Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy wam tez przychodzi tyle kolorowki na dostawach? Czyżby szykowała się jakas promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podobno ma być wieksza promocja na kolorówkę ale szczegółów nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:55 No to cie okantowali na wypłacie, cofnij sie do str. 19 i sobie poczytaj jak SS oszukuje i dlaczego, dziewczyny to wszystko opisały. Możesz też zadzwonić do kadr (albo księgowości, już nie pamiętam dokładnie gdzie to się dzwoni) i powiedz im że kasa ci się nie zgadza, to wtedy albo ci wyrównają to co ci ukradli, albo będą wciskać ciemnotę że dobrze masz pensje naliczoną... powodzenia ;) Co do kolorówki, to zawsze w maju i listopadzie jest promocja na kolorówkę właśnie, zazwyczaj to jest -40%, ale ostatnio w listopadzie było kup 1 + 1 gratis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak promocja od 24 tylko nie wiadomo jaką, hostessy zawsze coś wiedziały a tym razem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, bo juz sie pogubiłam. Jestem zatrudniona na 1/2 etatu ale wiadomo zawsze mialam przepracowane wiecej godzin. Nie mogę sobie przypomnieć, doliczyć sie ile przysługuje mi urlopu.czy 10 dni,czy 20.... mam.umowe na 3 lata. Udało mi sie.wykrzoystac 10 dni urlopu i zaszlam w ciąże teraz konczy mi sie.macieżyński i nie.wiem ile.mam tego urlopu liczyc. Za 2013 wykorzystalam 10 w 2014 bylam na macierzynskim i liczy mi sie teraz za 2015. kurcze pogubilam sie. Pomozecie? W poniedzialek zadzwonie do kadr i sie zapytam ale moze teraz mi ktoras z Was pomoze. Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy ile masz lat przepracowanych, tzn po 10 latach stażu pracy w tym chyba studia masz 26 dni urlopu a tak to 20 ale po co dzwonić od razu do kadr, zapytaj Kiero ona musi wiedziec ile Ci przysługuje urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wcześniej pisał o drugim ross w brzesku albo bochni ktoś coś wie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja ma być 24-29 kwietnia, -49%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej promocji to sprawdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja ma zacząć się w ostatnim tygodniu kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj w ross w białym w alfie i o ile przy kasie kasjerka zaproponowała przykasówkę tak stojąc dłuższá chwile na kolorówce i przy kremach żadna gwiazda nie podeszła z propozycją pomocy dodam tylko że minęła mnie sama pani kierownik a nasza sraczki dostaje i zastrasza nas regionalną. Śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz napisać za dużo to to wpis jest uznany jako Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.39 jeżeli chcesz zobaczyć GWIAZDĘ w czerwonym fartuszku to zapraszamy na 575 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeta , święta i po świętach... Kierowniczki maz był przed świętami w domu i oczywiście nam się obrywalo. Jak go nie ma to tez dalej chodzi jakaś humorzasta, ale to raczej standard. Az się boję mieć z nią zmiany bo będzie pewnie jakiś Foch... Dobrze ze dzieci grzeczne to za nie nie zbieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:08 Dziękuję chętnie się wybiorę zobaczyć to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O u nas jest to samo maz przyjechal z delegacji to pozniej na nas sie to wszystko odbija a nam mowia ze mamy problemy zostawiac w domu a one co robia maz nie cos powie to juz slychac niech juz jedzieWch...frajerItdAGdybyOniToSlyszeliJakOneONichMowiaANadNimiPewnieSkaczaWDomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks to ma męża tyrana i despotę, kiedyś przyszła do pracy skrzywiona nie odbierała telefonów a komórka aż czerwona była tak wydzwaniał bez skutku - jak wpadł do sklepu to nie patrzył że personel że klienci zbeształ równo od tamtej nosi przy sobie prywatny telefon i choćby się waliło paliło rzuca wszystko i odbiera a jak nie zdąży o to się tłumaczy a co my z tego mamy ciągłe niezadowolenie i opryskliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej -one chyba wszystkie są wykorzystane seksualnie i porzucone ,a kto by z takimi ludzmi wytrzymał pod jednym dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak one zyja tylko Rossmannem w wolny dzien nawet przylaza kupic chusteczki higieniczne albo postac sobie i popatrzec! Kto by z taka baba wytrzymal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej to słoma z butów wystaje,nie umie sie nawet zachowac-umie jak dziecko w przedszkolu.ma kilku swoich