Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Nareszcie...długi weekend i do tego słoneczny :D A teraz przerwa na kawe ;) Życze miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy dla kogo. zwykłe robole mogą zapomnieć o długim weekendzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Witam Wszystkich serdecznie i weekendowo:-D Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
część inteligencji też pracuje ... i lekarze i policjanci i strażacy i GOPR i WOPR i ja :-D nie ma co się użalać nad sobą lepiej się cieszyć, że się pracę ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturystyka com to fajny portal dla naturystów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
[ czesc ] pozdrawiam z pracy - jest pięknie - tylko ja, las, ptaki, słońce ...... no i kilka sztuk inteligencji bo robole mają wolny długi weekend ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja jak zwykle odpoczywam nie pracuje w długie weekendy jak na robola przystało :p Dudzia to chodź widoki masz fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widoki jak widoki - ciągle te same drzewa, ale odgłosy są bezcenne - nie znam się na ptakach, nie odróżniam ani po wyglądzie ani po odgłosach, ale są mistrzami w trelowaniu - 8 godzin koncertów i nie sposób wydać werdykt - wszyscy zdobywają pierwsze miejsce :-) jadę dziś do znajomych ogarnać zwierzyniec i kwiatki bo Państwo się relaksuje - nie cierpię łazic po cudzych domach, no ale co poradzę jak zawsze mnie ludzie wciskają klucze jakbym była jedyną godną zaufania osobą w całej wsi :-D kto może niech odpoczywa bo pogoda piękna i warto poleżeć na łonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwi mnie to jakoś . taka już jesteś szybko wzbudzasz zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezła aktorka ze mnie, co? :-D głucha cisza wokół mnie - nikt nie pisze, nie dzwoni, nie tęskni ...... :-P Maxxsiu - opowiedz jakie masz plany na te wolne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zapytam wprost - kto napije się ze mną kawy? zrobiłam roladę biszkoptową z bita śmietaną i truskawkami - poczęstuję z radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to łasuch Maxx otrzymuje zacny kawał rolady na pięknej rodowej porcelanie ( będzie pasowała do jednej z Twoich rodowych łyżeczek, z których Ci kiedyś jedną zasunęłam :-P hm... a może ona była Karmelki? ) a mnie może ktoś inny zechce bez mojej rolady i krokietów z barszczem? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś taka samotna się poczułam - Dyrektor sobie poszedł, sekretarka też, 2 osoby z piętra również ........ gdyby jakiś książę szukał księżniczki do przytulenia to HELOŁ jestem tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret - zdążyłaś :-) niestety do jutrzejszej kawy już nie będzie :-( straaaaaaasznie się lenię całe popołudnie pojechałabym gdzieś ........ myślałam o Sandomierzu, ale nie wyszło taka piękna pogoda, że aż szkoda siedzieć w domu nosi mnie po całej zimie spędzonej w czterech ścianach wracałam przez las, ale żadnego księcia chętnego do przytulania wygłodniałej królewny nie spotkałam :-P szkoda, że wszyscy jesteście tak daleko - chociaż na jakąś kawę albo lody albo piwo albo chociaż ploteczki by się wyskoczyło - pogadać z kimś dorosłym mi się chce o życiu, o d***e Maryni, o czymkolwiek, albo tak po prostu posiedzieć obok drugiego człowieka i nie musieć nic mówić - ja to kuźwa marzycielka jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DUDZIA2002 dziś czy naprawdę potrzebujesz zaproszenia by odwiedzić znajomych nawet tych dalekich . spontaniczne wizyty sa najciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....uff a już myślałam że Maxx wszystko zjadł ;) Dudzia- często mam podobnie....a wczoraj wybrałam sie sama powłóczyć po rynku- posłuchałam troche jazzu, potem niesamowitego gitarzysty ....zerkłam na przygotowania sceny bo jutro sie zacznie ,, Zaczarowana piosenka" A .Dymnej.... no i wróciłam :) Fajnie masz z tym lasem...u mnie to jedynie park jest blisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu - nie każdy lubi takie niespodzianki, ludzie mają własne plany, własne życie. Stanę w drzwiach i powiem "tadam, oto jestem". ? - nie potrafię tak. A jeśli się wybiorę na drugi koniec Polski lecz gospodarz właśnie wyjechał na weekend? no wiem - wszędzie są dworce, ale mnie taki hardcore nie kręci ;-) Margaret - wiele mam tu fajnego, ale za to nic się prawie nie dzieje - Wy bijecie na głowę nawet stolicę pod względem różnych imprez, festynów, koncertów czy innych wydarzeń kulturalnych. Nie to, żebym za tym rejwachem jakoś bardzo tęskniła, lubię moją ciszę, naturę, spokój, ale jak człowiek siedzi za długo w takiej drętwocie to trochę nudzi - przynajmniej mnie bo wiesz - ja taka młoda, nadpobudliwa, wiecznie rozpędzona :-D my tu jak odludki troszkę bo do nas każdy ma daleko więc się ciężko wybrać - stąd czasami doskwiera samotność co z tego, że mamy tu mnóstwo znajomych - no, to super jest oczywiście, ale co jakiś czas przychodzi chęć na pooglądanie innych twarzy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... gadam od rana jak najęta - straszny mam dziś apetyt na komunikację międzyludzką, ba! nawet cielesną :-P no ale nikt nie chciał skorzystać, a do jutra na pewno mi przejdzie :-D rozsyłam buziaki w Polskę dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech1234
ja tutaj tak przypadkowo, jeśli przeszkadzam to przepraszam i proszę mnie stąd wygonić. byłem tu zimą i raz lub dwa razy wiosną.uśmiecham się do ''joannan'', tak po prostu. https://www.youtube.com/watch?v=MkV9AZRAGm4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia mówisz az tak brak było komunikacji ,rozumiem to cholerka ja mam tak często ostatnio to jakis wirus :D uśmiech1234 dziś witamy ,my tu nikogo nie wyganiamy . kto chętny na poranną kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia :classic_cool: ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maxx ale trafiasz z tymi piosenkami....zazwyczaj te co bardzo lubie,aż miło posłuchać :) ...i nie wszyscy śpią, ja raczej z rannych ptaszków,wstałam o 6 zaliczyłam świeże pieczywo :) a teraz dzień gospodarczy z małą przerwą na kawe :) Słoneczka wszystkim życze ( choć chyba nie musze bo dziś będzie w całej Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret95 dziś Dzieki ale nie trafiam po prostu ja lubię takie klimaty . tv nie ogladam ale muzyki słucham non stop ,współczuję sąsiadom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×