Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość Cztery odsłony ironii
No no kobietki...jak juz tak intensywnie ćwiczycie ssanie to musicie być bezkonkurencyjne:-P A tak w ogóle to...dzień dobry weekendowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzę się :D Mogę jedynie wspomnieć, że to scenka z jednego z moich ulubionych filmów przyrodniczych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłby mi ktoś przyszyć taką siostrę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Miśki :D Trzeba było mówić po polsku Pusz :P :D Mam jakoś dziwnie ciężkie kończyny i powieki oraz przemożne pragnienie... łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Co prawda w Brukselce ostatnio byłem w 1994, ale widzę że niewiele się tam zmieniło - pamiętam, że nawet w pubach ciężko się było dogadać w innym języku niż francuski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętaj by zdjąć przed bzykaniem bo tej podsufitki szkoda :D ;) To co? idziemy na lody? Ja mam ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udawaj znudzonego Przecież widzę, że aż Ci ogonek stanął tak się rozmarzyłeś ;) "W czasie sezonu rozrodczego samce lemurów katta prowadzą między sobą wojnę na zapachy i kiedy chcą zwrócić uwagę samicy, wcierają wydzielinę gruczołów nadgarstka właśnie w ogon, którego używają potem jak naperfumowanej różdżki." Czyżbyś miał te dni? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
ooo czworka jestes fanka pep le swad'a??? z***biscie, chyba sie naprawade zakocham a tak a propos juz sie napracowalem na dzis kurna nie wpuscili mnie na diamont center bo zapomnialem dokumentow:) mowilem, ze to bedzie dobry tydzien, ladnie sie zaczyna ide sie pochlastac gumka myszka po pletwach? a potem do mojej pani "dochtuuur" po zwolnienie, bo sie kristoff znowu bedzie denerwowac :(, biedny czlowiek, samymi stresami zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×