Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Pomarańczko, przepraszam! Miałaś rację :( Chyba przeceniłam Jego odwagę ;) Dzień dobry :D Śniło mi się, że byłam w gangu motocyklowym :D Ciągle dojeżdżałam stalowego rumaka i miałam piękną skórę. Sis chyba czas sprzedać nasze autko i zamienić je na coś co się lepiej układa między nogami. Co Ty na to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież od każdej reguły są wyjątki ;) A Ty tam puszysty nie ur******aj za bardzo wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaz martwienia się o Ciebie? :P Czy chcesz zobaczyć jak się bawię z Kotką w układanki na cyckach i poniżej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noo puzzle to mi się kiepsko prezentują :( Wiesz, za duże góry i niestabilne to to. Nie wszyscy się martwią. Wg mnie z Twoją psyche jest całkiem nieźle. Bardziej martwi mnie to, że świat na Ciebie czyha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhee już widzę jak unieruchamiasz i wyciągasz puzzle z pudełeczka :D Najlepiej takie 1000 elementów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może sobie kup takie trójwymiarowe z cyckami i układaj na łóżku? :D ;) Nie trzeba będzie wiązać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Najlepsze jednak są "żywe" cycki ;) Noo to ja idę się pobawić moimi żeby się samotne nie czuły i dobrze chowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to egoistki i "psy ogrodnika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby to mogą być wielkanocne drogi Gościu Prawie mnie zasypało...dobrze, że prawie robi różnicę:-P racja-zimę najlepiej podziwiać przez okno...z grzanym winem w dłoni i wędrującymi po plecach dłońmi...tak, tak rozgrzewanie konieczne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ironia ;-) Tak tylko wpadłem się przywitać. Na chwilę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cho Sis Cię przytulę ;) Zrobimy gwiazdę, kilka skłonów, porozciągamy się zdźebko ;) i rozgrzejemy. Przy zapalonym świetle i otwartych roletach to i śnieg stopnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A plecki pomasujesz Lubie??? Bo wiesz...skłony i te sprawy to jutro na siłowni, dziś to bym tak subtelniej wolała...a rolety ktoś nam już zdjął:-D myślisz, że tego bałwana też da się rozpuścić?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę tylko. Wiesz, wygryw teraz mam, nie ma czasu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo to nie pogada:-P ale wiesz, że podważasz najprawdziwszą z prawdziwych prawdę kafe...niemożliwe, że masz normalne życie w realu, no jak Andro??? no jak???:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że masz ochotę schrupać tę marcheweczkę ;) No dobrze, wpuść Go. Nie będę zazdrosna pod warunkiem, że Cię nią głęboko spenetruje zanim przełkniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że...nie no co Ty...że ja ten tego nooo...nieee...no dobra mam przed Tobą nic się jednak nie ukryje:-P Zazdrosna nie musisz być...ja w końcu pójdę spać, a bałwan jak to bałwan...marchewkę ma zawsze twardą:-D będziesz mogła z nim później i Ty...porozmawiać:-P:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toż przecież musiałby mieć uszy! Do nosa mam gadać? :D Lepiej spać pójdę ;) Słodkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, dobrej nocy i już po niej:-P dzień dobry:-) jak co tydzień o tak masochistycznej porze wstawać!!!co tak będę sama w poniedziałkowy poranek sok pomarańczowy pić!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca mnie zabija. Przy poniedziałku w dodatku :D Teraz jednak chwila dla mnie ;) Obejrzałam, posłuchałam, pewnie nie do mnie (nie chciałabym ukraść dedykacji :) ) ale nuta fajna, panna jeszcze lepsza :D a kaloryfer by mi się przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dobre popołudnie?:) Witaj Kocia Kotko:) A Ty tam na górze nie udawaj że nie wiesz że to do Ciebie;) Wieczny zmarźlaku:) Jak chcesz mogę być Twoim termoforem:) "bo we mnie jest taki gorąc!"(hmmm... kto to powiedział?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×