Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Witamy nowa kolezanke w naszym babincu :) Lusy, ja wlasnie zaczelam robic przysiady z 4 l butelkami wody. Wiem, ze to nie to samo co silownia, niestety na razie musi wystarczyc. Lusy, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze tych treningow na silowni. Niestety, na razie u mnie sa one nierealne. Przyszla zamowiona plytka z "super callanetics". Niestety cwiczenia sa tak trudne, ze jeszcze musza poczekac na mnie :( Musze bardziej rozciagnac miesnie I wzmocnic ich wytrzymalosc zanim zaczne cwiczyc z nowym nabytkiem. Mam nadzieje, ze mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
witam nową koleżankę 🖐️ :) XX Czarnulko, super, że ćwiczysz. Na początku wazniejsza od cięzarów jest na pewno technika. Im mniejszy ciężar tym mniej błędów. Był czas, że robiłam przysiady w domu bez obciążenia i efekty były widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wlasnie skonczylam cwiczyc callanetics. Czuje normalnie jak jeszcze mi miesnie drza. Ale to znak, ze nie bumelowalam ;) Nic wiecej nie dam rady zrobic, chyba, ze poznym wieczorkiem. Lusy, wszedzie najwazniejsza jest technika I poprawnosc cwiczen. Bez sensu jest omachac sie a nic nie miec z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki odezwalabym sie wczesniej ale kafe cos od wczoraj szwankuje i nie pokazywalo mi wpisow!!! x u mnie dietkowo wczoraj nie mialam jak pocwiczyc ale za to dzis nadrobilam :-) nie wiedzialam na co mam ochote po wysilku wiec wypilam szklanke mleka a teraz lece cosik zjesc bo posilek mialam h temu ale nie zjadlam zeby pocwiczyc :) x witam nowa kolezanke napisz cos wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób które wolą diete od suplemenetów. Polecam Dietę Limvena. Jestem na 2 miesiącu. Pije koktajle odżywcze zastępujące niektóre posiłki w ciągu dnia. Kalorii dziennych jest faktycznie nie wiele ale da się przeżyć :) motywuje wyraźny spadek wagi. Polecam się zapoznać o ile macie tego typu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
po treningu ale takim solidnym powinno sie do 1h zjesc posilek zlozyony z btw. dzisiaj do 17 w pracy. nim dotre do domu bedzie przed 18. a dzis koleda. nie zdaze, a nie mam zamiaru gonic sie dodatkowo jeszcze bardziej, caly dzien zakrecony- ledwo sie raz wysikalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Kurcze, ale mialam sen, ze powinnam zaczac cwiczyc trudniejsza wersje callanetisu ;) hm, chyba sie zastanowie ;) dzis mnie boli tak tylek, jak by go ktos porzadnie skopal ;) U mnie dzis obiad malo dietetyczny, bo fasolka po bretonsku ale za to na obgotowanej kielbasce. Niestety, nie moge karmic moich facetow samym drobiem ;) Przez dni jedlismy piers z indyka tylko z innymi dodatkami ;) izulek, super, ze znajdujesz czas na cwiczonka. Wiem, ze jest Ci ciezko przy Mieciu ;) Lusy, od samego "zakreconego" dnia splasz calorie jak przy srednim treningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Czarnulka, juz nawet cwiczy we snie :D Kochana, a ja bym miala prosbe do Ciebie :) Gdybys znalazla chwile czasu, czy moglabys mi znalezc jakis link na YT do tego callaneticsu? Bo Ty mowisz, ze to takie dobre, czytalam tez o tym, wydaje sie fajne. Ale ja sie na tym nie znam i nie rozpoznam, ktory filmik to dobry callanetisc... Więc gdybym Cie mogla prosic... Bylabym bardzo wdzieczna i juz dziekuje 🌻 👄 Cwiczylabym to sobie w domu, w dni wolne od silki. Po dzisiejszym dniu mam serdecznie dosc. Koleda mnie ubiegla. A ja po powrocie do domu od razu musialam zasiasc do papierow, szukania, drukowania. Teraz skonczylam :( :O Padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, nie ma sprawy. Chetnie Ci sluze pomoca :) POczytaj sobie http://www.wyspa-kobiet.pl/pielegnacja/1061.html A oto I cwiczenia: 9999http://w476.wrzuta.pl/film/7zazl92bo1b/callanetics_-_callan_pinckney_lektor_pl 9999http://polki.pl/fitness_odchudzanie_video,395.html Ja osobiscie wole trening z Callan ( autorka program ) W trudniejszej wersji sa miedzy innymi cwiczenia: 99999https://www.youtube.com/watch?v=MJbFRQHzFtg Niestety to sa wszystko stare wersje, wiec moga draznic oko, stroje nie takie itp Jak mi podasz adres na skrzynke to przesle CI ksiazke. Ja dzis zrobilam wieksze pol treningu tego trudniejszego