Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

No oki, żenada. Ale po co oglądasz? :D Ciekawa jestem czy wszyscy mają takie samo zdanie jak ja... że zwyczajnie dla przyjemności, rozbudzenia zmysłów, podkręcenia fantazji i wilgotnych majtek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam dla siebie... :) a tak naprawde? to: dla przyjemnosci, z nudow, dla podszkolenia sie, dla pobudzenia zmyslow, dla szybszego finalu; dla nabrania pewnosci siebie,... na pewno nie dla fabuly czy efektow dzwiekowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S. proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu, kiedys na jakims temacie pan s. podal maila, nie pamietam czy to bylo na potrzeby pewnej utarczki czy nie i czy jeszcze istnieje.... ale sobie poszukaj i moze ci sie uda go dorwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, że Pusz? :D Kurcze nie zczaiłam :D Kotka ma racje. Gość, skoro tak tęsknisz to chyba nie powinno być problemów z nieukojeniem tęsknoty tylko trzeba napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeej! z 3 strony?! co to się porobiło?? podniosę, bo nie lubie jak leży :P dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj 2014
Byłem dla was po czekoladzie zostawiłem omijam blednego gorszyciela fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
🖐️ zlamani ktos tesknil?? x eeeee.." wielbicielko" to ja jednak podziekuje :) jakos mnie to nie kreci (rotfl) co to ja mialem?? jakis maly masaz?? posmyrac po pleckach??, bola :( a z okazji mikolajek niech bedzie https://www.youtube.com/watch?v=_YfvBnTe16o i to chodzi o tych co zamiast konkretnych np 100 euro daja czekoladke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D🖐️ Stereotypy do łamania się skończyły? Ja zapytam: skąd pogląd że kobieta zbudzona ze snu wygląda koszmarnie dopóki się nie "ogarnie" i nie zrobi makijażu? kiedy otwieram oczy to nie mogę wyjść z zachwytu, jak pięknie wygląda ta która śpi na poduszce obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
poes a ty sie dzis nudzisz?? to moge ci zagrac ss-manke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z worka? :) Hmmm ja to bym chciała z worka talki naszyjnik perłowy. i mógłby mi go narysować niekoniecznie Mikołaj ;) Czy jest na sali malarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×