przydupasów,których wykorzystuje na maxa - pustaki bez własnego zdania!Rossmann nie jest zła firmą tylko są zatrudnieni nieodpowiedni ludzie na stanowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ludzie wszystko rujnuja ale firma ostatnio tez przegina tym ze mamy tak naciagac ludzi a po paru dniach babka wraca i ma ptetensje ze ten krem jej nie pomaga tego nas ucza oszukiwania zeby ktos to kupil bo obrot kurr wzrosnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schodze wczoraj za piec z kasetka za piec minut juz powinnam byc ubrana i gotowa zeby wyjsc puktualnie i ta j******a zastepczyni rabnietej kierowni z ryjem ze jeszcze mam piec minut no to kur agresor mi sie wlaczyl i mowie piec minut to ja juz powinnam byc gotowa do wyjscia liczenie kasetki to tak charytatywnie mam liczyc po za czasem pracy i marnowac juz moj wolny czas !!! Stala jak taka fladra i slepia tylko wywalala czy one juz na leb dostaly koncze po czasie zaczynaj prace przed czasem to jest instytucja charytatywna do diabla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Ciebie przynajmniej za pięć mnie zdjęła z kasy prawie dziesięć minut po pełnej godzinie i szybko kazała sie wylogować aby zdążyć w magicznym kwadransie i dopiero było liczenie kasetki, innym razem jak nie zdążyłam sie wylogować bo było już osiemnaście po to zrobiła mi korektę na te 18 minut w stecz i zawsze te idiotyczne tłumaczenie bo wydajność bo godziny na minusie a co mnie to do diabła obchodz ja pracuje na zlecenie czy na etecie.bywa że odszczeka że tak jest we wszystkich rossmannach czli wniosek że we wszystkich łamany jest kodeks pracy,pezepisy bhp I niech nikt tu nie pisze że my tu bzdury piszemy bo gdyby było cudownie to byśmy chwaliły a nie ganiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to ktos was "zdejmuje z kasy"?? to same powinnyscie sobie pilnowac czasu o ktorej konczycie. No sorry. U nas dziewczyny schodza za 10 zeby miec te 10 minut na policzenie się, jesli sie zapomną to co mnie to obchodzi skoro mam 8 osob na zmianie nie bede pamiętała kazdemu czasu o ktorej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak wyżej.. co za problem dogadać się z dziewczyną która cię zmienia na kasie, żeby przyszła za 10. Co ma do tego asystent, kierownik czy ktoś inny.. one raczej rzadko na kasę siadają.. po to przychodzimy do roboty za 15, żeby nie zmieniać się o równej godzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schodzimy same i w d****h im zle ze za wczesnie a k/u/r/w/a liczenie kasetki to co nie nalezy do pracy one calymi dniami czapla d/upy w socjalnym a my jak takie mrowki zapier/da/lamy one przylaza po pracy na kawki takie cos jest zakazane a na nas sapi/a ze o czasie chcemy wyjsc to nie komuna wybija dana godzina i mnie kur/wa nie ma to kierownik ma nie normowany czas pracy a nie my na pol etatu juz mnie szl/ag trafia za dziesiec powinna kazda schodzic bo podbiorow nie robia i pozniej liczy sie 15 min ta kase!!! nie maja normalnych rodzin to pozniej zyja tylko praca ja mam swoj dom i inne obowiazki po za praca i wkurr mnie to ze chce zjesc i wyjsc o czasie to kazdy na mnie patrzy jakbym przepisy lamala ludzie co to jest za oboz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurrr jasna tyle sie napisalam i jakies spam wyswietla co robia z ta kafeteria bylebysmy nie pisaly kiedys nie bylo z niczym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys poprosilam ,,szanowna kolezanke,, o zmiane bo szlam do domu to ta poleciala sie zapytac ,,przelozonej,, czy ma mnie zmienic bo chce isc do domu (bylo rowniez za piec do mojego konca pracy) to ta menda jej powiedziala ze mam jeszcze piec minut myslalam ze ja na stosie spale tj wyzej jest napisane a liczenie kasetki to co to jest do naszej pracy nalezy wiec skoro mam liczyc po za czasem pracy to jak mam jakies manko to niech one to placa bo juz nie jestem w pracy!!! jasna du/pa no tam juz oszalec idzie wezcie sie wkoncu za to kierownictwo!! robia co chca a kr oczy mydla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek przychodzi dzień w dzień za 15 i 15 po wychodzi i dzień w dzień pół godziny za freee ja tam pracuje za kasę na chleb a nie z nudów dla rossmanna widać ze to od niemca ta firma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas schodzi sie za 15,łachy mi nikt nie robi ,same sie musimy pilnować i schodzic o czasie.z jakiej racji nam wychodzic 20 minut po czasie z pracy.jezeli zdążają sie takie sytuacje to tylko skarga do kr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×