Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość vrc
Witam nam pytanko co do nowego programy wyliczenie go urlopy. Zaległy urlop dobrze nam wyliczony . Ale obecny na ten rok nie zgadza mi czy firma wylicza go z danego etatu czy godzin czy jakaś nowa ustawa. Kasjer sprzedawca dziękuję za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o urlop, to jak przysługuje Ci 20 dni urlopowych to widocznych będziesz mieć 16 (4 dni to urlop na żądanie) i adekwatnie jeśli 26 to widoczne 22. Jeśli nie zgadza Ci się dalej to w kadrach powiedzą Ci ile masz urlopu na ten rok (bo może kończy Ci się umowa i wtedy jest przeliczane w proporcji 1/12) i w razie blędu trzeba zgłoszenie na erosie wysłać, żeby to poprawili. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej nie są to wakacje, jest zapieprz ale 2 lub 3 razy taki jak na sklepach wysokoobrotowych, w zeszłym roku w Miedzy podobno dziewczyny miały po 100 tys dziennie utargu, ja bym się nie pisała, co do zarobków to mysle ze normalnie jak na innych sklepach w tym okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze,ze spore zainteresowanie wyjazdem do pomocy.Ja chcialabym pojechac,lubie wyzwania:))Lato,morze,hotel,nowi ludzie,nowe doswiadczenie...Czegoz chciec wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo która piszesz ciągle o sklepi 603 zaczyna to być nudne i nie przyjemne wiec wyluzuj bo dobrze to o tobie nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wyjazdu do pomocy to fajna sprawa, dużo pracy na pewno bo jeżeli dzienny obrót jest taki jak napisano to trzeba zażywać ale prawda taka że wszędzie trzeba i jeżeli firma płaci jeszcze dojazd i delegację to warto. tyle że pewnie ni wszyscy będą mogli jechać choćby chcieli bo jest to okres gdzie w większości sklepów jest ****** do tego urlopy i przyjmowane są osoby na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie takiego wyjazdu do pomocy, pracownikowi przysługuje bezpłatne zakwaterowanie i zwrot kosztów dojazdu. Czy są do tego jakieś inne dodatki lub premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus i MINUS to jedyne co widze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, kiedyś jak pojechałam do pomocy do innego miasta,to dostawałam delegację (ok 30,35 zł za każdy dzień- dokładnie nie pamiętam), wyrabiałam cały etat(u siebie na sklepie miałam tylko 3\4), dodatkowa każdy weekend wolny, a po powrocie dostałam premię od regionalnego, mi się opłaciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał o premię za dynamikę obrotu: sprawdźcie na pasku pozycję wynagrodzenie ponad wymiar, jeśli dostałyście tą premię, tam będzie uwzględniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ani w ponad wymiar ani w premii regulaminowej chyba ze zamiast niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2015.03.23 dzięki za info, właśnie myślę żeby jak najszybciej iść na l4 ale nie wiem czy liczy się średnia z 12 miesięcy czy z 3 ostatnich? chodzi o l4 będąc w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta premia za dynamikę to jest tak zrobiona ,że minimalna ilość to nie wyrobi, nie ma szans, możemy sobie pomarzyć o tej kasie..... zawsze będzie brakowało ciut ciut, niech to szlag............ lepsza by była podwyżka stawki godzinowej nawet te parę groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo pracuje w Rossmanie,tak nigdy nie bylo takiej lipy,jak w tym miesiacu.Prawie goly etat!!A tu ktos pisze o dynamice za obrot;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie dostaniesz premii za dynamikę to dostaniesz premię za obrót, jest jakieś trzy razy niższa, ale zawsze coś. Premie się wykluczają, albo dostajesz jedną albo drugą, przy czym ta druga jest gwarantowana. To jak podzielisz ją przez trzy miesiące, to tak jakbyś dostała podwyżkę na miesiąc. Trzeba szukać jasnych stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13,07 a tak poza tym to nienawidzę takich zakłamanych ludzi jak ty którzy mówią ze czarne jest białe a białe czarne i możesz sobie wykasowywać te moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:28. Ja się z Tobą zgadzam co do tego szukania jasnych stron itd i właśnie dlatego szukam na paskach i na koncie banowym jakiegoś znaku od losu, a tu nic nie ma (;. Wszystko się zgadza zgodnie z przepracowaną ilością godziń, premia za inwenture jest, ale dodatku obrotowego jak nie było tak nie ma, a przecież miał być w marcu ma 100%, bo my nie wyrobiliśmy dynamiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnie Marnie jest z godzinami a to dlatego że naotwierali tych rossmanow i klienci maja je pod nosem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest nie lepiej, WOGÓLE NIE TOWARUJEMY sklepu przed nockami. na nockach nawet z wozami nie wyjezdzamy tylko wszystko pakujemy do kuwet w socjalnym nie mamy przy czym zjesc, talerze trzymamy na kolanach;/ tylko mercz i dziury