Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

No nie wierzę :D mamlaniem gardzisz? :D To gardź, żałuj, płacz i się sam pa.. (noooo, do rymu :P ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pogratulować koleżanek ;) ale , ze raczej? ee niezdecydowane jakieś :P ;) x Sis, nie klękaj mu, widzisz sama, że nie docenia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że lemury takie waleczne? :D Puszyściak, wiesz, może to okropne ale zaryzykuj, co? ;) Chciałabym zobaczyć tę żądzę w lemurowych oczkach :D Jak płonie. Mrrrr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do "płóń, płóń" samo dośpiewuje się w głowie "parlamencie" :D ale Twoja wizja jest chyba ciekawsza ;) x Tyłeczek Czwóreczki lepiej nada się do tego drugiego okładu. Zwyczajnie piękniejszym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tyłeczek Czwóreczki lepiej nada się do tego drugiego okładu. Zwyczajnie piękniejszym jest" x W takich sprawach nie dowierzam kobietom. Prześlijcie mi obie po jotpegu ze swymi d**eczkami, a ja już sam przeanalizuję czy któryś ewentualnie jest piękniejszy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie fochy? :D Podział sprawiedliwy :D Z reszta sam ogłosiłeś tyłeczek Sis najpiękniejszym to się teraz nie wypieraj ;) x Lemur, foto to wiesz, na wymianę :D Ty mi tyłek urody przecudnej a ja jakieś zdjęcie miasta nocą znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak mi się nóżka omsknie i Go niechcący uduszę :D Cholera chciałam Wam pokazać jakbym chciała to zrobić ale kafe mi piszę, że spamuję :( Chyba było za ostro :P x Dzięki Lemuś :D majtki mokre! Ze śmiechu co prawda ale zawsze :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no wątpiący? we mnie? :D Cóż w moim uznaniu obrazek był dość ciekawy i szczegółowy :D ale do lemurzego ogonka faktycznie się nie umywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Nie. Akurat obiad był dla mnie:-P PMS nie mam, a rozwód przedślubny oczywiście z Twojej winy i będę się alimentów domagać! Wiec przemyśl lepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiesz, że trening jest bardzo ważny? Ruch to samo zdrowie, a jak zdrowie to i siła w biodrach??? No to już wiesz i wykorzystaj tę wiedzę Jak mówię, że nie mam, to znaczy...chyba na pewno raczej oczywiście, że nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pamięcią tez u Ciebie źle? Zgroza:-( Nie ważne kto był, ważne kto jest i kto będzie, wiec...trenuj Pusz, trenuj:-P I nie szantażuj tu niesłownie, bo przecież wszyscy wiemy, że i tak będzie i tak:-) jasne???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam: "bo nie bedzie lania tylko :P" w sensie, ze lizanie i pomyślałam, że to piękna opcja :D jednocześnie byłam tak zaskoczona, że ją 4 odrzuca, że przeczytałam jeszcze raz... i jeszcze raz :D zdziwiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, nie zmieniłam ;) Granatowy Cadillac, obecnie parkuję w mieście. Znajdziesz :D Przy czym chyba już nie musisz szukać bo widzę, że Pusz jednak ma ochotę liznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię;-) jak znam Pusza, to w momencie w którym wysunąłby język, stwierdziłby, że zostawił czajnik elektryczny na gazie:-D tak więc wiesz... A swoją drogą...dlaczego to Ty cały czas jeździsz Cadillaciem??? To nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz cholera... doobra, mam plany na weekend więc możesz go zabrać ;) Ale podwieź mnie w sobotę do pracy oki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×