Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość denver ostatni dinozaur
Ta co się wypowiada to zapewne tłusta locha z wielką dupą która czuje się spełniona w robocie. Jak jesteś taka mądra i wszystko wiedząca to miej odwagę napisać z imienia i nazwiska kim jesteś, jak chcesz to ja się przedstawię bo w przeciwieństwie do Ciebie nie żyję w zakłamaniu i nikogo się nie boję. Pracuję w Łodzi w magazynie ale nie uważam że tu gdzie robię to ostatnia deska ratunku dla mnie. I dodam jeszcze od siebie idiotko że jesteś w błędzie bo w Łodzi pracownicy zarabiają od 1900 zł na rękę do nawet 4 tysięcy ( bez nadgodzin) i wcale takiej tragedii nie ma jak opisujesz. Przestań pisać bzdury tylko pisz imię nazwisko o ile jesteś odważna a nie tylko wyszczekana przed monitorem. Masz jaja to je pokaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22 Ok masz racje nie wnikam ale dlaczego ubliżasz ludziom niepełnosprawnym lub takim którzy nie maja nikogo bliskiego kto by ich wsparł jakoś i nie maja wyjścia muszą dać się wykorzystywać ?człowiek który zgodził się na pracę w tych magazynach nie jest idiota jest ofiarą masonerii która wyniszcza skrupulatnie takie osoby jak ty ja itp. -nie ubliżaj tym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:17 Dlaczego uważasz że ubliżam niepełnosprawnym i samotnym ? Ja tylko napisałam że takich zatrudnia SS, bo nikt normalny tam nie chce pracować. Wiadomo że są różne sytuację życiowe i ludzie zgadzają się na pracę w masakrycznych warunkach, bo są zdesperowani i takich ludzi mi szkoda, ale się z nich nie nabijam. Ubliżam tylko temu kretynowi co obraża dziewczyny, pisząc, że dają sobą pomiatać, a okazuje się, że on sam jest pomiatany i to o wiele bardziej. Do 14:38 Widzę że prawda kole w oczy, bo tylu kłamstw to już dawno nikt tutaj nie napisał. Po pierwsze nie zarabiasz 1900, tylko tak jak napisałam wcześniej - 1500. Te 1900 to ci się chyba w nocy przyśniło, bo takiej kwoty to nie zarobisz nawet z nadgodzinami. W internecie jest mnóstwo wpisów chłopaków, którzy są byłymi, albo obecnymi pracownikami i oni piszą ile zarabiają magazynierzy. To po co kłamiesz ? Myślisz że ktoś ci uwierzy ? Po drugie - nie pisz że ta praca to nie jest dla ciebie "ostatnia deska ratunku", bo jest. Przecież ty nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem (co udowodniłam w poprzednim poście), to gdzie ty się nadajesz ? Tylko do tego żeby tobą pomiatali w magazynie SS. Jesteś dymany bez mydła i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, bo za tępy jesteś. Po trzecie: w temacie odwagi to lepiej się nie wypowiadaj, bo tak jak wcześniej napisałam - na pewno latasz po całym magazynie z podwiniętym ogonem, liżesz d**e swoim przełożonym i w nagrodę jesteś poniżany. Taki twój los, jesteś leszczem, desperatem i zrobisz wszystko żeby tylko cię nie zwolnili, bo jak cię wyrzucą z SS, to nigdzie pracy nie dostaniesz. Takie miernoty jak ty, to tylko SS zatrudnia. Ją cię nie proszę żebyś mi podał swoje imię i nazwisko, bo po co mam to wiedzieć. Dla mnie jesteś frajerem i nie obchodzi mnie jak się nazywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:40 Co Ty masz ze sobą, że z taką łatwością przychodzi Ci obrażanie ludzi? Skąd tyle jadu? Przecież nawet jak się z kimś nie zgadzasz to możesz to wyrazić w normalny albo choć kulturalny sposób. Sposób prowadzenia dyskusji przez niektórych jest żenujący. Na szczęście jest na tym forum kilka osób, które jeszcze potrafią się porozumiewać. Życzę wszystkim więcej życzliwości bo to wraca, podobnie jak złośliwość. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt Ja tylko napisałam ze takich zatrudnia SS bo nikt normalny nie chcę tam pracować .Nie uważam ze niepełnosprawny lub osoba kaleka jest nienormalna -dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:46 Ją się po prostu zniżyłam do poziomu tego osła z magazynu. To on pierwszy zaczął używać wulgaryzmów wobec dziewczyn, więc mu odpowiadam w podobnym stylu. Ja też bym chciała więcej normalności i kultury, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:01 Więc jeśli nie odpowiada Ci "kultura" rozmówcy to musisz pisać tak jak on/ona? Czasem na najbardziej "rozjuszonych" działają właśnie spokojne odpowiedzi. Jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie. To sprawdza się w wielu sytuacjach w życiu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:55 " Nie uważam ze niepełnosprawny lub osoba kaleka jest nienormalna". Zgadzam się z tobą, kiedy napisałam że "normalni" nie