Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Oj już skończ się użalać :P Dzień dobroci mam :) Chodź, wyjątkowo Cię przytulę. Moooco :) Podduszę troszkę :classic_cool: No doobra, nie podduszę :) Tylko już nie jęcz :) Praca w Święta? To już jest wredne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dobry wieczor 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"U nas we wsi stadem trzęsie pewien namolny byk. Żeby tylko do krów się przystawiał! Ale on nawet dojarkom nie daje spokoju... A kobiet u nas los facetami nie rozpieszcza, no i tylko ten byk w całej wsi wódki nie pije. Nie wiem jak to naukowo będzie się to nazywać , ale wydaje mi się, że ten byk w końcu dopnie swego..." Często spotykacie się z sytuacja gdy to kobiety są bardziej spragnione erotyzmu, seksu, namiętności lub rżnięcia niż mężczyźni? Zastanawia mnie to czy libido naprawdę w tak dużym stopniu jest warunkowane płcią? x W sumie to cudownie, że dziś piątek :) Nareszcie się wyśpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Często spotykacie się z sytuacja gdy to kobiety są bardziej spragnione erotyzmu, seksu, namiętności lub rżnięcia niż mężczyźni? " x Owszem, często, z tym, że wyłącznie na Kafeterii 😴 W realnym życiu takie sytuacje nie istnieją :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją niestety. A może stety... W każdym razie frustracja damska i męska ma chyba podobny wymiar. x Obudziłam :D Co prawda ciężko mi dziś szło ale przyśnił mi się królewicz całujący bardzo pobudzająco po czym się okazało, że to taki psikus i nie królewicz tylko moja podświadomość wołająca "wstawaj bo będzie po premii" :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuć
Mężczyzna który nie chce się rżnąć jest jak karp w lidlu po 99 gr. usłyszeć można, że takowy istnieje ale spotkac w realu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz? Od dziś nie chodzę do reala na zakupy. Jeszcze się na nieszczęście zakocham w takim i dopiero będzie klops :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuć
ja dziękuje niebiosom że w równym stopniu nienawidzimy karpia a lubimy seks :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuć
wiedziałam że jak o jedzeniu to sie pojawisz. miałam zapytac karp czy seks? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuć
źle ze mną :O mam chore skojarzenia. karp jedzie mułem = jazda i muł = seks z mocnym poślizgiem. muszę iść na odwyk albo wyspać się w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana chuć
ooo czyli porównywalna liczba co liczba stosunków zakończonych pełnym sukcesem :P musiałam Ci dokuczyć, dawno tego nie robiłam, a nie możesz czuć się zaniedbany w tym względzie ;) 👄 lecę, miłego LK i Dok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks z poślizgiem to koń+błoto :D ;) Wnioski? Eromaniacy nie lubią karpia albo grupa kontrolna zbyt mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :O ja to zawsze pisze posta 10 minut. Wzajemnie Chuci. A! i tego samego Ci życzę co sobie :) Dospania się :) * Post edytowano po zastanowieniu się... w końcu nie każdy ma takie braki jak ja :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocury wyeksmitowane wszystkie, czasowo... juz piaty czwarty dzien nie zwlekam sie z lozka, probujac wypluc pluca wraz z otrzewna... nie cierpie ryb, zadnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh grupa kontrolna większa. Wnioski bez zmian. Ciekawe... ;) Nie choruj, nie na Święta! Zdrowiej. Może jednak przytul kocury? jak Cie wygrzeją... może pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam więcej niż jeden :D Tez mam taka nadzieję :) Bo jakoś ucichłaś nam ostatnio. Lubiękiedy pokazujesz pazurki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×