Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gośćterka
Może nie jest "widoczny" ale myślę, że troszeczkę powiększony w tym miejscu. Mi się wydaje, że po prostu wszystko się wewnątrz rozciąga i tyle. Taki napuchnięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniasierpien
o właśnie napuchnięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero zescie sie dowiedziały o ciazy i juz widzicie brzuchy ..hahahh:) a jutro juz bedziecie czuły ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj tego forum, nie potrzebujemy tu głupich komentarzy i wyśmiewania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
kurcze dzwonie do gina od godziny ale nie odbiera, nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelizarda matko jak doprowadziłaś do takiej nadwagi , rozumiem 10 kg ale 40 ?? !!! jak można sie doprowadzic do takiego stanu . nie zebym to pisała złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny znalazłam w necie dokładnie takie zakresy były na moich wynikach . przy becie 201 to wychodzi chyba przełom 4-5 tygodnia co nie ?? bo 5 zaczyna sie od 215 3 6 - 71 4 10 - 750 5 217 - 7138 6 158 - 31795 7 3697 - 163563 8 32065 - 149571 9 63803 - 151410 10 46509 - 186977 12 27832 - 210612 14 13950 - 62530 15 12039 - 70971 16 9040 - 56451 17 8175 - 55868 18 8099 - 58176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
tak Twoja beta to 4-5 tydzien, wiec rzeczywiscie na razie nic nie bedzie widać :) bądz dobrej mysli i może powtórz znowu za kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
tak zrobie gin nie odbiera telefonu , a niech sie pocałuje w d...pe, pójde zrobić jutro prywatnie dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałegobrzdąca
Aniasierpień ja tez mam wizyte 22.12. Przestały mnie boleć piersi i brzuch. Innych dolegliwości brak. Coś mam złe przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Według ostatniej @ i USG 5tc. Póki co wszystko w porządku. Lekarz namawiał mnie już na zwolnienie z uwagi na moje wcześniejsze przejścia- przedwczesny poród i konizacja szyjki. Kolejna wizyta 22.01. Mam przyjść z M. Jutro powiem w pracy o ciąży bo za miesiąc pójdę na L4. Cieszę się, że wszystko ok. Uspokoiłam się po tej wizycie. Uffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Kataarynkaa i było coś widać na usg? Jestem ciekawa, bo jutro mam wizytę a biorąc pod uwagę ostatnią @ byłby to początek 6 tygodnia. Trzymajcie jutro za mnie kciuki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
czesc dziewczyny, a ja plamie , nie jest tego narazie duzo ale jednak , gin kazal narazie czekac , łudze sie ze jak z bety wychodzi 4 tydzien to moze sie dopiero implantuje i stad to plamienie , zmówcie zdrowaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Wczoraj bolał mnie brzuch i było delikatne plamienie. Jutro mam wizytę. Cholernie się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
mnie brzuch nie boli ale wstałam rano poszlam do toalety i były smużki krwi na papierze , zadzwonilam do gina kazal wziac 2 tabletki duphastonu naraz i czekac, powiedzial ze beta troche za niska ale progesteron wysoki ze moze bedzie ok ale nic wiecej nie powie narazie , czekac i dzwonic w razie pogorszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny a zdarzyło sie którejś mieć orgazm senny?? tzn taki mimowolny podczas snu, mi sie czasem zdarza i własnie dzisiaj był i moze to tez spowodowalo plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze moje plamienie to brązowy śluz bez krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gin zadzwonil do mnie zebym przyszła na oddział bo ma dyżur na szybkie usg , nic dalej nic nie widzi ale plamienie tez narazie ustało, no wiec czekamy dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
