Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Magdalen masz racje, musze sie wybrac do tego szpitala albo zapytam moją gin. jak to jest bo ona też tam pracuje. Ja tez mam zamiar kupic pieluszki z Pampersa te w białym opakowaniu, a pozniej sie zobaczy ;) Dobrej nocy mamusie! Do jtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Daria ja też mam mnóstwo ciuszków i wszystkie od kuzynki, sama żadnego nie kupiłam :) moja mama też przynosi. Już są z tatą zakochani w małej a mnie to by najlepiej posadzili i kazali tak siedzieć do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama na razie kupiłam tylko skarpetki i opaske taką na gumce z kwiatkiem różowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dobranoc Kobitki ;-) do jutra. Wyspijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Ja również życzę spokojnej nocy :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Cześć :) jak się spało? U mnie ok. Całe 5h przespane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Dzien dobry :) oj to ja nie mogę narzekać na brak snu. Przesypiam cała noc, nie liczę 3 kursów do toalety po których zasypiam bez problemu :) a Wy mocno się kręcicie w nocy? Ciężko Wam spać przez brzuszek czy to poprostu bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie moge zasnąć bo dotykam brzuszka i jak mała się wierci to zastanawiam się czy jej nie gniote i czy jej jest wygodnie ;) Pozniej jak zasne to mi sie takie pierdoły śnią i jak wstaje do toalety to znow mysle, ponownie zasypiam i nad ranem pobutka, siku i znow dotykam brzuszka jak mala sie nie rusza to zasypiam dalej i czasami udaje mi sie spac do 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Oj a propos gniecenia to mam to samo :) a pilnujesz się żeby spać na lewym boku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dzień dobry Mamcie ;-) u mnie noc calkiem dobrze, wyspalam sie, ale juz nie mam humoru. Dzidzia sie dzis ani razu nie poruszyla znowu a nie spie od ok 7. Zawsze rano sie ruszala. Eh juz nie wiem co robic. Czekac do jutra ?? Bo mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Magda zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boki albo na chwilkę na wznak. Poczekaj z 10-15 minut i niebawem poczujesz ruchy dzidzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Próbowałam już wszystkiego nawet oddechow przepona (dzidzia jest wtedy dotleniona i ma energie) ale nic. Czasem cos poczuje, np ucisk na pecherz. I tylko to mnie powstrzymuje od wizyty w szpitalu. Zaczekam do jutra na wizyte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Madzia próbowałaś kąpieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Madzia dobrze, że masz jutro wizytę, zobaczysz i upewnisz się czy wszystko wporzadku :) a mnie dzis z kolei boli cały dół... Ale wydaje mi się, że to może być też sprawka jelit, bo niestety mam problemy z zaparciami i wzdeciami. A lekarz dopiero też w poniedziałek więc tylko odliczam dni do 08.12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Kąpiel na nią nie działa od kilku dni a zawsze kiedy bralam prysznic to ruszala sie jak szalona:-( od czasu do czasu poczuje jakis tam ruch. Musze wytrzymac do jutra do 15.30;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja staram się spać i odpoczywać na lewym boku:) Magdalen jak tam dzieciątko? Rusza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówisz ,ze cos tam czujesz to znaczy ze jest ok, tylko widocznie jest bardzo leniwa :) Na pewno będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdominika
hej madzia wszystkiego najlepszego:) jestem tu nowa hehe mam termin na styczen wczesniej moje malenstwo ruszalo sie duzo wiecej teraz odczuwam tych ruchow mniej ale w moim przypadku wiem ze moje malenstwo rusza sie w nocy albo z rana lub jak spie w dzien tez. Ostatnkej nocy spalam a nastepnego dnia moj mezczyzna powiedzial ze maly strasznie sie ruszal:) ja tego nie pamietam , bo spalam takze wydaje mi sie ze nic zlego ci sie nie dzieje:-):-) moze tez sie az tak dzieciaczki nie ruszaja bo maja mniej miejsca niz wczesniej:-> :-> :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Madzia skoro czujesz nawet delikatne ruchy to jest dobrze. Może dzidzia zmieniła pozycję w brzuchu :) poza tym miejsca w środku jest już coraz mniej. Ja rozpoczęlam 37 tc i teraz tylko czuje przesuwanie sie małej,kopnięcia raczej już są niemożliwe :) ale za to teraz na brzuchu widzę płynne ruchy, jakby malutka sobie w środku pływała. Rozmawiałam przed chwilą z położną (z rodziny) ze szpitala w którym będę rodziła i powiedziała mi, że pampersy firmy Pampers mogą na początek uczulac i tak jest bardzo często. I poradziła mi pampersy z biedronki Dada albo z Rossmanowskie :) a ja wczoraj pisałam Wam że zakupiłam już 3 paki Pampers :) zobaczymuly jak uczula to wtedy kupimy innej firmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Dominika to masz szczęście jak możesz spać wtedy kiedy dzidzia kopie :) bo ja odczuwam każdy ruch... Przytylam tylko 7 kg i macica dużo się nie rozeszła (plus moja wada która też nie pozwala na rozrost) i każdy *****czuj***ardzo bardzo mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalen jest dziś zajęta gośćmi, mam nadzieję, że nie bedą zbyt uciążliwi;) Wszystkiego najlpszego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, jakie ciuszki i w ilu sztukach spakowałyscie do torby do szpitala i jak planujecie ubrać swojego dzidzia na wyjscie? I czy zabieracie do szpitala rożek czy kocyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Edi zaraz napiszę co mi dzis powiedziała położna żeby zabrać :) muszę tylko chwilę pocieszyć się mężem bo wrócił z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Moj też wrócił, ale ma zajęcie w garażu, naciesze się nim wieczorem przed spaniem dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Mam chwilkę więc napiszę. Może nie wymagają tego w każdym szpitalu ale w tym, w którym ja będę rodziła położna podpowiedziala żeby zabrać: kosmetyki dla dziecka, paczkę pampersow, chusteczki nawilżające, kocyk, ręcznik, rożek, 4 flanelowe pieluchy, 4 tetrowe, 4-5 czapeczek, 3 pary skarpetek, zestaw 3, 4 sztuki pajacyk+kaftanik+body, octanisept do pepuszka i na wyjście ciepły kombinezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daria za szczegółowa odpowiedź :) Ja sama robiłam liste tylko czapeczki planowałam wziąć 2szt( nie wiem po co az 5szt.;) ) I zamiast kaftaników ( wezmę jeden) to wole wziąć 4 ciepłe pajacyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Madziu Wszystkiego najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×