naliczać jak chca, ja nigdy nie wiem ile kasy dostane w danym miesiącu, mimo iż wiem ile godzin przepracowalam ale zawsze to jest inna kwota, takze bardzo fajnie nas firma w ch..robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam czasem mniejsza pensje przy większej ilości godzin w stosunku do miesiąca w którym godzin miałam mniej. Jednak najgorsze co jest dla mnie w tej pracy to nocki. Przez ręce przewija się z półtorej tony towaru a jak wrócę do domu to przewracam sie gdy próbuje sie umyć. Kręgosłup boli tak ze chce sie płakać mimo ze staram sie dźwigać prawidłowo ale przy takiej ilości, bałaganie i za krótkim czasie jaki jest na to przeznaczony nie da sie robić tego zgodnie z bhp które widnieje na papierku. To mnie zaskakuje ile ton trzeba przewalic ale zaciskam zeby i biegam z towarem cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest procedura która mówi ze po wylogowaniu sie można zostac w miejscu pracy tylko do 15min. Dłuższe zostawania równa sie łamanie procedury co jest zabronione!!! Firma ma ludzi od tego by grafik obejmował godziny na wszystko co jest do zrobienia. Jezeli bedziemy im udowadniać ze pewne rzeczy są niemożliwe to w końcu cos będą musieli zmienić!!! Nie lamcie procedur..trudno rzuć wszystko i wyjdź..albo zadzwon lub wyślij tajemniczego sms do rewizji o przetrzymywaniu Cie w pracy. Są kierownicy którzy potrafią ułożyć pep pod wszystkie założone cele. A jak komuś to nie wychodzi niech go zwolnią tylko trzeba to wykazywać!!! druga sprawa nocki i magazyny. Głupie jestescie ze pracujecie ponad sily. My robimy wszystko na spokojnie...konczy sie to tak ze bardzo duzzo towaru zostaje do powykałania w dzien..nawet i w dwa kolejne dni sie nie wyrabiamy z sama dostawa..a gdzie cala reszta. Trudno..wydajność sobie wymyślili to maja teraz kombinować i uwierzcie ze cos to dali bo regionalna ciągle walczy o zmniejszenie dostaw bo sie nie wyrabiamy! Trzeba im pokazać ze ich system zawodzi a nie ścierać sie ponad sily. Zasranym obowiązkiem firmy jest nam zapewnić bezpieczne warunki pracy BHP a z zawalonym socjalnym i magazynem niestety warunków takich nie stwarzają . Pamiętajcie my tez swojego wymagać mozemy od firmy. Nie pracujcie ponad sily niech cos zmienia. Bo to ich obowiązek za który pieniadze dostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy do was przyszedl zajączek? ;) Dostaliscie jakies paczki na swieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że nie trzeba robić całej dostawy i można coś zostawić dla porannej zmiany, ale na wielu sklepach jak zostawisz za dużo to masz po premii i kr straszy że zostaniesz zwolniona... w szczecinie tak jest i podejrzewam że w innych miastach też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie dopuszczalne jest by cos zostalo z dostawy. Jak jest duza to kiero daje wiecej osob na noc albo kogos do pomocy zostawia dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzien kobiet nic nie dostalysmy aco dopiero teraz hahha mam pytanie komu nalezy sie nagroda z power pakietu? Wiem, ze zawsze jest to wyszczególnione ale w tum burdeku nie da sie dokopac do zadnych pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamietacie moze kiedy on obowiązywał na nivea? Bo jestem juz na innym sklepie i nie wiem czy mi tez sie nallezy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam pytam z ciekawości, ile robicie transakcji dziewczyny w miesiącu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, nie rozwozcie Całej dostawy i juz. I pewnie Wasza kiero tej wolnej pracy na nocy przyklaskuje?? ja niestety Muszę tak pracować zeby nie stracić pracy. U nas jest oczywiste ze musisz rozwalić 20-25 boxow i zrobić listę różnych innych zadań. Trace zdrowie ale to firma każe tak zapier..... Ponad siły, normy dla Kobiety i człowieka. Jak?? Przysyłając tyle towaru. Wiedza ile to ton, ile mamy czasu i czy kogos to obchodziło?? Nie, jest towar to jest obrót tak usłyszałam. wiec nie gadaj koleżanki ze jest inaczej gdziekolwiek. mysla ze jak dadzą mężczyznę na noc to dla nas ukłon?? A reszta oprócz chemii i zwierzaków to