Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość Gusia09
Ala gratuluję Spora ta twoja paulinka Zdrówka i szybkiego powrotu do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi cosi pebble i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla25
My mamy wózek  Stokke Xplory nie wiem jak sprawdzi się w Polsce, ale na równych chodnikach u mnie sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy niektóre z Was wychodzą na spacery już? Ja już po 2 tyg zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla25
U nas mały miał 1,5 tygodnia jak poszedł pierwszy raz na spacer z tatą. Jak najbardziej wychodzę na godzinkę, jak jest cieplej to nawet na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od 2 tygodnia życia wychodzę z małą na spacery na przynajmniej 2 godzinki każdego dnia. Chyba że jest na prawdę paskudna pogoda to nie wychodzę. Czekam na położną, ma zaraz przyjść na drugą wizytę :) postanowiłam podziałać laktatorem, pije herbatke na laktacje. Może wrócę do karmienia piersią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia. Tez mam problem z karmieniem piersią. Nie wiem co ja robię złe. Dlaczego tak jest nie wiem. Ale częściej sięgam po butelkę, bo mały strasznie się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Czesc dziewczyny ;-) jak noc ? Maluszki daly popalic ?? ;-) moja uparta corka w brzuchu uprawiala figle o 2 w nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniA_28
Magda trzymam kciuki aby poród był jak najszybciej. Widać dzidzia nie gotowa :) Ja walcze o mleko, staram sie dostawiac mała i ew dokarmiam. Wczoraj wróciłyśmy do domu :) Gratulacje dla wszystkich nowych mam :) Ja zaczęłam krwawić żywą krwią przy rozwieraniu sie szyjki ale to już na porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina29
My mamy maxi cosi mura 4 plus (biało czarny) jestem bardzo zadowolona - szczególnie z bazy pod fotelik do samochodu - ale uwaga wózek ciężki jak ktoś nie mieszka w domu parterowym to nie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Camarelo Carrera, polski wózek, najlżejszy na rynku. Kupiłam używany, ale w świetnym stanie i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że kolor beżowy, pasuje i dla chłopca i dla dziewczynki, a w planie jest drugi dzidziuś za jakiś czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Monia28 dziękuję ;-) już się chyba pogodziłam, że urodzę dopiero na wywołaniu, mam nadzieję, że we wtotek już będę miała moją myszkę w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wozki-dzieciece.pl/shop_item/1442/grander-tigerzebra-tutek-nowosc.html my mamy taki wózek w tygrysa :D ogolnie uzywany byl tak na prawde tylko fotelik i kilka razy gondola, wiec w super stanoe go kupilismy za 400 zl wiec okazja byla :) z tym ze ja go dopiero zobaczylam przed pierwszym spacerem z małą bo mój ukochany się zajmował zakupem. I powiedział mi że ten wózek ma tylko z tyłu na gondoli troszke tygrysa ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie: nick______data porodu_____imie dziecka___wymiary___sn/cc Monia_____29.12.2014_______Amelka_______3740/56___cc Gusia_____30.12.2014_______Arturek_______3800/57___sn dariaaa24__30.12.2014_______Asia__________3450/53___cc Aniusia31__31.12.2014_______Zuzia________3550/57____cc Joaasia____02.01.2015_______Natalia_______3540/55___sn aska1234___06.01.2015_______Alicja_______3030/51____sn Kasisi______12.01.2015_______Iwo_________3610/55____sn Morciek____14.01.2015_______Małgorzata__ 2950/52 ___sn karolina29___14.01.2015______Marysia____3980/58____cc edi1212______23.01.2015______Eliza______3400/54____sn gosc angela___24.01.2015______Olek______3710/54____sn MoniA__28____24.01.2015______Maja______3600/56____sn gosc Ala______ 27.01.2015______Paulina____4215/59____cc Ciężaróweczki: martulaaa82_24.01.2015____ Magda len___25.01.2015____ maaajusia___27.01.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam tęsknić za ciążowym brzuszkiem, tymi kopniakami w żebra i pęcherz... teraz szału niekiedy dostaje kiedy dziecko wyje a ja już nie mam pojęcia co może być nie tak... przewiniete przebrane zawiniete odwiniete nakarmione napojone na rekach na lozku w lozeczku w foteliku wszedzie źle... masakra. Dobrze, że to kiedyś mija. Zjadlabym coś ale jeżeli przestane bujac łóżeczko to będzie krzyk okropny a już 2 godziny się darla z przerwami krótkimi na 3minutowe drzemki, nie chcę żeby sąsiedzi na mnie pomoc społeczną naslali że sobie nie radzę z dzieckiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 28 ja polecam na rozkrecenie laktacji Femaltiker, to jest do stosowania od drugiej doby, ja wypiłam 2 saszetki i pokarm sie pojawił, raz uzyłam laktatora,zeby sprawdzic czy pokarm