Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość samodzielna mama 35
Witam :) Masz rację Praliko :) pusto tu ostatnio :( Czyżby forumowi nie byli już samotni :) wszak wiosnę mamy chyba że pogodzili się już ze swoją samotnością :( Miłego dnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pyszna Magdus, ale nie miałam okazji spróbowac gdyż moje dziecko wczoraj do nocy wymiotowało i ledwie nadążałam mu miski wymieniać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Może rzeczywiście wiosna zawitała do serc....albo....choć nikomu tego nie życzę...właśnie smutno, że wiosna, wszystko rozkwita i świadomość samotności dokucza bardziej.....ja tak niestety mam, chyba kryzysa jakiegoś....pochlipuję sobie po cichutku od czasu do czasu, na zmianę z żałośnie chwilami budzącą się nadzieją, że coś można jeszcze zrobić.....ale to już coraz słabiej....bo taka nadzieja to skazywanie siebie na kolejny stracony czas....dobrze, że chociaż na tym etapie już jestem....wiem, że te etapy trzeba przejść, pisaliście o tym i to sobie bardzo cenię....w końcu te same promienie słońca i do mnie docierają:) Generalnie to rzeczywiście jest tak, że siła drzemie w człowieku, jakiej nie zna sam...No i..lepiej jakoś troszkę na chwilę....pozdrowienia i miłego popołudnia Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poddawaj się Pralina ja upadłam przed świętami i tuż po nich, poobijałam się mocno, ale już się trochę podniosłam wczoraj znów zaliczyłam upadek - nie wiem kiedy się podniosę, ale mam nadzieję jak najszybciej i tak wkoło Macieju - już nawet nasza optymistka samodzielna mama ręce załamuje nad moimi pertubacjami no i co zrobić - znów nastał nowy dzień i trzeba robić swoje, a że łzy Ci obraz zasłaniają, to wiesz - trzeba je obetrzeć - jak zwykle, podnieść głowę i kontynuować marsz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Dudzia, Dziewczyno, bo siła ducha większa od siły mięśni, no nie? Trzymaj się, jesteś wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
ależ gdzie tam - ja malutka jestem, tylko jedną część mam wielką :-P a z tą siłą to święta prawda Pralinko wołam "dzień dobry" i słyszę obry obry oby :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry :) Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dudzia ja tak szybko rąk nie załamuję :) czasami potrzebuje więcej czasu na zastanowienie :) Pralinko ja zawsze mówię głowa do góry , pierś do przodu a reszta pójdzie za nami :) Co do dżemu to to siła drzemie w dżemie ;) A chlipanie to dobra rzecz , zawsze to parę gram mniej wagi ;) Miłego dnia dla Was , połowa tygodnia już za nami , teraz z górki leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako nastolatka zawsze marzyłam o księciu z bajki, który porwie mnie nagle ku krainie wiecznego szczęścia.Niestety, mężczyźni z Polski nie są w moim typie, a posiadanie chłopaka zza granicy wydawało mi się odległe i nierealne. Pewnego dnia jednak, koleżanka poleciła mi portal e-polishwife.com , gdzie łatwo i szybko można nawiązać zagraniczne znajomości. W taki właśnie sposób poznała Antonio. Na początku nie byłam przekonana, ale to dobre biuro, ma dużo ofert, pakiety vipowskie, umawiają na spotkania. Zaryzykowałam i nie żałuję! Dziś mieszkamy z moim mężem w Barcelonie i właśnie oczekujemy drugiego dziecka. Dziewczyny, nie traćcie nadziei! Na każdą z Was czeka miłość, tylko niekiedy trzeba na nią trochę dłużej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna auto reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Piękna pogoda a ja mam dzisiaj pracy aż do wieczora Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry piątkowo, u mnie co dzień to gorzej, ale ..... walczę o zachowanie pionu pozdrawiam obecnych, tajniaków, zapłakanych, obrażonych i szcześliwych też :-) dziękuję wszystkim od których dostaję sygnały sympatii i słowa otuchy :-) niech Wam słonko świeci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin85
