Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
to chyba nie modelka pisała , bo ona zostawia w swoich zapisach niebieskie kwiatki a tam ich nie ma . moim zdaniem orędzia przekazywane przez "żywego płomienia" są prawdziwe , jednak skierowane są do osób zakonnych , kapłanów i biskupów . Mnie w życiu irytują osoby pierworodne , które są bardziej zdolne , mają wielopoziomową pamięć , rozbudowane myślenie abstrakcyjne , potrafią zajmować się jednocześnie kilkoma zajęciami na raz . Jednak wobec osób innych , w życiu zawodowym i osobistym otaczają się 'murem obojętności ' , brak im serca wobec słabszych i ubogich .W pracy zawodowej gonią za kasą i lubią protekcje . Wiele rzeczy , które czynią zawodowo trzeba poprawiać . Owszem są tu też wyjątki , 1/4 z nich to są prawdziwi samarytanie z którymi warto trzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położna z obozu w Oświęcimiu nie jest jeszcze na Ołtarzach a tyle istnień uratowała w tak ekstremalnie złych warunkach. i tak odważna i religijna. ale nie miała szczęścia być osobą duchowną temu brzuchate biskupki Jej wg mnie Świętej nie zgłosiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są osoby świeckie , które doczekały się kanonizacji ale najwięcej z pierwszych wieków chrześcijaństwa . Np. św Pelagia , św Sofia , św Joanna D'Arc , św. Paraksewa , ... . Ale trzeba przyznać , że wiele zakonów obniżyło swe loty i zeszło na manowce właśnie z powodu nadmiernie rozbudowanych kuchni , które to kuchnie prowadziły kobiety uniemożliwiając tym zakonnikom jakikolwiek post . Ja kiedyś przez przypadek niechcąco pobłądziłem w wielkim budynku zakonnym i trafiłem do ich kuchni w porze śniadaniowej . To co tam zobaczyłem : wystawność , splendor i pryzmy wyszukanych dań zadziwił mnie . Przy takim przepychu jedzenia można rzeczywiście zapomnieć o najważniejszych sprawach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem dziś w kościele w święto Zwiastowania Najświętszej Marii i po raz pierwszy płakałem przed najświętszym sakramentem . A to z powodu pewnego zakonnika z XI wieku z Fontane - Dijon , gdzie ten zakonnik założył klasztor z Clairwaux w 1115 r. oraz 63 zakony filiajne w różnych miastach . Był on doradców 5 papieży i na synodzie w Troyes uznał i zreformował słynne zakony . Ten św. Bernard z Clairwaux gdy klękał przed sakramentem mówił takie słowa adoracji : Witaj święta głowo okrwawiona , cierniem w około otoczona , rózgą krwawo osieczona ... dalej już nie mogę pisać gdyż tam jest za dużo cierpienia . Serce moje doznało dziwnej boleści i łzy same popłynęły gdy w kościele przypomniałem te słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Witaj Rozmowo Bardzo budują mnie Twoje wpisy cieszę się bardzo że podzieliłaś się znòw tym co przeżywasz choć widzę że e wielkim skròcie ;) Co do tej agresji hmm Trudno powiedzieć kto wytoczył tą agresję jak ktoś wyżej napisał. Ja wiem jedno: zbytnie angażowanie się w orędzia nie przynoszą mi spokoju ani nadzieji a bez tego mam murowaną depresję. Nie musimy w nie wierzyć by się zbawić. Musimy wierzyć za to w J.ez.usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek się martwi że przyjaciele o nim nie pamiętają. Jezus o nas zawsze pamięta. A my? Czy my o Nim pamiętamy czy traktujemy Go przedmiotowo? Często zadaję sobie to pytanie kiedy czuję się samotna i opuszczona. I nie wiem dlaczego często tak się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy miodlić się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co to znaczy miodlić się ? x Zobacz w linku ;) M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic sensownego w twym linku nie ma , miła m ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelka to Anna. Zgadza sie Anno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno ujawniać danych osobowych , tutaj to zabronione ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Pomyłki w kojarzeniu osòb są częste. Modelka się już dawno nie logowała i każdy może się pod nią podszyć ale ja się nie bawię w takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj panuję dosyć senna atmosfera jakby jakiegoś zapomnienia , dlatego ja teraz piszę na forum " Interia forum religia " . Mimo , że tam jest wiele emocji i często za niewielkie różnice w poglądach wiary , jeden drugiego chcę "utopić w łyżce wody", to mimo wszystko fajnie jest tam pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez uwazam ze zbytnie angażowanie sie w to wszystko moze do depresji doprowadzic. Kochac Jezusa i nie robic zlych rzeczy to wystarczy. Anialon to nie modelka jednak, cos mi sie pomylilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że autorka tematu milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus przekazal Faustynie Kowalskiej ze kto odmowi nnoowweenne 9dni koronke do milosierdzia bozego zaczynajac w Wielki piatek dostanie o co prosi. A wiec do spowiedzi i do modlitwy moji drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto jest autorka? x Można przeczytać na pierwszej stronie :) pozdrawiam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie modlitwy są na novennę potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nic, co cię w życiu spotyka, nie zostanie zmarnowane - również twoje cierpienie." x (cytat z książki "Jesus jest blisko") 🌻 gość dziś "jakie modlitwy są na novennę potrzebne ?" x Od dzisiaj przez 9 dni Koronka do B/ożego Mi/łosierdzia. O niej właśnie pisze Anialon z 2017.04.12 W linku jest instrukcja. Radio Maryja możesz włączyć o godz. 15 i codziennie tam ludzie się nią m/odlą i możesz z nimi też się m/odlić by się jej nauczyć. Mnie to na początku, kiedy się jej uczyłam bardzo to pomagało. Pozdrawiam :) M-bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×