Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Aglo88
Hej moje objawy to jeszcze długo przed spodziewana @ suchość w ustach,cały czas chciało mi się pić,teraz tez szczególnie wieczorami. Oprócz tego dostałam dużo krostek na twarzy i zajadow które zawsze przechodziły mi po jednym dniu jeśli wzięłam witaminę b6,a wtedy nie,zresztą do teraz się z nimi mecze. Chyba brakuje mi witamin ale oprócz kwasu foliowego nic nie biorę wolę poczekać na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Witajcie dziewczyny. Nie wyrabiam z tym bólem - podbrzusze i plecy. Rano ok, a wczesnym popołudniem i teraz masakra. Mam 40-stkę - więc chyba najwięcej w tym towarzystwie,oby wszystko było ok.Mieszkam na wsi pod Warszawą i mam ochotę zadzwonić do męża,żeby kupił test i jutro spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris Ty powinnas dostac miesiaczke 20 tak? dobrze pamietam? Ja 19.. wiec mamy ta sama sytuacje, u mnie wszytskie objawy minely orpcz temperatury 37-37,1... tez sie zastanawialam nad testem ale wydaje mi sie ze to chyba za wczesnie... to jeszcze caly tydzien prawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wczesniej wspominalam ze robilam test 2 dni temu i niestety negatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ja już po wizycie. Widać pecherzyk ciazowy, następna wizyta za 3 tygodnie bo ciążą musi sie rozwinąć mam też zrobic kilka badań. Na razie jest ok. Gratuluję nowym ciężarnym i trzymam kciuki za nasze staraczki :) jak Wam mija dzień dziewczynki kochane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. Dziękuję Wam za gratulacje. To bardzo miłe choć jeszcze do mnie nic nie dociera:) Ja ostatnią @ miałam 12 listopada. Bóle podbrzusza zaczęły mi się tydzień po owulacji, miałam też wieczorami nudności i zgagę. Jakieś 5 dni przed spodziewaną @ zaczęły mnie boleć piersi, a właściwie sutki i bolą do tej pory. Pić mi się chce ogromnie. Póki co żadnych dodatkowych objawów, oby tak dalej:) Gratuluję ciężarnym i trzymam kciuki za te, które jeszcze czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze Wam samych dobrych chwil i cieszcie sie tym stanem :)) Duzo zdrówka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaax
no i tak jak myślałam.. przyszła wredna @ :/ :( ale trudno, może nastepnym razem się uda ;) gratulacje dla przyszłych mam i powodzenia wszystkim staraczkom :* oby się wam udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IceIce baby
Cześć, ja tez ostatnia @ mialam 14go listopada, wczoraj zrobiłam test i wyszedł (+). Bardzo sie ciesze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka super ze tak do tego podchodzisz :) Gartulacje IceIce baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja dokładnie rok temu zrobilam test i byly dwie kreski a u lekarza bylam 20 grudnia staralismy sie 8 lat a teraz mam slicznego synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IceIce baby GRATULACJE :) Malinkaax trzymam kciuki, żeby się udało w tym cyklu :) Wczorajsze popołudnie i wieczór spędziłam pod kocykiem na kanapie. Po pracy byłam u fryzjera bo już patrzeć na siebie nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IceIce baby
Mnie od wczoraj jakies przeziębienie łapie, wczoraj wzięłam sobie wolne, wygrzalam sie porządnie pod kocem, syropek z cebuli i herbatki z miodem i dzisiaj juz o wiele lepiej. Nie ma żartów, trzeba o siebie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Gratulacje Jagoda:) Kiedy miałaś ostatnią @? Nie spodziewałam się, że będę miała kontakt z kimś, kto będzie miał tak zbliżony termin do mojego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IceIce baby
Hej, witamy nowa mamę! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Kurcze ale nas już dużo :) witam wszystkie sierpnioweczki i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Dla tych które maja dosyć negatywnego klimatu na kafe i chciałyby przenieść sie z innymi sierpniowkami na sekretna grupę na fb, napisz na sierpniowki2015@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale nas już duuużo, ja piszę rzadziej bo nie mam nic do powiedzenia, ale czytam codziennie :) Jutro wizyta u lekarza, mam nadzieję że usłyszę bicie serca, albo dwóch :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
mamamalegobrzdaca -> a kiedy miałaś ostatnią @? Tak tylko ciekawi mnie Twój wynik hcg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zrobiłam listę zakupów na Święta i zamówiłam resztę prezentów na allegro. Nie chce mi się jutro iść do pracy. Odpoczęłabym z miłą chęcią jeszcze. Dzisiaj rano po raz pierwszy dopadły mnie mdłości. Delikatne na szczęście, ale jak minęły to zaczęła się zgaga i tak mnie trzyma do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mama malego brzdaca. Ostatnia mialam jakos 5 listopada. A czenu ciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc, moge do was dołączyć ? właśnie przed chwilą potwierdziłam ciąże drugim testem,:) wg @ termin na 11 sierpnia to moje 2 dziecko. widze ze was dużo może zrobimy sobie tabelke?- tzn np. nick- wiek- która ciążA I termin porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Hej! Mnie juz dopadły mdlości na maksa :( strasznie sie czuje, a na dodatek synus mój ma szkarlatynę. Od jutra idę na l4. Nie mam siły byc w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×