Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Dudzia co to za wyznanie w monologu? Coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w najlepszym porządeczku takie coś dziś wpadło mi w oko i spodobało mi się więc Wam wkleiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
dzień dobry i dobranoc :) od jutra zaczynam pracować , choroba w odwrocie , jeść i pić smakuje , High life. miłego wieczoru , jutro spotykamy się przy porannej kawie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry ;-) No to mamy piąteczek :-) Zapraszam na kawkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dołączam i dorzucam obwarzanki :-) haralda - świetne wieści od Ciebie :-) PIĄTEK !!!!!!!!!! YUHU !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witam ,jestem , Magduś częstuję się kawą i Dudzi obwarzankami , dokładam od siebie wafelki czekoladowe :) jest wyżerka , gdzie reszta paki , wstawać ! :) u mnie piękne słońce , czas rozprawić się z liśćmi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty haralda ledwie stanęłaś na nogi, a już chyba zamierzasz od nowa się położyć zostaw babo te liście bo się spocisz i gotowe u nas też słoneczko dziś pięknie świeci, ale na gorąc to narzekać się nie da :-P dziewczyny, dzięki za wyżerkę i .... czas na drugie śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimnica rano biało lekki mrozik teraz tez jest nie za ciepło mżawka nic tylko pod kołderkę zmykać z jakimś grzańcem (z braku ciepłych nóżek ) a ja jutro do pracy normalnie mam pecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Biedny Maxxio :-( ja życzę sobie, aby jutro było ciepło, sucho i słonecznie gdyż mam sporo ogródkowej roboty gdyby nie wizja zakupów bo już dziś bym mogła leżeć odłogiem całkiem wyluzowana spadam czytać książkę dobrej nocki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Max to co ja mam powiedzieć jak ja wstaje teraz do pracy o 1 czyli za 3 godziny ,wrócę około 9 ogarnę się troszkę i mam zamiar od razu jechać do Płocka Pozdrawiam R jak R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dudziu, dziękuję że myślałaś o mnie. Wróciłam... Ta "studnia" jest bez dna :( Dołek mnie dopadł, "znieczulam" ale mało pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Witam samotnych ! Maxxio w pracy , ciężko pracuje , posyłam :) Czarny sorry, akurat nie trafiasz muzyką w moje klimaty :( ebasiu przytulam 🌻 i całą resztę tego topiku zapraszam na kawę , przy takim trunku w fajnym gronie można klekotać cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, kawa już w brzuszku, teraz herbata - już chyba piąta tak bym chciała już pójść po zakupy, ale kompletnie nie mam pomysłu co na obiady w tym tygodniu pomóżcie proszę ebasiu - ja też przytulam haralda - jak Ci poszło wczoraj z robotą? bo wiesz - ja mam dziś zamiar się trochę utyrać ;-) zapracowane Chłopaki - niech moc będzie z Wami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia , robota nie zając i nie ucieknie ;) przyjechała siostra i wywiozła mnie do galerii , tam kupiłam futrzaną czapę i wędzoną rybę , którą to zjadłam ze smakiem :) Dziś liści mam jeszcze więcej , weny twórczej brak , w końcu sobota ! a w takim dniu tylko przyjemności sobie robię .... robisz zawsze obiady na cały tydz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykończona - zrobiłam cały ogródek przed zimą - to wariactwo wszystko w jeden dzień, ale nie miałam innego wyjścia - brak czasu, zimnica albo leje :-( zresztą pod koniec też już nieźle padało, ale się zaparłam, że dokończę no i teraz to odkupię - okropnie bolą mnie plecy :-( tak haralda - nie mam innego wyjścia - gotuję i podszykowuję obiady na cały tydzień bo inaczej byśmy jadali tylko w weekendy :-( to samo z zakupami - w sobotę na cały tydzień umyłam dziś swojego brudasa na czterech kołach bo się okrutni ufajdał przez te deszcze i przy myciu kół olśniło mnie, że jeszcze trzeba opony zmienić eh...... może ktoś zna sposób jak się rozdwoić ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dudzia jak Twoje plecy? Nie lubię listopada, humor poprawiam sobie kawą i dobrą książką. I najlepiej leniuchowaniem, dlatego nie mam planów na dziś poza odpoczynkiem ¯\_(ツ)_/¯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :-) dzięki Efka - nie jest dobrze, ale jakoś daję radę - od razu wczoraj zaaplikowałam sobie masaż i długą gorącą pachnąca kąpiel i odpoczynek do wieczora :-) planów na dziś masa, ale oczywiście jak zwykle zrobię połowę albo i nie bo tradycyjnie brakuje mi jednego dnia wolnego :-( tak więc na początek kawa i książka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan wprost idealny. Ciekawa jestem Dudzia jaki gatunek książek lubisz najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×