Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

I po tym właśnie można poznać, że Doktor miał udaną noc Sylwestrową ;) 24 godziny Mu uciekły z pamięci :D x Dobry wieczór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? z Ciebie? No wiesz :O Przecież tylko ja tu rozumiem Twoją potrzebę podziwiania moich stóp. I pozwalam Ci je czcić. Nie kpie z Morcika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Morcik, foszek? Jako, że widzę tu dziś dzikie tłumy pozdrowię tylko sobie i zostawię 👄 Może wpadnie Sis a może ktoś inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu, odgrywam role przykladnej pani domu w salonie, dobrej kucharki w kuchni i d***** w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ja wiem :D Na piwo :P Albo seks :P albo na piwo po seksie? Możliwe też, że strzelam jak kulą w płot ;) Miłegooo Pusz (dobrze widzieć, że żyjesz) i zacnej reszcie dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór a może dzień dobry (zależy kiedy to przeczytacie 🖐️) LK, nie mam focha, mam po prostu weekend i w związku z tym ogólnie przesrane😭 Zagram sobie (jako tło dźwiękowe - proszę nie doszukiwać się w tekście aluzji do żadnych spraw czy sytuacji) ♫ http://youtu.be/oIwWqYSbzGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie niosę Ci dobre wieści ;) Nieubłaganie zbliża się koniec weekendu :D Dla mnie to jak powrót z wakacji :O Dobrze, że nie ma szoku i po pracującym poniedziałku następuje wolny wtorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerzu, dziękuje za buziaka :D A teraz niech mi ktoś zrobi masaż plecków. Normanie mam nogi do nich chyba przyrośnięte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz moja slodka tajemnica co z baranem sie stalo ;), w kazdym badz razie mialam z******ty poczatek roku, moglby tak trwac do..... :) a jutro znowu szara rzeczywistoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słodka... czyli pewnie w miodzie go unurzała i upiekła ;) Idę bo rano nie wstanę :( nawet wołami mnie nie wyciągną a baran poszedł pod Koci nóż :D Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego, ze jestem podla i zla zaczynam sie przyzwyczajac.... slyszalam to wielokrotnie od nowego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ;) Cześć wędrowcze :) Poka tobołek, może masz w nim jakieś zagubione prezenty dla grzecznych dziewczynek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×