ale mam chyba dzis zly dzien, bo nie dalam rady wiecej. Miesnie czuje jak po silce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, oba treningi sa z plytki "10 years younger in 10 hours" Niestety nie spotkalam sie na necie z ca lym treningiem "Super callanetics"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, bardzo Ci dziękuję :) :* Na razie spróbuję bez książki, jeśli się da ;) Być może już dzisiaj poćwiczę :) Znowu zabiegany dzień mnie czeka. W pracy do 16, a potem szybko muszę pędzić do biura podróży wpłacić zaliczkę na wakacyjny wyjazd. Nie lubię takiej gonitwy :O Ważyłam się dzisiaj 61,7. Zobaczymy co się wydarzy do piątku. Piję właśnie kawkę :) Miłego dnia Kobiteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nie mialam jak wczoraj sie odezwac bo a to jedna kolezanka wpadla a to pozniej druga pozniej bylo koncertowanie mlodego do 22 i nie mialam sily dzis od nowa koncertuje a raczej wymusza placzem jakby go ze skory obdzierali mam zalamke az mi sie plakac chce dobrze ze moja mama za niedugo bedzie bo nie juz cos trafia x odkad zaczelam cwiczyc poprawil mi sie metabolizm,mam nadzieje,ze uda mi sie znalezc dzis czas na trening do pozniej mam nadzieje ze choc zlape kilka lykow kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na diecie metabolicznej :) na razie od miesiąca, ale już zrzuciłam 3 kg! Zrobiłam badanie na nietolerancję i jestem na jadłospicie ułożonym przez moją cudowną dietetyczkę. Dodatkowo 3 razy w tygodniu staram się ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam @ co oznacza ze byc moze jeszcze w piatek pojde do szpitala,jestem zla bo chyba bede musiala weekend bezczynnie spedzic tam, no i narazie cwiczyc nie moge bo brzuch mnie strasznie boli,lacznie ok tydz przerwy i znow jak zaczne cwiczyc beda zakwasy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, czemu idzisz do szpitala? Czegos nie doczytalam? Ja tez tak mam, jak maly dokazuje to tez ryczec mi sie chce, jak synio w doskonalym humorku to ja tez ;) Lusy, nie ma za co. Mam nadzieje, ze Ci sie spodobaja a jak nie to tez swiat sie nie zawali ;) Na poczatku rob tyle powtorzen ile mozesz, ale moze sie okaze, ze masz super kondycje I wszystko uda Ci sie :) Pamietaj, ze poprawnosc jest wazniejsza od ilosci, kurcze komu ja to pisze ;) jak juz bedziesz znac dokladnie swiczonka to mozna film sobie obejrzec cwiczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zrobiłam ostatnio dietę odchudzającą warzywno-owocowo-sokową ;p Bardzo mi pomogła, schudłam szybko i czuje sie o wiele lepiej, a wcześniej co chwila jak nie tądzik to grzybica, jak nie grzybica to inne paskudztwo... Tu sobie możecie poczytać o sokach, naprawdę świetnie działają, bo wszystkie witaminy z nich wchłaniają się od razu, a z innych produktów nie http://terapiasokami.pl/Co-lepsze-sok-czy-warzywa-i-owoce-w-calosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam, ze mowilas, ze czekaja Cie badania na hormony ale nie liczylam, ze musisz klasc sie do szpitala jest I jakis plus z tego, odpoczniesz pszczolko :) Trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izus, Ty jestes swieta kobieta a Mieciu ma takie szczescie, ze ma taka ciocie jakich dzis juz prawie nie ma :) Trzymaj sie malenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
czarnulko :) izulek... jak to sie stało, że Ty wychowujesz dziecko swojej siostry? a przepraszam, że zapytam, a ojciec tego malucha? nie chce sie wtracac, ale jak czytam co piszesz, to az mnie trzesie.... Rozumiem, pomoc pomoca, ale Ty stale jestes z tym dzieckiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy nie jestem stale z dzieckiem :-) jak moja siostra jest to ja sie nim nie zajmuje nawet przez chwile. A opiekuje sie nim bo moja siostra pracuje za granicai samotnie wychowuje dziecko i narazie nie stac nas na przeprowadzke tam. X Ja juz po snidanku jajecznicka dzis na szybko bo zapomnialam ze brata syn ma urodziny i mialam zrobic torta. Zaczelam pfRd chwila bo wczoraj juz nie mialam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) ja wlasnie szykuje owsianke. Jutro bedzie kiepsciutko z waga, chyba za duzo sobie pozwolilam w tym tygodniu. No cos, bedzie co bedzie, przegrana bitwa to jeszcze nie cala wojna. Lusy, jak tam cwiczonka? Poodbaly