Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

dobra wiadomość jest taka, że ..............znów spadł śnieg :-D a tak serio to uśmiechamy się bo mamy piąteczek !!! Trefelka - jestem myślami z Tobą pozdrawiam całą fantastyczną ekipę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak tu ludzkiej solidarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje ze nikt obcy z gościa nie pisze tylko ktoś ze stałych bywalcow sie nie luguje i tutaj miesza. Komu nie samotnemu chciało by się czytać sprawy samotnych bardzo wątpię. Dziwni jesteście ludzie. I do tego jak niby pomarańcza atakuje to cisza nikt nie interweniuje a czytacie wpisy. Taka nieszczerosc tutaj panuj***ardzo smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe40
Pozdrawiam wszystkich miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry:) Jak miło, że dzisiaj piątek:-) Dudzia u mnie piękne słońce, ale bardzo mroźne powietrze i śniegu brak. Szkoda, że nie mamy śniegu bo u nas są teraz ferie i śnieg by się przydał dzieciom:-) A tych gości pomarańczowych, to trzeba olać! Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajcie się prowokować, ignorujcie na całego a zalogowani zgłaszać wpisy pomarańczy do usunięcia non stop ona nie tylko na tym topiku gracuje to taki typ z gimnazjum pozdro miłego wieczorku aja mam weekend już :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia nie zasłużyła sobie na takie traktowanie i ataki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.44 zgodnie z twoja teoria, ty tez tubylcem jestes. A ja nie i mi nie wmawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej hej hej :-) kawa i baba drożdżowa (domowa) wjechały na stół - zapraszam :-) w planie kościół, łyżwy, basen i lenistwo :-) dowaliło nowego śniegu, ale słoneczka dziś brak wczoraj choinkę wreszcie rozebraliśmy, pocięliśmy i dziś palimy nią w kozie - cieplej od razu się zrobiło :-) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
Hej! Dudzia,ale fajne masz plany. Ja od wczoraj z bólem głowy. Także zamiast spędzić jakos niedzielę,przeleze ja . Po poludniu goście będą,ale bardziej do M niz do mnie. U nad dzis 15 stopni,po prostu wiosna. A babe to możesz mi podesłać,może mi będzie lepiej jak zjem coś pysznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, przeczytałam trochę wcześniejszych postów i widzę, że Dudzia przechodziła gehennę z poniektórymi gośćmi tematu.... No cóż są ludzie i... ludzie. U mnie chwilowy zastój, drętwota, stagnacja... z czego jestem zadowolona, bo lepsze to niż ciągłe biadolenie i płacz. Chciałam tylko powiedzieć, że stałam się pośrednia ofiarą hien cmentarnych, którym mam nadzieje ręce uschną! Poza tym siedzę w domu i oglądam skoki... Spokojnej niedzieli, gdziekolwiek jesteście i cokolwiek robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
a nie mozecie olac? ja czytalam te wypociny i szczerze-dziwie sie Dudzi,ze reagowala. Raz sie w tej kwestii wypowiedzialam i zdania nie zmieniam. Jaka szkoda,ze juz jutro poniedzialek ;( Nie dosc,ze wczesna pobudka, znowu szkola, praca, to jeszcze dosc intensywny tydzien mi sie zapowiada. I to bynajmiej nie na milych i przyjemnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Dobry wieczór. Jak tam miewają się moie czarownice????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Kochana carownico Dudziu. Doszły mnie suchy ze przez ciebie nie pisze. Niema nic bardziej bzdurnego!!!!!! Niech się Walim na ryj kturzy piszom brednie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovenka
hej, a mamy sie ;) Reszta pewnie zasypana, albo zamrozona. Czekamy na rozstopy, to sie odezwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hi hi :-D dobre,dobre :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Jesteście czarownice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) U mnie już roztopy więc idzie wiosna, huraaaa:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Magdus .......... Co u ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wszystko po staremu, a co tam u Ciebie? Dawno Cię nie było? Czyżby dużo pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Magdus....... Praca jak praca. Ruzne dziwne rzeczy się dzieją w moim życiu. Dawno mnie tu nie było Ale to co czytam to nie mieści mj się w głowie. Ktoś tu ma problem ze sfojom osobowościom. Jakiś gość albo nie proszony gość!!!!! Ale ludzie inteligentni nie powinni zwracać na tą twoim dzide UWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No działo się, działo niestety... Uciekam. Dobrej nocy życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Zapraszam do NOSPR KATOWICE. Wczoraj przeżyłem szok!!!!! Co za salą j akustyka. W sobotę jadę na koncert jnstrumentów dętych do Częstochowy ma być 42 instrument dęte. To będzie czad!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlujek
Zapraszam do NOSPR KATOWICE. Wczoraj przeżyłem szok!!!!! Co za salą j akustyka. W sobotę jadę na koncert jnstrumentów dętych do Częstochowy ma być 42 instrument dęte. To będzie czad!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] Coś dziś nie mogłem wstać ,pospałbym jeszcze . chlujek ty pracujesz i imprezujesz 2w jednym masz fajnie. miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
jak miło Was czytać :-) oj tam - od razu gehenna :-P wychodzę z założenia, że trzeba ignorować, ale akurat przez ostatnie dni miałam fazę na podrażnienie się i powiem Wam, że na prawdę dobrze się bawiłam. O ironio :-D Wczoraj mieliśmy szalony dzień - łyżwy, basen, po drodze takie tam różne, godzina spędzona w Empiku, jeszcze kino i na koniec dziecko zaprosiło mnie na lody (poświęcając całe swoje kieszonkowe ! ) Wróciliśmy przed 21-ą, szybka kąpiel, serial "Młodzi lekarze" i spać. Oczywiście dziś jestem nieprzytomna, umęczona, śpiąca, ale to był super dzień !!! Postaram się żebyśmy w tym tygodniu każdego popołudnia jeździli na łyżwy bo niedługo ferie, młody pojedzie do tatusia, a ja będę miała sto dwadzieścia spraw do ogarnięcia. Zimy nie znoszę, ale kocham łyżwy i zawsze mi mało. Nic to - przyjdzie wiosna wsiądziemy na rowery :-) Jeszcze tylko 5 dni i znowu wolne. Babę przyniosłam do pracy - już się rozeszła :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dudzia to miałaś bardzo intensywny wczorajszy dzień:). To ja mogę dorzucić do kawy ciasto marchewkowe, bo zostało mi od urodzin:) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×