Miesiac temu zostawil mnie facet, moja wiosna tez nie ma kolorow. Nie bylo miedzy nami idealnie, ale ja chcialam to poprawic, on nie :( Mowil ze kocha mnie jak nigdy nikogo i nie chcial skorzystac z mojego rozwiazania problemu. W mojej glowie jest mysl ze na pewno ma inna juz. Ja mam 30 lat i nie chce szukac zadnego innego, tym bardziej nie przez internet. I tak teraz kazdego z nim bede porownywac. Czuje sie sama jedna na swiecie, bez celu i nadziei na poprawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witam wszystkich w piękne słoneczne przedpołudnie i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samotność - polecam dużo ruchu na świeżym powietrzy - spacery, rower - a czasem i wyjście (do kina, czy kawiarni) - jeżeli nie mamy z kim - to można sie zapisać do wielu portali w których ludzie umawiają sie na wspólne aktywności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry forumowi :) Miłej niedzieli dla was :) - choć połowa już za nami ;) My odpoczywamy po wczorajszym spacerku :) Wyciągnęłam moje dziecko na taki 15 km przez górki i śnieg :) Nie ma nic lepszego na odstresowanie :) Karolinaza nie wiedziałam że są takie portale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrydzień no to mamy kolejny poniedziałek, ale za to tym razem w krótszym tygodniu :-) piękne słoneczko świeci, ptaki chyba mają jakiś festiwal bo śpiewają jak szalone, wiewióry się ganiają, wokół coraz bardziej zielono - wiosna jak nic :-) dobrego dla Was na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto na spacer ? :D znajdą się tu jacyś chętni ! ? :D taka piękna pogoda - szkoda czasu na samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ludzie czasu nie mają bo trzeba zarobić na siebie, dzieci, rachunki, a potem jeszcze wszystko zorganizować żeby działało - dzien po dniu :-) czasami brak nawet tych kilku minut żeby zasiąść, poczytać i napisać kilka słów tutaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dudzia ja już mam zmienione opony:-D Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciąż się waham bo skąd pewność, że już zima nie wróci? ludzie pozmieniali w marcu, a potem mieli problem pojechałam się umówić, a tam kolejka na tydzień czakania bo dopiero teraz ruszyły wymiany zwariować można wychodzę do pracy - 15 stopni, wracam do domu 5 stopni, pół godziny temu upał i słońce, teraz ciemno jak w nocy i ściana deszczu jeść mi się chce non stop, jestem na kilku odwykach jednoczesnie, wściekła chodzę, że strach się bać :-P chciałoby się już wskoczyć w letnie łaszki - te bluzki na ramiączka bez ramiączek z dekoldem do pępka i spódniczki w formie szerszego paska, a tu ni hu hu - ciągle płaszcz na grzbiecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt nie wiadomo jak z tą pogodą będzie. U mnie od zeszłego piątku powyżej 20 stopni, wczoraj 26 piękne słońce, normalnie upał, a dzisiaj 12 i deszcz. A ciuszki letnie juz wyjęte:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Już myślałam że będzie wiosna :) a tu dzisiaj jesień i coraz zimniej a ja się umówiłam na jutro na zmianę kół na letnie, b przecież nie będę w lato jeździła na zimówkach :) wszystkiego dobrego dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
rzucam wyzwanie wiośnie i też dziś jadę na wymianę :-) zimno u nas - jak wychodziłam było 0 stopni, teraz mamy piękne słoneczko, ale od otwartego okna wieje konkretnie :-( mam w tym tygodniu wielki zapał do roboty więc szaleję w domu i w zagrodzie żeby conieco ogarnąć co pewnie lada moment mi przejdzie :-P może to myśl o majówce dała mi takiego kopa energetycznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Witam:-D Mnie też ostatnio tak nosi i mam dużo energii:) a dzisiaj ostatni dzień w pracy i od jutra zaczynam majówkę:) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×