Ci sie, czy jednak nie koniecznie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Izulek, przepraszam, ze tak pozbno odpisuje, ale mialam troche na glowie i nie mialam czasu odwiedzac forum. W miedzyczasie wyrzucilam z diety wiekszosc owocow (zostawilam banana i sok owocowy, ale zredukowalam go o polowe) i ciagle nie widac rezultatow. Umowilam sie na wizyte do innego dietetyka, do ktorego mam zamiar zaniesc diete ulozona przez poprzedniego dietetyka. Ja naprawde nie mam czasu na przygotowanie posilkow z tej diety (kazdy posilek sklada sie z tysiaca skladnikow - 2 oliwki, pol pomidora, 2 orzechy laskowe, 2 orzechy wloskie, pol jajka, trzy plasterki ogorka itp). Pracuje od 9.30 do 18, wiec musze ze soba brac do pracy 3 posilki a obiad musi byc odgrzany w mikrofalowce. Mimo tego, ze tlumaczylam, ze nienawidze kasz roznego rodzaju, dostalam przepisy tylko i wylacznie z kaszami!!! Nie mieszkam na stale w Polsce, wiec nie chce mi sie uzerac z dietetyczka przez telefon albo mailowo. Tak samo tlumaczylam, ze chodze na aqua zumbe o 8 wieczorem, wiec musze cos zjesc po silowni (okolo 21.30) a w diecie tego nie uwzgledniono... Jezeli masz jadlospis 1500/1600 kalorii, ktory nie jest jakos specjalnie udziwniony, to bardzo, bardzo prosze podeslij mi na ultrania@wp.pl! Mam juz naprawde dosc, bo moje kolezanki z pracy jedza codziennie hamburgery, bagietki z tlustymi smazonymi kielbaskami i czipsami (tak, w Irlandii dodaje sie czipsy do kanapek), ktore popijaja cola, na obiady chodza do Mc Donalda a sa szczuple!!! Ja na czekolade pozwalam sobie w czasie okresu (i to na maly kawalek), jem naturalne jogurty z platkami lub owocami, nie tykam bialego pieczywa (tylko to w stylu pumpernikla lub zytni, razowy chleb), na kolacje jem salatke z tunczykiem lub cos podobnego (oni tu jedza obiady wieczorami, tak okolo 19/20), 4 razy w tygodniu chodze na 3.5 kilometrowy spacer, 2 razy w tygodniu na aqua zumbe, raz na silownie i nie tylko nie chudne, ale i tyje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Nigdy sie mocno nie odchudzalam a od kilku miesiecy zwiekszylam kalorycznosc posilkow do 1600 (wczesniej bylo pewnie okolo 1200) natomiast mam straszne problemy z torbielami na jajnikach i z tego powodu cierpie na przedwczesne wygasanie czynnosci jajnikow (wczesna menopuza). W ciagu ostatnich 4 lat skoczylam z 57 kg do 79 kg - najgorzej mi sie dostalo po terapii hormonalnej do in vitro. Tyje okolo 5-6 kilogramow rocznie - w maju u dietetyczki wazylam 73 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, wspoczuje CI. Musisz jednak skorzystac z pomocy naprawde dobrego dietetyka. Bo ten poprzedni to raczej nie koniecznie sluchal co masz do powiedzenia. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
No tez mam taka nadzieje. Do poprzedniej poszlismy z mezem, bo on ma klopoty z zoladkiem (zaleczone wrzody i liczne infekcje) i cholesterolem i poprosilismy o podobne diety, abym nie musiala osobno gotowac. Maz nigdy z tej diety nie skorzystal, bo dwa tygodnie po wizycie zdecydowal sie na test na nietolerancje pokarmowe i wyszlo, ze nie toleruje pszenicy i drozdzy (dziwne, ze dietetyczka o tym nawet nie wspomniala), wiec cala ta dieta moze sie teraz schowac, bo duzo w niej pieczywa i produktow pszennych (on dostal diete 2800 kalorii). Tak tez 400 zl poszlo w .... Ja naprawde nie mam problemow z zastosowaniem sie do diety (czasem sie tylko lamie i wcinam pizze:)), nie rozumiem tylko czemu nie moglam dostac jakiejs bardziej rozsadnej... Czemu nie moge zjesc np kanapki z salata, twarogiem, palsterkiem szynki z indyka i pomidorem a musze gotowac ryz, dodawac pol orzecha wloskiego, 5 g platkow migdalowych (ile to w ogole jest?), 6 rodzynek, wkroic pol jablka i 20 innych rzeczy po 5 gram kazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wysle ci wieczorkiem bo musze znow zdjecia porobic. Przedewszystkim w kazdym posilku masz miec bialko. Banan raz na jakis czas. Sok owocowy robisz sama czy kupny? Musisz jesc jak najmniej produktow przetworzonych. Przy problemach hormonalnych tkanka tluszczowa odklada sie samoistnie, nawet jesli trzymasz diete. Jak mozesz podaj mi swoj wiek wage aktgwnosc fizyczna oblicze sobie twoje zapotrzebowanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×