Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość Aguśka1234
Ja jeszcze nie wiem co potrzebuję do szpitala. Za dwa dni mam lekarza to się zapytam. Na wyjście mam kombinezonik, czapeczkę i rękawiczki zimowe.Pod tym pewnie body, pajacyk cieplejszy i pewnie jeszcze kocyk. Ze szpitala tylko tyle co do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Magda ja również życzę wszystkiego najlepszego!!!:) Edi nie wiem czemu aż tyle czapeczek. Ona mi to jakoś uzasadnila ale ja miałam jeszcze tyle pytan, że całkiem zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dziewczyny, bardzo dziękuję za życzenia !!;-) goscie wlasnie poszli dlatego mnie nie bylo dzis z Wami. Nie byli uciazliwi, mama sie prawie wszystkim zajela i kazali mi caly czas siedziec ;-) ale i tak jestem zmeczona, bo rano zakupy potem ostatnie sprzatanie i wiadomo jak to jest ;-) na szczescie maz wzial sobie wolne. Mala dopiero teraz zaczela sie ruszac tak, ze brzuch mi sie doslownie wygina, wyglada jak wkurzony kot w worku :-P okropnie boli mnie dzis "tam" czuje takie napiecie. Jutro juz bede aktywna. Dobrej nocy Mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
No i wyniki takie sobie mam :( te tarczycowe.Przez to mogę się czuć zmęczona itd. ft4 mam za niskie. A jak u Was? Madzia fajnie, że się rusza. :) Pozdrowienia i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też planuje tak ubrać małą na wyjscie:) A żeby sie upewnic co potrzebuje wziąć do szpitala to sobie tam przedzwonie na oddział mam nadzieje, ze mi powiedza co i jak bo jesli np. mają kosmetyki do kąpieli dla dziecka lub ubranka dają swoje to bez sensu, zebym to woziła, chociaż jeśli chodzi o ubranka to wolalabym miec swoje, nie chce żeby ją w jakiś worek ubrali :) Dobrej nocy Dziewczyny.Ja pewnie znow będe się męczyła w tą noc.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Cześć :) jak tam nocka? U mnie ok. Od 1 do 6 spałam. :) Wam też tak uciska na żołądek? Cały czas mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamuski:) Ja dzis w koncu się wyspałam. Przeglądnęłam swoje wyniki i nie mam robionego badania na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdominika
to zalezy od lekarza jakie zleci ci badania ja tez na tarczyce nie mialam robionych badan nie stety mam cukrzyce ciazowa, lekka anemie ech szkoda slow;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Aga mi dzidzia czasem tak napiera, że ja nie mogę oddechu złapać :) a przez jakiś czas jadłam mniejsze posiłki bo malutka uciskala żołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałm anemie i oprócz tabletek z żelazem jadłam codziennie cos na bazie buraków czerwonych np. barszcz czerwony, który uwielbiam, buraczki ćwiklowe do ziemniaków i tak sporo tego sobie nakładałam na talerz. wiem, ze są też soki z buraków ale ja jakos nie lubie i nie chciałam sie zmuszac. Wyniki mi sie od razu poprawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Ja sama robiłam te badania. Lekarz mi też nie zalecił, bo nigdy nie miałam z tym problemu. A dla dziecka to może być groźne. Różne są opinie, ale dzidzi to może pomoc, na pewno nie zaszkodzi. Już biorę leki, a za dwa tyg znów badania zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Jak pisałam o 6 się obudziłam. To teraz z 2 h jeszcze spałam i jestem bardzo zmęczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Hej Dziewczyny. Ja dzis spalam w miare dobrze, ale przytrafilo mi sie cos strasznego. Mialam 3 mocne skurcze. Od zoladka przez jelita az tam ! Na zmiane sie pocilam albo mialam dreszcze, ale to trwalo 15 minut i koniec. Na szczescie dzis do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
To pewnie miałaś skurcze Braxtona-Hicksa inaczej skurcze przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Slyszalam, ze te skurcze przepowiadajace nie bola, a mnie bolalo i to mocno. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak bola te porodowe. Do tego w momencie chcialo mi sie wymiotowac, na szczescie tylko na tym sie skonczylo. Zobaczymy co mi powie moja gin. Dam wam znac ok 16 albo pozniej, bo nie wiem jaka bedzie kolejka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholestaza 7654kbk432
Ja tez wielokrotnie miałam już takie bolesne skurcze ale to nic. Przechodzi i żyje się dalej. Miałam ostatnio badania i liczyłam ze wyjdę do domu ale lekarz pozbawił mnie złudzeń wiec leżę tak już prawie miesiąc i nie mogę dokończyć mojej wyprawki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Ci tego leżenia w szpitalu, nie wiem jak ja bym tyle wytrzymała.. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa24
Magda i jak tam po lekarzu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Wlasnie wrocilam, wszystko jest ok. Moja wazy 1500g moim zdaniem malo, ale moja gin mowi ze jest w normie. Jest niby 6 dni za mala ale ma tak od samego poczatku, wiec dobrze sie rozwija. Dzisiaj sie bardzo wierci, ze nie szlo jej zbadac ;-) co do skurczy to nastepnym razem mam sie zglosic do szpitala, bo teraz nie zostawilo to zadnych sladow ;-) szyjka ok, wszystko dobrze. I kamien z serca ;-) a jak u Was ?? Jak sie czujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się,że wszystki jest Ok:) Widzisz jaka mała z niej złośniczka? najpierw mało się rusza i mama się martwi, a u lekarza na przekór rozrabia ;) A z tymi skurczami to widocznie coś nie tak...dobrze wiedzieć, że lepiej do szpitala jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dokladnie, zlosniczka mala po mamie :-P ciekawe czy da mi tez popalic jak sie urodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
A jak Wy dzisiaj ?? Ja jutro mam usg 3d, to prenatalne badanie. Juz nie moge sie doczekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Hej Mamusie ;-) Jak dzisiejsza noc ? ;-) Ja przespałam całą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) czy mogę do Was dołączyć? ja mam termin na 28 stycznia, będzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja też spłam bardzo dobrze. Magdalen fajnie masz, ze zobaczysz dzis swoją dzidzie ja już nie moge doczekać sie przyszłej srody w tedy zobacze moją mała kruszynke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Ewelinko na naszym forum:) Ja tez będę miała córeczke;) Czy masz już jakieś imie dla małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi najchętniej już bym sie ubierała i jechała do tej kliniki :-P Ty też masz sie fajnie, bo fakt że teraz musisz czekać jeszcze tydzień, ale później będziesz miała krótszy czas oczekiwania do następnej wizyty, ja mam dopiero za miesiąc****ewnie w święta będę już wariować ;-) Cześć Ewelina ;-) oo w końcu jakaś mama ma termin później ode mnie :-P Czy Wy też tak macie, że dla Was bicie serduszka Waszego malenstwa to najlepszy dźwięk na świecie ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×