Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość eszkaa234
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć ? Termin mam na 8 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
eszka zapraszamy i gratulacje:) Mama małego brzdąca-> tak tylko pytałam, z czystej ciekawości, bo nie zdążyłam się jeszcze zorientować jaki powinien być przyrost bety. Ja zrobiłam badanie raz w 28 dc a mam je 25 dniowe i beta wynosiła 55,5. Wiem, że to bardzo wcześnie, więc się raczej nie martwię wynikiem ale chciałam tylko porównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
No bo zasiałaś we mnie ziarno niepewności ☺ a jest jakaś sierpniowa mama ze stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Hej ja jestem z Warszawy :) Ja się czuj***ardzo dobrze więc do pracy normalnie śmigam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe sierpnióweczki:) Dziewczyny kiedy powiedzieć w pracy o ciąży? Tak pytam bo u mnie dopiero 5tc się zaczyna i nie wiem czy to nie za szybko a dzisiaj się dowiedziałam, że po świętach mam jeździć do innego oddziału (w innym mieście) na zastępstwo. Wcale nie mam ochoty na żadne wyjazdy. Jest mi niedobrze i ciągle chce mi się spać a gdzie tu jeszcze dojazdy 50km w jedną stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Też sie nad tym zastanawiam kiedy piwiedziec. U mnie też 5 tydzien na szczęście czuje sie dobrze więc nic po mnie nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Ja zamierzam powiedzieć nie wcześniej niż w połowie stycznia, wole upewnić się ze wszystko ok na początku. Myślę że 5 tydzień to za wcześnie poczekaj chociaż do pierwszego usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje, że to za wcześnie. Pierwszą wizytę mam 30.12 a wtedy mam już jeździć na zastępstwo i nie zdążę wrócić na czas, żeby iść do lekarza. W pierwszej ciąży powiedziałam w 4 m-cu. Sama nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w szkole tez raczej cały dzień na nogach ale na razie czuje się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Zapomniałam się podpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
No szkoda między innymi ze względów finansowych,nie mogłaś na l4 iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Ja zaraz kończę 5 tydzień, w ten piątek mam wizytę u lekarza. Wydaje mi się, że to trochę za wcześnie ale sam polecił mi właśnie teraz przyjść twierdząc, że powinno już być tętno...Oby:) W pracy się do niczego nie przyznaję, najwcześniej powiem w lutym. Praca siedząca 8godz, więc na razie nie ma problemu. Jedynie pracuję w biurze przy hali produkcyjnej, gdzie są czynniki szkodliwe (hałas i mgła olejowa) ale o to wszystko wypytam gina. Również nie mam żadnych dokuczliwych objawów ale biorę pod uwagę to, że dopiero mogą nadejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Cóż ja też biorę pod uwagę ze nie będzie kolorowo non stop :) Ale w pierwszej ciąży miałam cięższa prace i dawałam radę,nie chce mówić za wcześnie bo to nic nie zmieni a z wczesna ciąża nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny, ja tez mam byc wykoptowana od nowego roku na inne stanowisko pracy no i tez sie zastanawiam czy od razu powiedziec o ciazy czy jeszcze poczekac , w 1 ciazy mialam spore problemy czesto lezalam w szpitalu i chcialabym byc fer wobec pracodawcy zeby z jednej strony zaczał szukac kogos na moje miejsce ale z drugiej strony jak bedzie wszystko wporzadku to chcialabym pracowac najdluzej jak sie da no i nie wiem sama co robic . dzis mam wizyte z terminu ostatniej @ wychodzi ze konczy sie 6 tydzien , myslicie ze bedzie juz cos widac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin okesu to nie jest 6 tydzien tylko max 4 poczatek piątego, naucz się liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościu a ty sobie poczytaj miernoto ze wiek ciązy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
witam nowe cieżarne. elilu a kiedy miałaś ostatni okres :) gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ewell 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś A ty naucz się czytać. Elilu co prawda pogubiła przecinki ale napisała wyraźnie: "z terminu ostatniej @ wychodzi ze konczy sie 6 tydzien " Nie ma tu ani słowa o tym, że właśnie dziś ma termin okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
oo to wychodzi termin początek sierpnia? :) jak się czujesz ? ja ostatnia miałam 11 listopada, byłam już u lekarza następną wizytę mam 7 stycznia.. ale się będzie dłużyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
ewell jeden dzień różnicy mamy, bo ja miałam 12 listopada :) A jak wyglądała Twoja pierwsza wizyta i kiedy ona była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
no z obliczeń mi wychodzi termin na 11 sierpnia, marzy mi sie juz dziś na wizycie zobaczyc serduszko :) czuje sie tak sobie ,mdli mnie od tygodnia tak do południa a dzis to juz nawet porannej kawy nie dopiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Dziewczyny mam pytanie :) ostatnia @ miałam 16 listopada. Kochaliśmy się z mężem w dni plodne. Okres spóźnia mi się trzeci dzień. Zrobiłam test, druga kreska lekko różowa ale widoczna. Czy któraś z was też tak miała a następny zrobiony test był już z gruba czerwona kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
tak gościu ja tak miałam z sobote zrobiłam test i kreska była ledwie widoczna a w poniedziałek juz wyrazna i gruba, gratuluje ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Wiem ze to troche głupie bo nie mam zadnych objawów. A wychodzi ze to 6 tydzień. Jestem jakaś przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×