Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość gość0607
Ja dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki na teście a właściwie testach bo zrobiłam dwa :) Udało się w pierwszym cyklu starań. Jestem już mamą czterolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćClaudiaaa45
hej dziewczyny :) dołączam do Was. O ciąży wiem już od jakiegoś tygodnia i pomimo tego, że marzyłam o dziecku nie potrafię się cieszyć. Przechodzę chyba jakieś załamanie nerwowe. W dodatku mieszkam w UK i teraz bardzo chciałabym zjechać na stałe do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Gratulacje gość0607 :) i witamy serdecznie. Claudia gratulacje również witam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja gość0607. Jestem w szoku, że tak szybko zaszłam w ciążę, ale też pełna obaw czy wszystko będzie ok. Mój syn urodził się w 33tc, mam ogromne problemy z kręgosłupem a w 2012 miałam konizację szyjki. Lekarz mówi, że nie widzi problemu, ale ja się boję. Jutro muszę zadzwonić i umówić się na wizytę. Póki co to siedzę i płaczę. Ze szczęścia rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Katarynka będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli. .mieć pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Gratuluje wszystkim, ktrórym się udało. Mnie również udało się za pierwszym razem, a mam już czteroletniego synka. Na pierwszą wizytę umówiłam się dopiero na 18 grudnia, ale nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elliska
Hej Dziewczyny! Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom. Ja robiłam test 1 grudnia popołudniu i 2 grudnia rano i wyszedł pozytywny :) To moja druga ciąża. Mam już synka 16 miesięcznego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Boże dziewczyny sa dwie kreski! Nie wierze, aż rece mi sie trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelizarda2015
Ewell gratulacje :) Nawet nie wiesz jak się cieszę, tak bardzo Ci kibicowałam. Ucieszyłam się jakby to było moje :) GRATULUJĘ :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Dziękuję!! Naprawdę przeczuwalam od paru dni ale wolalam sie nie nastawiac na ciążę. Jutro dzwonię do lekarza moze jeszcze uda sie umówić przed świętami. A ty ewelizardo jak sie czujesz?? Wszystko dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarynkaa
Ewell gratulacje :):):) Ja dzisiaj dzwoniłam do lekarza, ale dopiero jutro będę wiedziała kiedy mam wizytę. Mój ginekolog niestety zmarł kilka tygodni temu i muszę teraz znaleźć innego prowadzącego ciążę. Okropnie się dzisiaj czuję. Brzuch wzdęty jak balon. W pracy musiałam siedzieć z odpiętym guzikiem przy spodniach. Dzisiaj powiedzieliśmy rodzinie o dzidziusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Hej dziewczyny. Chciałabym do Was dołączyć. Wczoraj test pokazał mi 2 kreski przed upływem 5min, dzisiaj przy dwóch kolejnych na dwie krechy czekałam niestety trochę dłużej... Mam jednak nadzieję, że się nie zawiodę, okres spóźnia się 2 dni, piersi bolą, podbrzusze też. Z rana robię betę, więc wszystko będzie jasne. Byłby to pierwszy trafiony cykl :) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się dobrze, powiedziałabym, że normalnie :) Nie mogę się już doczekać następnej wizyty u gina :) A i powiedziałam całej rodzinie, chociaż wiem że nie powinnam, ale już nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataarynkaa
Wizytę mam 19.12. Może trochę za wcześnie, ale potem lekarz ma urlop i na wizytę mogłabym się umówić po nowym roku. Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ja idę w piątek do gina. Miałam do wyboru teraz albo po nowym roku idę więc w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dlatego też idę wcześniej. Nie chcę czekać tak długo na wizytę. Jak się czujecie? Ja ogólnie dobrze, że śpiąca jestem ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Ja o dziwo czuje sie rewelacyjnie. Jedynie piersi mnie bolą i brzuch odstaje niby 5 tydzien a nie dopinam sie w żadne spodnie i muszę nosić luzny sweter bo jestem szczupła i już brzuch lekko wystaje. Zero mdłości tylko mam większy apetyt i zaczynam podjadac wieczorami. Samopoczucie ok nie jestem zmęczona. Mam okropne wzdecia i co chwilę chodzę siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a miałyśmy brązowe plamienie w terminie spodziewanej @ lub później? Ja jestem jeden dzień po terminie i właśnie mam plamienie. Nie wiem czy to normalne- w pierwszej ciąży tego nie miałam. A może to ze zmęczenia bo dzisiaj miałam długi i ciężki dzień w pracy. Mam nadzieję, że to nie oznacza czegoś złego :/ Poszłam dzisiaj na beta hcg rano. Wynik dodatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kataarynka jaki miałaś wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy plamieniu to lekarze luteine dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
haloo dziewczyny jest tu ktoś?? co taka cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
trzymam kciuki xx2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała ;) Co prawda mam już córeczkę ma 32 miesiące ale chciałabym już drugą dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx2012xx2015 trzymam kciuki i czekam na info:) Ja jestem do niczego. Chodzę śpiąca i mam zgagę. Wizyta przełożona na 30.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
hej dziewczyny, moge sie do was przylaczyc? Tez bardzo mocno czekam na dwie kreseczki... Moze uda sie za pierwszym podejsciem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mam pytanko kiedy miałyście ostatnią miesiączkę? Pozdrawiam i zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
19 listopad, a dlaczego pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×