Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gość
A jakie badanie moczu ogólne czy na hcg? A czemu badanie moczu a nie badanie krwi na beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta prawdziwa przyszła mamo od poczatku cos sciemniasz- 8 dni po stosunku pozytywny wynik hahahah dobry żart do 7 dni PO OWULACJI to sie dopiero zarodek zagnieżdza w macicy , ściemniasz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta prawdziwa przyszła mamo a lekarz nie zrobił Ci usg? I nie zamartwiaj się, test czasem może wyjść fałszywie negatywnie. Powtórz jutro rano. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta prawprawdziwa przyszła Mama
Tak jak pisałam nie mieszkam w Polsce i tu nie wykonuje się badania krwi na betę tylko badanie moczu. Też nie jestem pewna tego badania, ale czytałam że wynik jest tak samo wiarygodnwiarygodny jak przy badaniu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie nie jest to samo, bo mocz może być rozwodniony i ilość hcg jest mniejsza niż we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta prawdziwa przyszła Mama
Do Goscia z 12.08... Wiele źródeł podaje iż możliwe jest wykazanie ciąży w tak krotkim terminie. Ponadto iimplantacjazarodka może nastąpić od ok. 4 dnia. Ja stosowałam testy ultra wczesne ktore wykazują ciążę, a ich wynik 8 dni od zaplodnienia jest wiarygodny w 56%( oczywiście ten pozytywny, nneganegatywnymoze być fałszywie ujemny). To były moje śliczne 2 kreseczki. http://s10.ifotos.pl/img/IMG201411_whersws.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewalizarda, w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dni od zapłodnie nia owszem moze test wyjsc ale ty pisalas ze robilas 8 dni po stosunku a to zasadnicza róznica nawet jesli bylas w szczytowymmomencie owulacji to plemnikowi zanim dotrze do jajeczka zajmuje nawet do 24 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta prawdziwa przyszła Mama
Ewelizarda2015, gratuluję odwagi. Ja się chyba póki co noe zdobędę na rozmowę z szefowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta prawdziwa przyszła mamo nie miałam wyjścia. Musiałam zawalczyc o lepsze warunki pracy :-) nie było mi łatwo. Wierz mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta prawdziwa przyszła Mama
Raczej trudno jest poddać w wątpliwość pozytywny wynik 6 testów. Może się zdążyć również że ciąża jest starsza, pisałam o tym we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta prawdziwa przyszła Mama
Bolal mnie dziś sstrasznie brzuch. Pojechałam więc do najblizszenajblizszego szpitala gdzie stwierdzono ze ciąży już nie ma. Zrobili badanie moczu, zalecili paracetamol i powiedzieli że w ciągu kilku dni wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ta prawdziwa przyszła mamo przykro mi :( przytulam mocno. Ja jeszcze nie mam okresu ale robiłam test wczoraj jest negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
miała dostać wczoraj nic nie ma na razie, zrobiłam test jest negatywny.. poczekam do soboty i zrobię test jeszcze raz jak okresu nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta prawdziwa przyszła Mama
Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia. Ewelizardo2015 życzę Tobie zdrówka i szczęśliwego rozwiązania :-) Ewell Tobie oczywiście II kreseczek :-) We mnie jeszcze taka cicha nadzieja tkwi póki okresu nie mam. W szpitalu mam wrażenie że robili zwykły test paskowy, bo wynik powiedzieli zaledwie 5 min od pobrania próbki. Dziś musoalam dostarczyć poranna próbkę momoczu. Wyniki będą w poniedziałek. Jak wynik będzie negatywny zacznal się wycieczki po lekarzach, żeby wyjaśnić co się stało. Dziwne jest ze temperatura utrzymuje się dalej na wysokim poziomie ok. 37.4 , ciągle mam mlecznobialy sluz i brak okresu. Zobaczymy co wyjdzie. I obiecuję sobie.... Już nigdy nie kupię testu :-) Trzymajcie się dziewczyny cieplutko i dbajcie o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Hej, ja równiez przyłączam się do rodzących w sierpniu. Test zrobiłam 2 grudnia i wyszedł pozytywny. Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Prawdziwa mamo a krwawisz czy nie ? Mialas robione jakieś usg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta prawdziwa przyszła Mama
Krwawienia do tej pory nie ma. Też miałam nadzieję że zrobią mi usg, wydaje się to przecież rutyna, ale nie tutaj. Spędziłam 3 godz na izbie przyjęć tylko po to by zrobili mi test i to prawdopodobnie paskowy. Po za tym nie badał mnie żaden poloznik a jakiś stażysta ( był to szpital uuniwersytecki) oj, ile ja bym teraz dała by się znaleźć w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Kurcze w polsce wiedzialabys na czym stoisz. Nie pozostaje nic innego jak czekać. Olu gratulacje :) ewelizarda jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Dziś 27 dc okresu brak. Pobolewa mnie podbrzusze. Kurcze stresuje sie troszke już podjade dziś do apteki po test. Już jeden robilam w środę rano i był negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widzicie, chcecie wyprzedzać Pana Boga. Pierwsze tygodnie ciąży to jest loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Nie :( mam cykora, wiem ze to głupie ale po prostu mam stracha po ostatnich przejściach. A okresu brak i bolą mnie piersi od dwóch dni. Jutro już na pewno kupię ten test bo mąż sie na mnie denerwuje. Czuje w sercu ze będą dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×