waciki??? Pozdrawiam, dla mnie wszystkie jesteście Wielkie ze też dajecie rade, niezależnie od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nikogo to nie obchodziło to może zacznie . Są normy i procedury i tyle to jest świętość. My mamy spoko kierowniczkę nigdy nikogo nie postraszyła za nie zrobienie calej dostawy...ba a co dopiero premie zabrać. A Wy jak sie tak dajecie to cierpcie.. Na głupotę lekarstwa nie ma..gorzej jak siadzie zdrowie za 1200zlnmiesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do rcpu jeśli się nie zgadza to zawsze można zadzwonić do kadrowej i wszystko powie. Nasze kadrowe są przemile i jeszcze się mi nie zdarzyło żeby nie wytlumaczyly czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do transakcji to roznie, ale wgrossmakijswiat robie ok 1800 teansakcji, czasem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22.45 powiadasz 100 mniej no to nie zle , policzyc sklepy i razy 4 bo myślę ze zawsze z 4 osoby tak maja ,o tę 100mniej to daję nam oszczędności rzędu ho ho ho 32otyś złotych NO NIEZLE jest za co centaur ZROBIĆ HAHAH przepraszam ale zawsze uwielbiałam matematykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno nazywać głupim kogos kto się stara i zachrzania... Zauważ ze każdy sklep ma inne reguły i my musimy to rozwieść bo mamy inna kierownice niż wy. Ja akurat nie zarabiam 1200 tylko zwykle o 100procent więcej niż napisałaś. Tak jest na wysokoobrotowcach ze nie ma na nic czasu i człowiek musi zachrzaniac co odbija się na zdrowiu, kościach,stawach,kręgosłupie. Tyle ze nikt nie spojrzy na to ze to za wiele dla kobiet. Ze 4500kg na trzy osoby na około 7 godzin to zbyt wiele. Procedury to nie świętość jeśli liczy się obrót. Wszelkie procedury oprócz Bhp są przestrzegane w każdym calu. Nikt mi nie wmówi ze ktos coś zauważy, spojrzy na człowieka a nie na obrot. Także rozwiązaniem nie jest tego nie rozwozic bo i tak nikt nie widzi problemu wyżej. Ja tak uważam, ale szanuje i Twoje zdanie ale napewno nie zarzuce Ci głupoty jak Ty mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,czy ktos,oprocz mnie ma problem aby zalogowac sie na rossmakuj swiat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kierowniczka tez jest mądra. Jak byly nocki to czepiała sie ze towar nie rozlozony a wiadomo dostawa dostawie nie rowna no i czasami czlowiek bardziej zmeczony.. poza tym wymagala a sama na nocki nie chodzila. Zreszta w sb tez czesto nie bywała. Jak ktos idzie na przerwe to z zegarkiem w ręku a jak kr to dosyć że bierze zastepce albo osobe ktora lubi i jedzą razem to siedzą i śmieją sie pòł godziny zamiast 15 min. Zmiany na kasie tez sa nie ludzkie. Zdarzyło się, że siedzialam 5h na kasie. W ogole nie jest za czlowiekiem liczy sie tylko obrót i kasa kasa kasa !! Ja tu byc wydajnym czy starać sie o wycieczke w rossmakuj jak po 5h sie na kasie siedzi. Swoja droga region broni i ręka ręke myje. Byl problem z biedronka a teraz zaczyna byc to problemem w ross i ludzie tzn. Klienci to dostrzegaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę zalogować się bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13,54 hehhe ale będziesz mieć za to muskuły hahahai nie musisz chodzić na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona bedzie miec muskuly a Ty nigdy nie będziesz miec mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazda przebada sobie chocby tomografem kregoslup,wtedy moze pojdziecie po rozum do glowy.Ja odeszlam z tak rozwalonym kregoslupem z tej pracy i nagrody za zapierdzielanie nie otrzymalam.Nikt za mna nie teskni,przyjdzie nowa mlodsza ze zdrowym to bedzie zasowac.Przeklinam chwile w ktorej przyjelam sie do pracy w ross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wielki piatek nauczyciele od wczoraj wolne po ile zaginamy dzisiaj po 10, 12h???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w sobotę świąteczną pracujemy krócej??? Mój sklep jest czynny tak jak w inne soboty. Dowiadywałam się i NAWET hipermarkety sa czynne krócej! Coraz ciężej mi być białym murzynem.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×