Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość kibicujacy
Samodzielna🌼 milo, ze zauwazylas moja obecnosc i posluchalas muzyki, chociaz Ty jedna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu , tu sa tacy którzy nie zauwazaja innych,niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Gościu jeżeli nie odpowiedziałem Ci na jakiś wpis to przepraszam ale szczerze mówiąc to nie przypominam sobie Ja wracam późno do domu wiec nie bardzo mam kiedy pisać ale czytam na bieżąco i pozdrawiam Wszystkich Samotnych i nie bardzo samotnych ,Tych co odzywają się tutaj i Tych co tylko czytają Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość kibicujacy ktoś musi dyżur pełnić ;) ledwo dziś wytrzymałem w pracy tak się mi dłużyło ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Zawsze to lepiej jak jest ktoś bliski obok nas. Samotnośc ma swoje dobre i złe oblicze. Jednak zdecydowanie ma złych obliczy samotnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Dzień dobry, nie będę pisać co u mnie słychać bo po pierwsze i tak nie uwierzycie, a jeśli już to musielibyście pójść na terapię antydepresyjną, albo byście nie zdążyli i drastycznie wzrósłby odsetek samobójców. Znacie przypowieść o psie i kocie? Pies myśli: ten potężny człowiek jest dla mnie taki dobry, karmi mnie, poi mnie, głaszcze mnie, kocha mnie - musi być Bogiem. Kot myśli: ten potężny człowiek jest dla mnie taki dobry, karmi mnie, poi mnie, głaszcze mnie, kocha mnie - muszę być Bogiem. Nieodwołalnie postanowiłam zostać kotem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ DUDZIA kto nie uwierzy to jego strata ,powinnaś pisać wszystko jak na spowiedzi ;) a gdzie reszta ludzi nadal randkują :p miłego dzionka w końcu mamy piąteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jakaś plaga dopadła ten temat że takie pustki . ale dziś lali zemnie rano jak szedłem do pracy od bramy mam spory kawałek słucham radia , słuchałem https://www.youtube.com/watch?v=77DFbo33di4 wpada w ucho i nuciłem pech że nie zauważyłem że ktoś sie zbliżył do mnie :p ale mieli ubaw :D jak skręciłem zauważyłem że idą za mną zamilkłem a oni - głośniej dawaj ale buraka spiekłem i chyba z rok nie bedę nucił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kibicujacy
maxx, fajna piosenka:D nie ma sie czego wstydzić, spiewaja ludzie szczesliwi;) pozdrawiam Sympatyczni...tylko dlaczego tak często nieobecni?:) https://www.youtube.com/watch?v=34pyEirMyzY 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam portal naturystyka com.Ciekawe miejsce fajne opcje po rejestracji i bardzo ciekawi ludzie.Fajne miejsca do plażowania i saunowe.Najlepszy portal naturystyczny jaki został stworzony. Polecam!!!!!! Kompleksy raz dwa trzy minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
nieźle wczoraj pobalowałam - głowa dziś boli ja pierniczę - z jakimi ja odlotami pracuję - jestem przy nich sztywniarą :-P ale jakie sny dziś miałam - najlepszy był taki, w którym byłam na wakacjach i przyjechał do mnie RjakR i poszliśmy ...... na łyżwy :-D niech ktoś mi zrobi kawę buuuuuuuuuuu !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA kawa stoi spóźniona ale stoi no to imprezowiczka z ciebie .a tylko na łyżwy zaprosił ,nie ściemniaj opowiadaj cały sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czegoż Ty Maxxiu oczekujesz od dojrzałego, poważnego, ułożonego mężczyzny na poziomie? jadę na basen - odbiję sobie na ratowniku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami fajni faceci się trafiają na tych fotkach naturystycznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie dziś pochmurno i deszczowo ale co tam.... ;) przynajmniej książke przeczytam :D Życze wszystkim słoneczka ( może u Was chociaż sie pojawi ) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sadzicie ,ze czlowiek zawsze jest sam tak naprawde?I to ,ze ktos jest obok to tak tylko na chwile,uluda,a z problemami i tak zostajemy sami i ta druga osoba nam ich nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jak mi smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Gościu, a dlaczego Ci smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schrzaniłam swoje całe dotychczasowe jedno jedyne życie jakie mamy dane tu na ziemi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sadzicie ,ze czlowiek zawsze jest sam tak naprawde?I to ,ze ktos jest obok to tak tylko na chwile,uluda,a z problemami i tak zostajemy sami i ta druga osoba nam ich nie zabierze. masz racje,ale jak ktos od zawsze jest sam to nie zdaje sobie z tego sprawy, bo mysli ze zwiazek bedzie lekarstwem na wszystko.jednak pieknie jest tylko na poczatku,a potem praca, praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda :-( związek nie jest lekarstwem na wszystko niestety, a czasem może być jeszcze gorzej w związku niż będąc samotnym :-( ale tak czy tak samotność jest straszna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielanamama35
Witam :) już po wyborach a tu nadal cisza przedwyborcza :) U mnie wszystko w biegu ostatnio :) do tego dopadło mnie choróbsko a tu z obowiązków mamy nie można dostać L4 ;) była wycieczka klasowa na której byłam z dzieciakami i były urodziny mojej pociechy :) Wszystko wyszło bardzo ładnie, szkoda tylko że pogoda ostatnio kapryśna :( Ale ja czekam , bo w końcu wyjdzie słonko Gościu smutny posyłam uśmiechy :) Magduś co u ciebie ? Maxx ale zastępstwo to wiesz nie zwalnia z wstawiania piosenek ;) Gościu kibicujący a pewnie że zauważyłam , szczególnie że muzyka wpadła mi w ucho :) więc czekam na więcej :) RjakR dalej choroba nie daje spokoju ? Pozdrawiam miłego dnia dla Wszystkich :) Dzudzia przecież ja wierzę :) wszak to takie nasze życie jest pełne niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wczoraj rano sama powiedziałaś, że to co sie u mnie dzieje to już przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnamama35
bo to już było przegięcie :( a tu nadal cisza :( mam nadzieję że powodem nie pisania są same dobre rzeczy które was spotkały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam z kawą znów wypiję ją w niezawodnym towarzystwie ...... z Dudzią :-) pogoda nieprzewidywalna, ale trzeba się ruszyć choć sił brak - pojedziemy do zoo, połazimy po Starówce, zjemy obiad w 100-letnim barze mlecznym (przykręcane miski, sztućce na łańcuchach - kocham te klimaty) - to będzie bajeczny dzień dziecka :-) może ktoś chce dołączyć? zapraszamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów wypiłam kawę z Dudzią wczoraj nikt nie zechciał do nas dołączyć :-( ale i tak było cudownie !!! :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia..przekazano mi pozdrowienia- dziękuje i również pozdrawiam :D 🌼 Samodzielna tak mnie rozruszała że ide jeszcze na spacer bo blisko mnie jest piknik rodzinny więc tam zajrze :) Miłej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
Margaret - zazdrościłam Wam tego spotkania bardzo - może i mie uda się kiedyś do Was dołączyć :-) ściskam Cię mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×