i tak cały dzień. a potem płacz bo 3 inwentura wyszła nam w 3 progu. kiero jest chyba taka bogAta że premia jej nie potrzebna. jak przyszło bhp zobaczył nasz syf to powiedzieli ze jest oki tylko w socjalu smierdzi. pozdr 48-6 warszawa tgk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my u siebie nie mozemy nawet dziur dotowarowac bo nie da sie ruszyć w magazynie a socjal tez zawalony po brzegi. Komuś stanie sie nieszczęście to otworzą oczy.. Ja to sie nawet zastanawiam czy zdjęć ukazujących nasze warunki do pracy nie powysyłać do jakiejś gazety..bo żeby przejść do szafki to trzeba pełno kuwet przesunąć aaaaz mi sie pisac odechcialo. Warunki z toku na rok gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to nawet nie mamy możliwości towarowac dziur bo nie umiemy sie po nic dostać. Jestesmy tak zawalone ze odechciewa sie wszystkiego.Komentarz kierownika sprzedaży brzmiał" widziałem gorsze sklepy " myślimy poważnie o rozsyłaniu zdjęć po Internecie. Po różnych portalach badz gazetach żeby przedstawić bhp w Rossmannie. Juz nam ręce opadają nic nie dają nasze skargi ciągle tak samo a zaplecze mamy malutkie. Musimy działać nim komuś stanie sie krzywda :( jak juz kierownik sprzedaży nie reaguje to jesteśmy w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to nawet nie mamy możliwości towarowac dziur bo nie umiemy sie po nic dostać. Jestesmy tak zawalone ze odechciewa sie wszystkiego.Komentarz kierownika sprzedaży brzmiał" widziałem gorsze sklepy " myślimy poważnie o rozsyłaniu zdjęć po Internecie. Po różnych portalach badz gazetach żeby przedstawić bhp w Rossmannie. Juz nam ręce opadają nic nie dają nasze skargi ciągle tak samo a zaplecze mamy malutkie. Musimy działać nim komuś stanie sie krzywda :( jak juz kierownik sprzedaży nie reaguje to jesteśmy w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do21.57 a mi się podoba niech pisze hehe a ty co? adwokat? tej K.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie znam tego kierownika ale mogę być adwokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wysyłajcie do gazet, do portali, na maila kontak24@tvn.pl róbcie coś z tym a nie tylko tu piszecie!! zdrowie ma się tylko jedno i jest ono najważniejsze! zawsze tak mówiłam jak kiero miała wielki ból, żebym coś zjadła na przerwie, która mi się należała a już od wstawanie z szuflad miałam helikopter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry za literówkę kontakt24@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po ogolniaku,a znalazlam gdzie ta premia jest uwzgledniona na pasku.Co jest z wami??Wystarczy pomnozyc ilosc godzin w czasie normowanym przez stawke zaszeregowania.Kolejnie wynagrodzenie zasadnicze odjac od wczesniej wyliczonego iloczynu i macie swoja premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje temu panu z centrali który został oddelegowany do tego by podpuszczać nas do wyjazdów do pracy na inne sklepy ,szkoda ze sam nie pojedzie tylko sieje propagandę jak tam fajnie i czego to nie można pozwiedzać np. w Szczecinie .Dziewczyny tam jest taki zapiepprz ze po przyjściu z pracy będziecie myślały tylko o jednym żeby się położyć spać hahahhahaah ,po co zatrudniać nowe osoby płacić zusy ,srusy itp. frajerki zawsze się znajdą tylko wystarczy kogoś znaleź do podjudzania -NIE DAJCIE SIE NABRAĆ !niech sobie sami z tej centrali jada jak tak jest WSPANIALE ! wiecie co jest najlepsze w tym ? ze oni wciąż myślą ze jesteśmy kretynkami haha -pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz kochany panie z centrali możesz znów usunąc mój niewygodny post ,który to będzie raz? chyba 3 prawda to ja napisze to samo po raz 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zostało zgłoszone przez byłą już pracownice do inspekcji pracy, łącznie z RCP-em ,praca po 12h w dzień i na nockach a był Zakaz pracy powyżej 9 godzin niedawno - Niestety Nikt się do tego nie stosuje liczy się obrót i wydajność kosztem Ludzi. Jak być wydajnym jak cały tydzień pracuje się po 10 h.Zostały przekazane zdjęcia magazynu przetowarowanego , zastawione wyjście ewakuacyjne, w socjalu towar,wszystko niezgodne z przepisami BHP.Informacja jest też w jednej z gazet w województwie kujawsko- pomorskim, owa gazeta jest Mega Zainteresowana Tematem firmy Rossmann która jest podobno prorodzinna i Dbająca o Pracowników więc niech się dowiedzą Klienci jak podchodzi się do Ludzi tam pracujących.Kierownik regionalny wszystko ma gdzieś ,ludzi brak w sklepach nie zatrudnia bo po co niech Murzyni siedzą w pracy całe dnie ale wszystko ma być zrobione na czas i cacy sklep i towar i zwroty,tylko sama niech pokaże że się da zorganizować jak są 3 osoby na sklepie to chętnie nauczymy się organizacji od KR.Niedawno Kłopoty miała Biedronka a teraz Głośno będzie o Rossmannie bo ktoś musi w końcu skończyć z tym Obozem Pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×