Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość ewell
ja 11 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Ale Wam dziewczyny zadzroszcze ze juz zobaczylyscie te dwie wymarzone kreseczki :) Ja okres ma dopiero za tydzien dostac :/ Wiec czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćterka
Doczekałam się wyników, oficjalnie dołączam do Was dziewczyny:) Wizyta za tydzień, bardzo jestem ciekawa czy będzie coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Gratuluje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Dziewczyny a moze powiecie co myslicie na temat mojej sytuacji... :D Pisalam juz tu o tym na forum ale nie wiem czy ktoras czytała a każda opinia jest dla mnie wazna :) Dopiero za tydzien mam dostać miesiaczke, a od soboty przez 4 dni mialam duze zawroty glowy, dziwne uczucie w gardle i zgaga która z dnia na dzien byla coraz wieksza. Wczoraj środa, dzis czwartek- te objawy ustały ale za to 3 dzien (czyli od wtorku) mam temperature rowna 37 st. lekko zoltawy sluz.. i doszlo takie uczucie klucia w pochwie.. Cały czas tlumacze sobie ze na objawy ciazowe to za wczesnie... ale mimo wszystko jest iskierka nadziei... P.S fajnie ze mozna sie tu wygadac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Mnie kilka dni po zaplodnieniu dopadł ból gardła, suche sluzowki oka gardła i nosa, mega wrażliwe dziasla no i potem grypa. Przeczuwalam ze to ciąża. Dwie kreski zobaczyłam jak zrobiłam test o kilka dni spoznial mi sie okres. Obserwuj swoje ciało. Bo zwykle już kilka dni po zaplodnieniu moze dawać pierwsze oznaki ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Gośćterka gratulacje :) ja mam wizytę u lekarza jutro. Zobaczymy co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Dzieki ewell, obserwuje caly czas.. dlatego te objkawy zaczely mnie dziwic poniewaz wydaje mi sie ze dosc dobrze znam swoje cialo. Najbardziej do myslenia dalo mi to 37 st. poniewaz nawet gdy dopadal mnie wirus za kazdym razem czulam ze moge miec goraczke czy stan podgoraczkowy (takie typowe uczucie) a teraz nie czuje tej temperatury w ogole! po prostu jest... Gdy napisalas o suchej sluzowce to skojarzylam ze od kilku dni szczegolnie wieczorami mam sucho w buzi i ciagle pije wode bo inaczej sie nie da.. Teraz tez czuje ze juz musze sie napic wody bo juz smak w buzi nie ten ;/ takie wysuszenie wlasnie... achh mam nadzieje ze pisze zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Wiem o co chodzi bo miałam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnią @ miałam 14 listopada. Owulacja była 26.11. Cykle mam nieregularne od 25 do 28 dni. Kilka dni po owulacji zaczęło mnie boleć podbrzusze jak na @, pojawiło się dużo białego śluzu i bolały mnie piersi. Dzisiaj brzuch już mnie nie boli (czasami tylko jak za długo siedzę) a do pozostałych objawów doszła zgaga, okropna senność i całkowity brak apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Też z apetytem ostatnio różnie u mnie.. nawet troszke z wagi spadłam.. ale naprawde nie duzo. Dziwna sprawa z kawą :) Bardzo lubie kawe a teraz nawet pol kubka nie umiem wypic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana wzbudzasz we mnie nadzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo90
Karo90 wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Pytałam o termin okresu, bo ja miałam 24,11 i mam dostać za tydzień w sobotę i zastanawiam się, czy jest ktoś w podobnym terminie kto już zatestował. Myślę, że jeszcze dużo za wcześnie, ale zapytać nie zawadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ja mialam miesiaczke 19 listopada, teraz wypada 18 grudnia (cykle 29 dni) i tak testowalam wczoraj bo nie wytrzymalam, ale niestety negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