chcą pracować w magazynie SS, chodziło mi o takich, którzy są w pełni sprawni (fizycznie i umysłowo), ale nie miałam na myśli tego, że kaleki są nienormalne. Szkoda, że źle mnie zrozumialaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:01 No niestety, ale musiałam pisać tak jak on. Masz rację, że czasami łagodniejszy język jest bardziej wskazany, ale w tym przypadku uznałam że lepiej pojade po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups... Mój ostatni wpis (19:17) był do 19:05, a nie do 19:01. Córki za pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:17 I sama widzisz, mimo, że mamy odmienne zdanie potrafimy kulturalnie to powiedzieć. Mam nadzieję, że choć dla kilku osób będzie to przykład. Dziękuję za normalną wymianę zdań. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:21 Dzięki, ją też cię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do Waszych sklepów też dotarło pismo na temat produktów za 1 gr??? Podobno zostały przekroczone uprawnienia co do eydawania klientowi tego produktu za 1 gr. i niektore wydawały go poniżej 100zł. To nie wiedziałam, że mają podgląd na takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mógl dawac ponizezej 100zł jak produkt do takiego paragonu nie naliczył sie na kasie za grosz tylko w normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:28 a no jednak się naliczył i to nie raz słyszałam... i jest to pokazane czarno na białym... Ale z pracy nie poleciała... No ale niektórzy mogą wszystko przecież ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez sprawdzali dziewczyny bo nabiły sobie za jeden grosz,ale ,że to pupilki kiero to sprawa pod dywanik zamieciona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są produkty , które spadły już na najniższy próg i kosztują 1 grosz. Ale są też w progu chyba 3 , które kosztują np. 20 zł i wystarczy kupić zakupy za 82zł dodać produkt z 3 progu wtedy na kasie wychodzi 102zł i automatycznie minusuje się 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok,ale jej juz produkt jest za 1 grosz czyli ten najniższy próg wyprzedazowy to do każdego paragonu mozna klientowi dać!no wiadomo ze nie do gum orbit.no no jak mielismy ostatnio worki na psie kupy do dawaliśmy ludziom którzy karmę psią kupowali a nie damulce w futrze!a nie kazdy kupuje karmę za 100 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo,halo to taki produkt za 1 grosz jak wchodzi to mogę dać klientowi tylko jak ma paragon za 100zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No soryy,u nad mamy stałych klientów,którzy wiecznie domagają sie gratisu ,bez względu na kwotę to co mam jej powiedzieć sory ale dzis pani 100 zł nie wydała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Orientuje się ktoś jak jest z tą aktualizacją danych do karty multisport ? Przez erosa będzie ponoć aktualizacja i składanie wniosków ale nie wiem kiedy informacja z instrukcją o tym dotrze i czy nie została przeoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wogóle w instrukcjach jest zapis ze klientowi mogę dać produkt za 1 grosz tylko do paragonu powyżej 100zł?nie ma!u nas daje sie do różnych kwot,a produkty do tzwsuper klienta to wiadomo ze powyżej 100zł bo przecież do niższej kwoty sie nie naliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty za 1 gr. tylko powyżej 100zł za zakupy. Oczywiście, że jest to głupota. Ja wolę dać komuś kto jest miły, fajny itd.kto robi codziennie zakupy za np. 20 zł a nie raz na miesiąc za 100zł., komuś kto jest raczej biedniejszy bo bardziej się cieszy niż paniusia, która kupi tusz i fluid i wibrator. Nie mogę zrozumieć Rossmanna dlaczego to ma być dla ludzi kupujących powyżej 100zł ??? Co to oznacza?Ze to jest bogaty klient i trzeba go nagrodzić??? A co z tymi ktorzy są biedniejsi (przez tuska i komorowskiego)??/ A co z tymi są naprawde tak mili a nie chamami, ktorzy domagają się produktu za 1 gr??? Mam klienta, który co drugi dzien kupuje coś za 30 zł i jest cholernie miły, zawsze zapyta sie co słychać, nawet pyta się czy może pomóc w czymś (frontowanie najwyzej półki) i sprzedałam mu dwa produkty za 1 gr. Mogłam dać jako gratis i nikt by nie wiedział, sklep byłby na minusie 2 gr , ale chce byc uczciwa. I teraz mam byc karana za takie coś???? To wolę być nie uczciwa i nie być karaną przez Rossmanna. Chyba sam tak doprowadził mnie do takiego myslenia i wiele innych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Powiedzcie dziewczyny jak jest z ta pozyczka u nas? Czy mozna sie o nia ubiegac przez caly rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać mnie na delicje
