Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Hehe nieee, nie dłużyłoby Ci się. Z łóżka wstawalibyśmy na pierogi i serniczek no i na kąpiel. Życzliwa dusza podesłała mi dziś link do "mojej" strony internetowej :D Jest tam wiele filmów przyrodniczych do obejrzenia a jako, że to podobno moja stronka dobrze by było gdybbym wiedziała co promiuje swoim nickiem :P więc byłoby co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie trzeba by wstawać... jak dobrze poszukać to i w łóżku można znaleźć gorącego pierożka z akuratną falbanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Myślisz Pusz, że wpadłby z prowiantem? :D Eeeee już lepiej ja ja będę gotowała i podawała on on wyliże i pozmywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara75
Jako, że mało bywam tu ostatnio, korzystając z wolnej chwili:P Życzę Wam zdrowych, spokojnych, uśmiechniętych Świąt 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U Was też tak wieje, że głowę urywa? Czubeczek mi strąciło z sosny miniaturki i już nie robi blink blink. Wraz robota ;) x Klaro :) Tobie również ciepłych, zdrowych i wesołych! Tych Bożonarodzeniowych i tych bardziej osobistych świąt ;) Najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upne:) z końca czwartej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miśki ;) Jak się oderwiecie od lizania pałek (tych do ucierania masy na makowiec ;) ) i trzepania (dywanów ;) ) to przyjmijcie ode mnie najlepsze życzenia! Zdrowia szczęścia pomyślności i spełnienia. Również na erotycznym gruncie ;) Na Święta i na poŚwiętach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:) Nooo... Sm-ow z tej strony Cie nie znałem , szacun:) Wszystkiego naj...,naj...,naj... w te Święta wszystkim Łamaczom:) Wielu świętych (albo świetnych)orgazmów;) Pogody ducha i luzu:) eLKa😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up lubie 🌼 Smof jak tam krokiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie otwierajcie tego miłego kotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
sam jestes leniem :) ja w pracy dzisiaj bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka247
Merry Christmas Christmas Merry padły wszystkie renifery, Misiu księżycówki dał, a prezenty zaj...:D Wesołego po świętach :D I w ogóle 😘 for all oraz pozdrowionka zostawię :P ;) Do kieeeedyś tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi...... a co ja caritas na czole mam napisane? to nawet kawa ze smietanka i dwoma kostkami cukru (sorry trzema) nie poczestujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×