Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość kotk poes
a ja zalegam na kanapie i podziwiam adama :) a wczesniej patrick mial mnie pod soba, zarowno od tylu jak od przodu :P :D bym sie nie pogniewala na herbate z cytryna :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kociaczku w wigilię weekendu ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociaczku? :D Dziś mnie przyjaciółka nazwała lwicą. Co Wy dziś z tymi kotami? :D Dla mnie wigilia weekendu jest jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
naogladali sie discovery chanel albo national geographic i tworza 😴 dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, najlepiej się wykpić gorączką :D x koci, możliwe, że to powitanie gościa było do Ciebie :D a ja je przywłaszczyłam :D ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie nie dostaniesz bo nie wiem o czym do mnie rozmawiasz :P x Niech mnie ktoś obudzi jak się ta kołomyja skończy :( Nie mam już siły do ludzkiej głupoty i pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo do lk :) przeciez ona byla pierwsza... a tobie misiu :) proponuje kartke i dlugopis i z 50razy napisac: juz wiecej tak nie zrobie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo z***biście się uśmiechacie :P A ja mam dobrą nalewkę tylko nalewaka nie mam :D ale nic to. Life :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo i nawet tak się ładnie wpisałeś z tymi czterema łabędziami :D Miło Cię widzieć Zwierzątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
lk sama piszesz ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee takie to delikatne ciągnięcie za kucyk. W sumie wolałabym bardziej zdecydowanie szarpanie dziś :D Aaa spać idę bo głupoty piszę (sama :D). Słodkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Szampon mi się dostał do oka 😭 Buu :( Pusz, to chyba Twoje fatum do mnie przylazło (na kogoś zwalić trzeba :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻 erotycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolow
a to pora spać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no widzisz lubie bierz przyklad z puszysciaka i zrob sie na sheaned o'connor , to bedzie jeden problem mniej , z szmponem przynajmniej :) eeee znaczy tylko nie wiem czy akurat "lysa "ma taki seksowny i pieknie zarosniety tyleczek jak misiu....ale coz nikt nie moze byc tak doskonaly jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry panstwu :) po upojnej nocy na razie nie mam na wiecej... musze najpierw mysli pozbierac z tych zakamarkow umyslu, gdzie sie pochowaly w czasie trwania pewnych sejsmologicznych aktywnosci... do pozniej ;) wracam na powtorke :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
leć mała leć ino sobie nie żałuj :D hejka wsjem hejka królewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Sąsiad napisał, że erotycznych to szybko pobiegłam do łóżka w nadziei, ze życzenie się spełni ;) I chyba nawet nieźle poszło :D x Wiesz co Pusz, chyba mi jednak dobrze z włosami :D na głowie :P chociaż, opór powietrza mniejszy i na szamponie i fryzjerze oszczędności ale obawiałabym się, że tak jak Tobie wyrosną mi w ramach rekompensaty kłaczki na tyłu. To byłby dramat jednak :D Kupię sobie ten szampon co to w oczy nie szczypie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×