Do tej tłustej pustej lali co jedynie co może w swoim życiu to umyć podłogę przed wyjściem z pracy. Słuchaj ty tępa dzido nie wiem gdzie czytałaś wypowiedzi chłopaków o zarobkach ale wiedz jedno prostaczko że to co tutaj wypisujesz to jakieś nieporozumienie, nasłuchałaś się plotek i teraz zgrywasz tu wielce poinformowaną w temacie a taka jest prawda że g****o wiesz. Ja w robocie nie dygam w białym fartuchu i nie liże d**y ciepłymi słowami siedząc na kasie. Jeszcze chciałabyś mieć takiego frajera(tak mnie nazwałaś) co 4 tysiące do domu przynosi każdego 10 dnia miesiąca. I dobrze Ci radzę nie spinaj się bo dowiem się kim jesteś i narobię obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pitole, ten palant z magazynu już chyba stracił rozum. Do tej pory myślałam że jest frajerem, szmatą i śmieciem pomiatanym przez wszystkich, ale okazuje się, że na dodatek koleś jest chory psychicznie. Tylko psychole mogą pisać takie idiotyczne posty, ale chyba nie ma co się dziwić - każdy pracujacy w takich warunkach jak on, pewnie by zwariował. Jeśli chodzi o kwestie zarobków, to ten idiota sam g****o wie i jego brednie to jakieś nieporozumienie, bo np. na stronie Expressu Ilustrowanego i na portalu gowork.pl, chłopaki piszą ile zarabia zwykły magazynier - 1400 zł. Tyle wynosi pensja za cały miesiąc pracy. Wpisy pochodzą z tego roku, więc kwoty są aktualne. Nie wiem jakim trzeba być prostakiem i kretynem, żeby pisać bajki na temat pensji, i myśleć że ktoś w nie uwierzy. Zresztą wysokość zarobków, to nie jest jakiś wielki skandal. To co naprawdę jest szokujące, to sposób w jaki pracownicy magazynu są traktowani. Z opisów chłopaków jasno wynika że praca w magazynie to HORROR. Bardzo dużo ludzi odchodzi stamtąd już po pierwszym dniu pracy, bo więcej nie mogą znieść. Jest tak jak pisałam w poprzednich postach - mobbing, praca na akord, szalone normy do wyrobienia, na stołówce jest serwowane jedzenie dla psów, a nie ludzi, brak sprzętu, itp. Ten ćwok jest traktowany jak najgorsza szmata, poniewierają nim jak najgorszym śmieciem i pewnie dlatego jego wpisy są takie psychiczne. Bidulek nie ma gdzie wyładować frustracji, dlatego przypałętał się na nasze forum i myśli że jak będzie ubliżał laskom, to mu to przyniesie ulgę. Moim zdaniem osioł powinien się zgłosić do psychiatry, może jeszcze nie jest za późno. I na koniec, ja w pracy "nie dygam" i nie "liże d**y ciepłymi słowami", bo nie ma takiej potrzeby. Już nie raz pisałam, że na moim sklepie panuje totalna olewka, bo moja ks uważa że SS to rynsztok i nie ma sensu żeby ktokolwiek się w pracy wysilał. A jeśli chodzi o obciach, to ten ćwok już zrobił z siebie takie pośmiewisko, że bardziej nie można - każdym swoim wpisem się ośmiesza, więc niech sie nie wypowiada na temat obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama poruszylas watek pracy na mag.a teraz jadem plujesz.Dziwka stojaca pod lampa ma w sobie wiecej kultury i oglady niz ty wiec zamknij pape,bo juz czytac twoich steku bzdur sie nie chce.I zrob dobry uczynek nam wszystkim i spiepszaj z tego forum,bo nie ma dla takich jak ty tu miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:31 Widzę że spożywanie karmy dla psów na magazynowej stołówce nie za dobrze ci służy, bo twój wpis przypomina mi szczekanie kundelka... Po pierwsze, wątek pracy na magazynie poruszyłam dopiero jak zacząłeś obrażać laski, pisząc, że są pomiatane i tylko na forum są mocne w gębie. Jak się okazało, dziewczyny jednak nie dają sobą pomiatać, za to ty jesteś pomiatany codziennie. Po drugie, to ty piszesz bzdury, nie tylko na temat kasjerek, ale na temat zarobków w magazynie też. Ja, w przeciwieństwie do ciebie piszę prawdę. Szkoda, że ta prawda kłuje cię w oczy, nic na to nie poradze. Po trzecie, sam spadaj z tego forum, bo jeżeli obrażanie innych i pisanie klamstw to jedyne co masz do zaoferowania, to może lepiej daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno do 20:31 Jeśli chodzi o "ogłade i kulturę", to nie pouczaj mnie, bo sam napisaleś wulgarny wpis, w którym trudno doszukać się choćby pierwiastka ogłady i kultury, więc może lepiej zacznij od siebie. Jak spuścisz z tonu i sam zaczniesz pisać jak człowiek, a nie szczekać jak piesek, to wtedy będziesz miał prawo mnie pouczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje na magazynie i jak juz wczesniej napisaLAM spiepszaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×