A ja oprócz bólu piersi i wystajacego brzucha nie mam zadnych objawów. Zero. Trochę mnie martwi. W poprzedniej ciąży miałam mega mdłości wymioty nie mogłam patrzeć na kawę. Teraz nic. Podobno każda ciążą inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris LJ4
Karo może jeszcze za wcześnie. Nie martw się,zaczekaj jeszcze chwilę,może jednak pojawi się druga . Ja powinnam dostać 20-go i trochę mnie martwi ból brzucha i mdłości praktycznie cały dzień. To byłaby moja kolejna ciąża,tylko po raz pierwszy działamy kilka miesięcy bez zabezpieczeń i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewell ciesz sie :) Nudnosci wymioty zgaga sa bardzo meczace :) Im łagodniej zniesiesz ciaze tym lepiej :) Doris to jestesmy w bardzo podobnej sytuacji jesli chodzi o daty :) Nie poddawaj sie, mowia ze nasza psychika duzo daje ale rozumiem ze o tym nie da sie nie myslec :( sama cos o tym wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu (04.12) cały dzień miałam mdłości. Nawet zła byłam bo miałam akurat wolny dzień i chciałam posprzątać a nudności zatrzymały mnie na cały dzień w łóżku. Trzy dni później w niedzielę test pokazał dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
hej ja tez dołączam miałam okres 3.11 ostatnio to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i sie udało :) dwie blade kreseczki zobaczylam dwa dni przed spodziewanym okresem, ale w dalszym ciągu objawów brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaax
Cześć dziewczyny ;) ja ostatni @ miałam 12 listopada, cykle mam zazwyczaj 30-32 dniowe, od tygodnia bolą mnie piersi i też tydzień temu męczyła mnie zgaga przez 3 dni.. Jakieś 5 dni temu zaczął boleć mnie brzuch i codziennie myślałam, ze zaraz @ przyjdzie, ale do tej pory cisza z tym, że wczoraj nie bolał mnie wcale i jest tak jakby nic nie zapowiadało @. kochalam się z moim O. jakoś w okolicach owulki, bo po 2 dniach miałam charakterystyczny ból jajnika (zawsze tak mam stąd wiem ze to owulacja). no i od owulki mam dużo śluzu do tej pory, czasem mam wrażenie, że to @ tyle go leci. więc jak myślicie mogę być w ciąży? chciałabym bardzo, mimo, że nie staramy się systematycznie, bo czasem nie mamy z O. po prostu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglo88
Ja jestem z Warszawy,wizytę mam za ponad tydzień mam nadzieje ze będzie juz coś widać na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka powiem Ci ze ja mialam identyczna sytacje jak opisalas przy pierwszej ciazy :) Caly czas pobolewał mnie brzuch i byłam pewna ze to na okres, wrecz dalabym sobie reke obciac (chodzilabym teraz bez reki :P) i caly czas ten sluz.. pamietam ze nawet tampona wsadzilam, jak szlam do pracy zeby mnie w razie czego nie zalalo :D Jak sie pozniej okazalo bylam w ciazy, byl to pierwszy cykl kiedy odpuscilismy i sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaax
Karo bardzo bym chciała żeby to jednak była ciąża, ale teraz mnie brzuch boli jak na @ i znając moje szczęście, jak pojde do toalety to się zacznie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym badz razie trzymam mocno za Ciebie kciuki :) I daj znac od razu! Też ciagle mysle o tym co bedzie u mnie.. temperatura dalej 37 st... a ja dzisiaj chodze i rycze od rana po kątach ze pewnie i tak sie nie uda i dostane okres.. wiem walnięta jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joka_11
Hej. Ja ostatni okres dostałam 3.11. Test pozytywnie wyszedł dopiero nastepnego dnia po spodziewanym dniu miesiączki. Ale już czulam, że jestem w ciąży. Mniejwiecej tydzień po przypuszczalnym dniu zapolodnienia miałam objawy grypo podobne oraz od tamtego czasu jestem strasznie senna. Poza tym kilka dni przed spodziewanym okresem zaczeły bolec mnie piersi, bola do teraz. A od jakis trzech dni mam mdłości i gorsze samopoczucie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×