Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość kotka poes
niestety, choc moze stety, bo przynajmniej czlowiek wroci do kondycji fizycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orgie u bachusa to byl maly pryszcz w porownaniu z tymi 5dniami :) bylo jedzenie, bylo picie, byly uzywki, bylo lamanie prawa, byl seks do upadlego... ;) slowem pieklo w rajskim wydaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech jak to się miło czyta, że ktoś jeszcze tak ma :D Zzieleniejemy z zazdrości jak trawa na wiosnę :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie dbac o lamanie stereotypow, ze na kafe przesiaduja tylko i wylacznie zyciowi nieudacznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
cos mi tu nie pasje :):) orgie??itd?? a przeciez sama pisalas, ze baran jeczy, ze zajezdzony i chyba trzeba bedzie zarznac:):) to jak to tak, bo pod lamanie prawa to podchod******oncu czlowiek ;;;;;eeeeeeeznaczy zwierze niewinne :):) ale pod orgie??:) hmmm chyba mamy inne wyobrazenia o orgiach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co? :) dzien dziecka sobie zrobiles? :) tak wiem, ze twoje wyobrazenie orgii odbiega i od stereotypow, jak i od oczekiwan i mozliwosci wiekszosci :) ja tam nie narzekam, jestem/bylam zadowolona :) :) :) i wyczekuje rychlej powtorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okład z ciepłych chwilowo odpada. Mogą być zimne czy podgrzać pod prysznicem? :D x Właśnie sobie uświadomiłam, że my nie łamiemy stereotypów (my znaczy ja i chyba Pusz) tylko kończyny i inne takie. A może napiszmy, że łamaliśmy... i zajmiemy się robieniem tak by było orgazmicznie :D Noo to ja teraz zrobię pierwszy krok w tym kierunku :D Idę podgrzewać piersi :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktora to krolewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotka poes chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze bardzo pochlebia i ego chlepce, to jednak ten buziak nie dla mnie :) to dla tej, dla ktorej bledny jest rycerzem. :) ja go tak nie nazywam, dzien dobry :) widzialam prognozy pogody dla kanady :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli lubiekiedy jest krolewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jepcie sie z temi skryptami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kanady? szykujesz sie do emigracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale lubie wiedziec co sie dzieje w wielkim swiecie :) kocura naczelnego kumpel z podworka tam mieszka, przyjezdza pod koniec miesiaca i bedzie sie goscil u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest prawdziwa zima! nie to u nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Dzień dobry:-) albo dobry wieczór:-) jak kto woli;-)do wyboru do koloru:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Ale mróz :D Czwóreczko, dzieci tęsknią za Tobą (znaczy my :P ). Nie zostawiaj nas na tak długo :) x Waszej Rycerskiej Mości dziękuję za buziaka ;) To tak bezinteresownie? Czy też czegoś dusza pragnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×