elilu trzymam mocno kciuki za Ciebie bardzo Ci kibicuję, oby wszystko było dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NICK.......WIEK.......REGION.......CIĄŻA......TERMIN PORODU malinowa mama.....30.... mazowieckie......3......02.08.2015 Ewelizarda2015...26...podkarpackie...1...04.08.2015 Eszka234....24...małopolskie......2...08.08.2015 Aglo88...26...........mazowieckie...2.......10.08.2015 elilu.........28..........podkarpacie.......2.........11. 08.2015 Angie87........27..........małopolskie ......1.......11.08.2015 ewell.........31.............dolnosląskie....2........15 .08.2015 terka........24...........dolnośląskie......1.......16. 08.2015 Modliszka22.....31.....lubelskie.....2...........20.08.20 15 Kataarynkaa...33...kujawsko-pomorskie...2...21.08.2014 Aniasierpien.......31......dolnośląskie....1......sierp ień.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc a ja dalej śpiąca echhhhh. elilu bedzie dobrze i mamamałegobrzdąca też się nie martw na zapas. 22.12 się dowiemy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościu znajdź sobie jakiś nick bedzie łatwiej z toba rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny jak to jest, czy wy czujecie tak wewnetrznie ze jestescie w ciązy?? ja dopóki nie poszłam na pierwsze usg to we wszystkim widzialam ciazowe objawy i czulam sie jakos inaczej, teraz jak wiem ze tam jeszcze nic nie ma mimo iz teoretycznie ciąża jest to jakos tak całkiem mi wszystko mineło , nawet mdłości juz mnie nie trzymają do południa tylko chwilke z rana . ciezko tak czekac na najgorsze bo wszystko na to wskazuje. sory dziewczyny ze sie tak zale cały czas ale nie mam z kim pogadac bo o ciazy wie tylko maż , rodzinie sie chcialam pochwalic w swieta a tu narazie nie ma sie czym chwalic choc jak sie sytuacja nie wyjasni do swiat to bede musiala cos powiedziec jak odmówie np drinka . mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka22
hej, bylam wczoraj na usg, widzialam zarodek, to 5 tydzien i nie widac jeszcze akcji serca. Ale boje sie, bo tuz przed ciaza mialam zapalenie pluc i bralam silny antybiotyk dozylnie. Nie mam zadnych objaeow, w ogole nie czuje tej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczi89
Ok mam nick. Ja się boję bo od wczoraj mam takie bóle jak przed @ plamienie (brązowy sluz) był tylko wczoraj wieczorem. Jutro rano mam wizytę. Wg @ to końcówka 4 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa mama
Ja rowniez miałam plamienie 4/5 tc byłam pewna ze juz koniec ciazy ale wiecej sie nie powtorzyły a poltora tygodnia pozniej serduszko bilo :) wyczytałam ze czasami plamienia zdarzają się w chwili takiego ostatecznego przytwierdzenia zarodka do scianki macicy. Ja tez panikuje ide dzis na usg tak na własna reke prywatnie bo chcemy rodzicom powiedziec w święta a bez potwierdzrnia na usg że jest ok boje się :( niby mam objawy śpiąca jestem, mdli mnie całymi dniami, piersi duże żylaste, zapachy chemiczne mniw draznia az zoladek mi wykreca no al i tak sie boje. Po poprzedniej ciazy w ktorej tez miałam duzo objawow a i tak źle sie skonczyło. Ja dzis koncze 8tc :) a i pamietam ze kilka dziewczyn pisalo ze sa z Warszawy to moge polecic ten gabinet do ktorego ide jest to tylko usg bez zapisow lekarz przyjmuje codzien tylko roznych godzinach przychodzisz i albo od razu wchodzisz albo czekasz jak jest pacjentka. 90 zł kosztuje co jak na usg ciazy jest bardzo tanio. I facet mega dokladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczi89
Mam nadzieje ze u mnie też wszystko będzie ok. Ale to pierwsza ciaza. Wszystko jest nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
malinowa mamo tylko ze u mnie wg @ to juz jest 7 tydzien :/ a z bety wychodzi 4 , a na usg pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×