Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

nie narzekam ;) i dziekuje losowi, ze mnie np do kanady nie rzucilo.... znajomy kocura naczelnego pisal, ze teraz to w ciagu dnia -25° jest i ma nadzieje, ze nie bedzie tak jak w zeszlym roku bo wtedy tydzien bez elektrycznosci siedzieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe sugerujesz, że powinnam wyhodować sierść? :D Zapewne byłoby to bardzo seksowne... w niektórych kręgach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim się chyba postanowienia noworoczne powłączały i jakieś dziwne sprawy się pojawiły :D A Wy macie jakieś postanowienia, plany do realizacji w 2015 r.? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no był :D Wyżej, teraz jest niżej... właściwie cała armia chomicza. Popiskują i biegną... Dajmy im karuzele! może nam gospodarkę podkręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowienia na 2015? byc szczesliwa, tak po prostu, cieszyc sie chrapaniem drugiej polowki lozka, gotowaniem dla oddzialu wojskowego, pozostanie nadal zboczona ;) to tak tyle na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wcześniej cos napisać, ale chyba miałam posylwestrowe omamy i widziałam całą zgraję chomików:-D A może to nie omamy, tylko wyczuły, że się zbliżam i uciekły:-( w końcu nie pałam zbyt wielką miłością do zwierząt...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe noo to znalazła się winowajczyni ;) Jesteś pewna, że nie powtarzałaś wielokrotnie tego chomiczego pragnienia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc dorwała Cię (i przy okazji nas :P ;) ) zemsta rzucona przez pragnących ;) zemsta niespełnionego marzenia... Mi kiedyś też rodzice odmówili kupna chomika :D Ale miałam dobrych kolegów, namówiłam jednego z nich by mi podarował zwierzątko na urodziny i w myśl zasady "prezentów się nie oddaje i tę okropną czapkę od babci musisz nosić :P " stałam się posiadaczką małego puszystego gryzonia :D Dzień dobry wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) natura szaleje, pszebisniegi juz kwitna, ptaszki kloca sie o miejsca legowe..... a ty kurcze jeszcze poczatek stycznia, na weekend zapowiadaja nawet 12 st....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic jeszcze nie kwitnie :( Chociaz widziałam wczoraj piękne pierwiosnki za kwiaciarnianą witryną. Kusiły swoją blado fioletową delikatnością :) Ostatecznie nie kupiłam :P Patrzenie na nie mogło spowodować, że zapomniałabym o zimie na zewnątrz i o majtkach pod sukienką :P x Rycerz ;) Awatar pasuje do Ciebie idealnie! :D Wyprostuj się bo Ci tak zostanie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, piątek jutro? :O Porwali Cię kosmici i jesteś w rakiecie poruszającej się z prędkością zbliżoną do prędkości światła? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D ja jestem małpa a sama nie podniosła :D Kotka, cholero ;) x Nie w rakiecie tylko mnie ukochali pracującą sobotą Lemurku. W dodatku zauważyłam Twojego posta dopiero teraz :O Wstyd mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×