Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

no fakt:D mialem ale mi zayebali. czujesz? tym bardziej sie ciesze ze ty masz:D wpadniesz na wino? ty masz osatna lampke ja mam jeszcze sporo. ahaaaaa weź piłę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez, ale wiem jaka jestem po alkoholu ;) ale moje wino sie skonczylo i lozko wola. dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doobry wszystkim ;) orki Pusz, zasnęłam i się nie doczytałam. Może jednak ze 3 podrzucisz na jajecznicę chociaż? :D Co Ci zależy, 4 nie patrzy :D A tak w ogóle... głowy Was nie bolą? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a od czego ma mnie glowa bolec? szykujesz sie na impreze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie myślę jak zrobić jajecznicę bez jajek :D Chyba jednak się ubiorę i pójdę do sąsiadki. Taki ziąb, że nos z domu strach wystawiać :D Więc wystawię dopiero wieczorem ;) x Troszkę tu wczoraj balowaliście w końcu ;) Ale widzę u sąsiadów, że piła w ruchu nie była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! LK, jeśli nadal szukasz jajek, to mogę Cię poratować. A świnka na pośladek naklejona, czy dopiero przed imprezą zamierzasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam... butelczyna wina poszla... toc to pikus ;) tak sie zastanawiam czy mi sie chce dzisaj wieczorem gdzies isc czy nie? kociaki same sie wyeksmitowaly do przyjaciol.... (chyba trzeba sie zastanowic sie czy tam im meldunku nie zalatwic)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzątko, a wiesz, że zapomniałam? Jakoś mnie tak pochłonęło odpoczywanie :D Już mi jajka niepotrzebne. Chyba, że chcesz inaczej "ratować" :P ;) x Koci :D Ja bym po butelce wina jeszcze leżała... na dywanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poes :D mi się wczoraj udało nie przesadzić z %, chociaż było ryzyko, bo wziąłem się za wyławianie wisienek, które już spełniły swoją rolę w procesie fabrykacji nalewki. Trochę ich zjadłem, ale spać szedłem jeszcze w całkiem świadomym stanie. :) LK, skoro nie do jajecznicy, to do czego mógłbym Ci się przydać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rope
a mnie kręc***iękno .... i tych trumien nie zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kto/co robi za hak Koci? ;) x Wg mnie producent dobrze kombinuje... nie ważne jak mówią, ważne by mówili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rope
jeden lubi ..... gdy mu cyganie grają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mój znajomy zażyczył sobie by mu zagrali "Graj piękny cyganie" i zagrali :) Ja póki co nie robię takich życzeń... ale chciałabym by się wszyscy napili :D jak mnie zabraknie. Chociaż już nie za moje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×