Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

bry :) to co, mam odpalac jacuzzi? a tak po dobroci, jak juz jedziecie do brussel to prosze sie zaopatrzec w komplet szczepien, w instytucie chorob zakaznych. 😴 doc od 94 duzo sie poprawilo w pubach, nawet na ulicy rzeznickiej, naganiacze (niektorzy) w restauracjach po polsku mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Koci ;) Odpalaj :D Przyda się dla odprężenia po tym smakowaniu :D Pusz, w takim razie powinieneś kochać francuski L'amour :D x Forum mi wzięło i nie działało... Wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe dziś coś nie działa więc no sttress ;) A co do wojny na zapachy... to może jednak nie? :D :P Miej waść litość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
pędzę pchnąć, bo wisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, pytanie z tytulu poduczcie mnie, facet ktory jest zdradzany to jelen lub rogacz a kobieta, jak ja sie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to ciekawe jest bardzo, że nie ma takiego żeńskiego odpowiednika. To pozostałość z przeszłości gdy przyzwalano na męską zdradę a damską piętnowano wyśmiewając "rogacza" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa stąd też powiedzenia, że oralnie to nie zdrada, 100 km od domu nie zdrada i w delegacji się nie liczy :D Czego to ludzie nie wymyśla by usprawiedliwić się przed samym/samą sobą :D ja mam swoje zdanie na ten temat... i jak zaczynam myśleć o zdradzie to również zaczynam zastanawiać się nad sensem istnienia związku. Ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kafe czas się zatrzymał. Szkoda, że w życiu nie można sobie zrobić takiej przerwy, iść do pracy, wrócić i dalej włączyć tryb "życie" ;) Miłego dnia Miśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dzien dobry :) wiecie, ze wtorek jest najbardziej deprymujacym dniem tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz "dziadku" śmiałeś się z mojego wypadku ;) Fatum działa :O Ale to nie moje czary :) serio! nawet mi Cię szkoda troszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam odrazu dziwila mam bardzo ladny tylek :) i podejrzanie dlugo sie do tego zastrzyku sposobila :D:D µa co mam plakac?? kurde to pogiecie spierdzielilo mi kilka rzeczy i to waznych, ale plakac nad rozlanym mlekiem?? trudno, nie bylo mi dane i juz:):) widocznie tak mialo byc za to np pana dzielnicowego widzialem i powiedzial, ze zadzwoni do gemeente, ze mieszkam i jestem :) zawsze to jakis plus w mojej sytuacji :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, tyłek przepiękny mówisz, że nie :P a cycki? :D Nie zapominam ale czy pokazywanie to zdrada? :D :P Doobra, koniec zgrywy :) czas do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie wydaje, ze ty tylko 3slowa zrozumiales: zeker week rusten :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
akredytuje wczesniejsza wypowiedz na moje konto. lk zabierz mnie z soba, znaczy z pracy... :) ja jeszcze 2godz a pozniej 1,5etatu w domu... kurcze trzeba sobie czasy z anglika przypomniec i francuski podszlifowac/udoskonalic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) Przepraszam koci, że Cię nie zabrałam... ale dziś Cię wezmę jeśli chcesz :D Aaa, sernik mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dzien dobry :) lk, wiesz czy to zabrzmi niewdziecznie, jesli odmowie? bo dzisiaj ja mam wolne i jutro nawet tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×