sie pojawia i w jakiej ilosci i to byc moze tez troche pomogło rozkrecic laktacje. Madziulka ja dzis pierwszy raz sie wyspałam :) Spałam 5 godzin. Mała była na prawde grzeczna :) Jest taka kochana! Mi połozna powiedziała zeby juz werandowac dziecko ( dzis zaczniemy) i w weeknd mamy isc na spacer, troche sie zdziwiłam,ze tak szybko. Jak bedzie pogoda to pojdziemy na spacer w sobote,ale tak na 10 minut bo jednak troche sie boje na dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi nie boj sie, nie ma czego. Ja na pierwszy spacer wyszlam z mala w deszcz i wichure i zdrowa jest :D malo co dociera tam do tej budki, wazne ze swieze powietrze dziecko dostaje. Na prawde nie ma czego sie bac, spokojnie na pol godziny mozesz isc a nastepne spacery to przynajmniej na godzine. My juz na ponad 2godzinne spacery chodzimy. Wychodzimy po karmieniu i wracamy na nastepne karmienie :) tylko pamietaj o zasadach ubierania malucha - jedna warstwa wiecej niz my, ale nie mozesz przesadzic tez. I buzie posmaruj kremem nawilzajacym, bo podobno te na zimno i wiatr tworza taka blokade na buzi i to jest jeszcze gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy właśnie z ktg. Mam rozwarcie na 2 cm,ale poza tym bez zmian. Jutro wybiorę się na porządny spacer,bo coś mi się wydaje,że dopiero w lutym urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wchodzenie i schodzenie po schoodach w szybkim tempie (oczywiscie w miare mozliwosci ) i to w kilku seriach 10-15 min pochodzic pozniej odpoczynek pozniej skakanie na pilce, spacer ale tez szybszy nie takie pwolne turlu-turlu bo to nic nie da i znow schody. Wszystko robimy /staramy sie robic energicznie jak sie meczymy to odpoczynek i pilka - sama w ten sposob urodzilam szybko i sprawnie 2 dzieci polecalam metode kazdej znajomej i jeszcze nie zawiodla powolne spacery, mycie podlog czy okien rzadko kiedy cos daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja w prawdzie termin według OM mam na 1 marzec ale na ostatnich dwóch wizytach wyszlo mi że dzidziuś jest większy o 2 tygodnie. Tzn najpierw o 17dni (30tydz) a w poniedziałek (36 tydz)wyszło ze o 14dni. I tak sobie śledzę wasze wpisy i mam pytanie do gosc Ala bo widzę że urodziłaś też dosyć spore malenstwo i chciałam zapytać czy nie pamiętasz przypadkiem ile ważyła ci koło 36tygodnia. Bo mi w poniedziałek lekarz po zmierzeniu oznajmił że waga mojej małej wynosi już 3255g i aż się boje ile bedzie ważyć w 40 tygodniu( o ile ją do tego czasu donoszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi to udała Ci sie ta Elizka przesłodka ;-) Monia Twoja córeczka taka urocza a taki łobuz :-P jak chcesz możemy się zamienic na brzuszki, bardzo chętnie skorzystam:-P Dziewczyny ja już wariuję, poodkurzałam właśnie samochód, umyłam wszystko w środku troche przysiadów dzisiaj zrobiłam, ale tak naprawdę to nie wierzę, że to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda len - raczej watpliwe czy pomoze bo spracowalas sie ale nie tymi partiami ciala co potrzeba niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPRZYSZŁA MAMA
Dziękuję wam za odpowiedzi. Widzę, że bardzo dobre opinie ma ten Camarelo Carera, muszę mu się jeszcze dokładnie przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie szczepić na pneumokoki i rotawirusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina29
Ja raczej będe szczepić na rotawirusy, pneumokoki nie wiem jeszcze, będe rozmawiać jeszcze z Polozna na ten temat, co do reszty szczepionek podstawowych jestem za 3 wkłuciami i tak będziemy szczepić a jak jest u was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gościu co masz na myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te szczepienia są dodatkowe i płatne. Różne są opinie i nie wiem czy szczepić. Podobno jak się karmi piersią to maluch ma tą ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ala
Witam Was. Ja dalej w szpitalu. Dzis mala byla szczepiona i badana i dostala 4 razy. Bardzo ladnie jej idzie a ja o dziwo mam sporo siary :-) moja Paulinka narazie tylko placze je i spi, ale jest przekochana. Gosciu z 16:30, moja w okolicach 34 tygodnia wazyla ok 3400, pozniej w 36 lub 37 ok 3700 a na ostatnim usg w 40 tygodniu wyszlo 3800. Ale z tego co wiem, to roznie moze byc, a margines bledu to ok 500 gr. :-) poza tym Paulinka tez praktycznie od poczatku ciazy wychodzila o 2 tygodnie wieksza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuje Ala za odpowiedz. Mam cien nadziei ze moze moja nie przekroczy 4 kg bo u mnie teraz w 36tyg wazy niecałe 3300kg ale wiadomo kazdy maluszek rosnie w swoim tempie:) Pozdrawiam swiezo upieczone mamusie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×