Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Angie87
To ja dążę poinformować, że już jestem po wizycie i mam dobre wieści wszystko w porządku.... i nawet już serduszko bije :) oczywiście dostałam całą listę badań które teraz trzeba zrobić na szczęście mamy wykupioną opiekę medyczną z pracy i mam nadzieję że te badania są w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gratuluje angie , masz ten sam termin porodu co ja :( zwariuje zaraz u ciebie juz bije serduszko a u mnie nawet pecherzyka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu ale może miałaś później owulację a do tego do zapłodnienia też nie musiało dojść od razu bądź dobrej myśli. Choć wiem łatwo się mówi sama dziś umierałam ze strachu i wcale Ci się nie dziwię że Cię to wykańcza. A zapisałaś się już na wizytę do innego lekarza czy czekasz na wyniki. Na pewno już po becie będzie widać czy wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
hej, ja tez nikomu jeszcze o ciazy nie mowie dopiero po wizycie i usg, tylko siostrze w tajemnicy ;) a wizyte mam tez w sobote pozno wieczorem bo to ostatni dzien wizyt tego lekarza przed swietami, na szczescie mnie wcisnął :) Elilu teraz pozostaje tylko czekac ja tez bym wariowała pewnie, trzymam kciuki zeby było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dzwoniłam do poradni mają juz wyniki ale mi nie powiedza przez telefon mam sobie jutro przyjśc i mi dadza , zobacze co i jak i skontaktuje sie z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
a dzisiaj jeszcze nie mozesz odebrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oby te wyniki okazały się dobre nie wiem czy nie będziesz musiała zrobić jeszcze jednej bety żeby sprawdzić czy rośnie! a przynajmniej moja pani doktor jak mi kazała robić na początku to po dwóch dniach kazała powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze ta beta 2x powinna byc zrobiona bo to powie czy ciaza rosnie prawidlowo. Bo przy pozamacicznej ona tez podobno zle przyrasta. A pi jednym wyniku mozna bedzie zobaczyc ktory to tydzien tzn tez mniej wiecej bo te zakresy dla poszczegolnych tygodni sa bardzo szerokie. A jeszcze tak dla pocieszenia to moj gin w poprzedniej ciazy mowil ze ciaza rosnie skokowo i jednego dnia pusto a dwa dni pozniej moze byc juz widoczna ciaza. To oczekiwanie jest najgorsze wiem o tym :( w poprzdniej ciazy co tydziem musialam powtarzac usg przez miesiac ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu trzymam mocno kciuki i wierzę, że wszystko będzie ok:) Angie87 fajnie, że serduszko już bije :) Ja mam jutro wizytę wieczorem. Okropnie się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu trzymaj sie napewno wszystko bedzie dobrze :) Niestety dziewczyny ale mi sie tym razem nie udało... Może następnym.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Trzymaj się Caro. Może w następnym cyklu. Ja czekam do soboty,ale raczej wątpię. Dzisiaj czuję się fatalnie. Ból brzucha i jest mi słabo,dopiero jak trochę poleżałam to mi przeszło. Trzymajcie się dziewczyny cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Przepraszam źle napisałam Karo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataarynka to teraz trzymamy kciuki za Twoją Kropeczkę, i pochwal się jutro ;) Doris może to pierwsze oznaki ciąży i oby @ w sobotę nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie87
oczywiście zapomniałam się zalogować powyżej to mój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne dziewczyny! Szkoda, ze sie nie udalo bo fajne towarzystwo na kafe bym miala :) hehe Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i trzymajcie mocno kciuki :D w tym miesiącu będę "walczyć" aż sił braknie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Widzicie dziewczyny my to chcielibyśmy z mężem ale nie mamy jakiegoś wielkiego parcia. Przy Was to jesteśmy staruszki.Mamy po 40 lat i troje dzieci-18,16 i 7 lat. Zobaczymy za kilka dni. Tylko dziwię się trochę poprzednie ciąże bez większych starań a teraz od sierpnia nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris mi sie wydaje, ze to chyba bez roznicy czy staramy sie o pierwsze dziecko, drugie czy trzecie.. a nawet czwarte w Twoim wypadku :) Chec posiadania dziecka jest taka sama. Przynajmniej w moim wypadku ;-) Na razie pragne drugiego.. ale marzy mi sie trójka dzieciaków i za kilkanascie/ kilkadziesiat lat pełny dom co roku na święta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Karo i tego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Hej dziewczyny. Ja wariuje juz od tego czekania na wizyte, naczytałam się bzdur i chodzę zesrresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje wam ze cala ciaza i tyle niedogodnosci jeszcze przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Myślę, że nie ma czego współczuć, jedynie gratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulowac owszem tez. Ale wspolczuje ze wszystkie nieprzyjemnosci jeszcze przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesć dziewczyny byłam zerknąć na wyniki zostały w przychodni dla lekarza do poniedziałku, pielegniarka kazala sie nie martwic bo wg niej sa ok, beta 201 - co zakrawa na 4-5 tydzien a progesteron 23,7 tez w tym przedziale wiec wyglada na to ze chyba jednak przesuneła mi sie ta owulacja mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
aha czyli wszystko idzie w dobrym kierunku elilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no sama nie wiem, troche niska ta beta ale widocznie mają w labo inne zakresy , bede po południu dzwonić do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
Hej dziewczyny. Elilu nie martw się będzie ok :) ja też czekam do poniedziałku do 22 na wizytę u lekrza i mam nadzieje że wszystko jest dobrze i serduszko wkońcu zobaczę jak bije :) ale nie mogę się już doczekać. Czy u was brzuszek też już jest widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elilu, to napewno przesunięta owulacja zrobiła i psikusa i będzie wszystko dobrze :) Aniasierpień no u mnie brzuszka to jeszcze nie widać wydaje mi się że to chyba trochę za wcześnie na brzuszek no chyba że jesteś bardzo szczupła to napewno wyskoczy Ci wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×